Investment - For Sale - Jastrzebie Zdroj, Poland


Dochodowa, w pełni wynajęta nieruchomość w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Turystyczna - Jastrzebie Zdroj, Poland
Used
ID: 800041001-485
Lot Size (m2)
1,261
Built Area (m²)
33,658
Year Built
2010

Cubic Volume (m³):
447,880.00
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Podana cena jest kwotą netto. Należy doliczyć podatek VAT.

Oferuję do sprzedaży nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek składający się z dwóch segmentów pawilonów handlowo-usługowych, stanowiących funkcjonalną całość.

Nieruchomość o pow. użytkowej 1143,29m2 i całkowitej 1424,53m2 na działce o pow. 1261m2 położona jest w centrum Jastrzębia Zdroju w bezpośrednim sąsiedztwie infrastruktury handlowo-usługowej i socjalno-społecznej.

Takie usytuowanie zapewnia dogodny dojazd zarówno własnym jak i miejskim transportem.

Budynek posiada własny, ogrodzony i zabezpieczony szlabanem parking dla samochodów swoich Najemców i ich klientów oraz parking z przodu. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz obiekty komercyjne (handlowo-usługowe), a także Urząd Miasta i szkoły.

Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym i o bardzo wysokim standardzie, wybudowany w 2010r. w technologii tradycyjnej murowanej z cegły Porotherm, ocieplony styropianem, otynkowany. Z jednej strony pokryty fasadą okienną. Schody zewnętrzne stalowe, wewnętrzne żelbetowe obłożone płytkami ceramicznymi. Dach o konstrukcji stalowej nośnej i drewnianej krokwiowej, pokryty blachą tytanowo cynkową.

Elementy wykończeniowe budynku:
- stolarka okienna PCV i aluminiowa,
- wszystkie drzwi przeciwpożarowe szklane
- podłogi: nowe posadzki – płytki ceramiczne i deski barlineckie

Obiekt wyposażony jest w instalację elektryczną, wodną, kanalizacyjną, teletechniczną, centralnego ogrzewania (2 kotłownie z kotłami gazowymi o mocy 45kW i 24kW), solary (7 szt.), wentylację mechaniczną (w całym budynku), rekuperatory ciepłownicze, klimatyzację, sieć komputerową, alarmową, monitoring (wewnętrzny i zewnętrzny – 16 kamer), hydrantową, przeciwpożarową oraz gazową.
Moc przyłączeniowa budynku - 100 kW.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego miasta Jastrzębia Zdroju nieruchomość położona jest w strefie o symbolu planu 1U – tereny usług.

Nieruchomość w całości wynajęta i idealna pod inwestycję.

Jastrzębie Zdrój leży w południowej części województwa śląskiego, przy granicy polsko-czeskiej i w odległości 370 km od Warszawy, 60 km od Katowic oraz 10 km od drogi szybkiego ruchu Katowice-Wisła.

Bliskość Beskidów oraz niewielkie odległości od popularnych miejscowości wypoczynkowych są dla mieszkańców Jastrzębia-Zdroju oraz osób odwiedzających miasto istotnym elementem stanowiącym o jego atrakcyjności (Brenna – 38 km, Ustroń – 41 km, Wisła – 49 km).

Zapraszam przedsiębiorców i inwestorów do zapoznania się z ofertą.

Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, firmowego i inwestycyjnego.

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Team Manager - Marta Kulawik - Manager Biura - RE/MAX Gold
Marta Kulawik - Manager Biura
Show...
Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Marta Kulawik - Manager Biura

RE/MAX Gold

ul. Kopernika 26
Katowice, Slaskie, Poland
40-064

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare