Nieruchomość inwestycyjna - Sprzedaż - Cieszyn, Polska


Pod zabudowę usługową lub wielomieszkaniową

 Cena ofertowa
Katowicka - Cieszyn, Polska
Rynek wtórny
ID: 800061016-605
Powierzchnia działki (m²)
1,302
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Pełna oferta zdjęciowa na stronie internetowej :
Re/max Invest - Izabela Połatyńska Janik

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1.302m2, przeznaczona dla zabudowy usługowej, rzemiosła, małej produkcji, stacji paliw lub zabudowy wielomieszkaniowej. Działka mieści się w północnej części miasta Cieszyn, przy ul. Katowickiej, wyjazdowej, wojewódzkiej drodze na Katowice i Jastrzębie Zdrój.

Działka obecnie zagospodarowana jest jako niezabudowany teren trawiasty. Teren płaski od wschodu lekko nachylony, eksponowany na przejazdową ulicę, kształt wydłużonego prostokąta. Działka posiada gotowe ogrodzenie sąsiedzkie na dwóch dłuższych bokach. Działka styka się bezpośrednio z publiczną ulicą dojazdową, urządzoną jako droga asfaltowa z chodnikiem i oświetleniem z gotowym zjazdem.

Miasto Cieszyn dla przedmiotowego obszaru i dzielnicy nie posiada uchwalonego planu zagospodarowania. Przyjęte uchwało z 29 grudnia 2016 roku, jest jedynie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Teren oznaczonego symbolem M1U z opisem „dla zabudowy usługowej, obiektów handlu, gastronomii, stacji benzynowych, zamieszkania zbiorowego. Działka wystarcza dla zabudowy mniejszym i średnim budynkiem usługowym, wyklucza się jednak obiekty o powierzchniach większych niż 2000 m2 powierzchni usługowej.

MEDIA:
Podstawowe uzbrojenie w zasięgu sąsiednich ulic: wykonane przyłącze energii elektrycznej, gazociągu i wodociągu, kanalizacja przy samej drodze.

CENA : 120,000 zł + VAT
Powierzchnia działki: 1302 m2
Nr działki: 253 w obszarze 69

LOKALIZACJA:
Działka stanowi obecnie nowy teren inwestycyjny dla ogólnej i szerokiej w funkcjach zabudowy usługowej. Lokalizacja przy dość ważnej wyjazdowej ulicy Katowickiej i głównej drodze w bardzo dynamicznie rozwijającej się dzielnicy zabudowy mieszkalnej wzdłuż przecznic ulicy Katowickiej. Do centrum miasta jest ok. 2,5 km, dojazd jest dobry, dzielnicę obsługują autobusy komunikacji miejskiej. Dzielnica stanowi atrakcyjną strefę mieszkaniową dla Cieszyna oraz pas usług rozwijanych wzdłuż drogi. Najbliższe otoczenie stanowią od południa nowe domy jednorodzinne, od północy teren szkolny oddzielony od szkoły pasem zieleni, podwórza, parkingi i zaplecza obiektów, od wschodu niewielkie obniżenie z pasem zieleni.
Od południa w odległości 1 km istnieje zjazd z drogi ekspresowej Polska-Czechy.

SZYBKI DOJAZD DO :
- Cieszyn Centrum (2,5 km)
- Bielsko-Biała (37,5 km)
- Katowice (78 km)
- Ustroń (17 km)
- Wisła (26 km)
- Ostrava (38 km)
- Jastrzębie Zdrój (23 km)

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

Informacje dodatkowe

Blisko przystanku autobusowego
Blisko szkół
Dobry dostęp komunikacyjny
Bieżąca woda
Gaz
Kanalizacja
Prąd
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Izabela Połatyńska-Janik - RE/MAX Invest
Izabela Połatyńska-Janik

Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
43-300

Ulubione

Podziel się i porównaj


Ostatnio oglądane

Podziel się i porównaj