Nieruchomość inwestycyjna - Sprzedaż - Kłodzko, Polska


Teren inwestycyjny z obiektem magazynowym

 Cena ofertowa
19 Śląska - Kłodzko, Polska
Rynek wtórny
Dostępne od: 14/09/2017
ID: 800011015-80
Powierzchnia działki (m²)
7,452
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 0,7452 ha składający się z działek o numerach ewidencyjnych 3, 7/1, 7/3, 8/3, 8/4, 8/5, 8/7 , AM-5, zabudowany budynkiem magazynowym o powierzchni użytkowej 800 m2.

LOKALIZACJA: Kłodzko, woj. dolnośląskie, ulica Śląska 19
Na sprzedaż jest również oferowana nieruchomość po przeciwnej stronie ulicy Śląskiej o numerze 24.

Potencjalne wykorzystanie jako komercyjne/mieszkaniowe.
Zgodnie z zapisami w MPZP określone w uchwale Rady Miejskiej w Kłodzku Nr XXII/236/2012 z dnia 31 maja 2012 r. nieruchomość położona jest na terenie o podstawowym przeznaczeniu:
- zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i towarzyszącej zabudowie usługowej
- usługi handlu
- usługi nieuciążliwe
oraz przeznaczeniu towarzyszącym:
-dojazdy i miejsca postojowe
-sieci i urządzenia infrastruktury technicznej
-obiekty małej architektury
-zieleń urządzona

Nieruchomość bardzo dobrze wyeksponowana z bezpośrednim zjazdem z drogi głównej. Dojazd drogą asfaltową.
Całość jest ogrodzona, nawierzchnia utwardzona, teren jest płaski o wyrównanej powierzchni. Możliwość poruszania się samochodami ciężarowymi o pełnym udźwigu, wjazd przystosowany jest dla tirów. Na terenie nieruchomości miejsca parkingowe.

MEDIA: prąd, gaz, kanalizacja sanitarna, kanalizacja wodociągowa, kanalizacja deszczowa.

Miejsce doskonale nadaje się na budynki mieszkalne/wakacyjne apartamenty, jak również działalność handlową zarówno detaliczną jak i hurtową, na skład materiałów budowlanych, stację kontroli pojazdów, serwis samochodowy, myjnię samochodową i inne.

Ulica Śląska posiada bezpośrednie połączenie z drogą krajową nr 33 i jest oddalona o około 3 km od drogi ekspresowej S8. Bliska odległość tych ważnych szlaków komunikacyjnych sprzyja prowadzeniu inwestycji zarówno komercyjnych jak i mieszkaniowych (np. wakacyjne apartamenty zarówno letnie jak i zimowe)

Kłodzko jest położone w centrum Kotliny Kłodzkiej, w sąsiedztwie znanych uzdrowisk, terenów wycieczkowych, atrakcji turystycznych polsko-czeskiego pogranicza. Latem można uprawiać wspinaczkę skałkową, bądź wypoczywać w siodle. Bardzo dobrze rozwinięta jest sieć ścieżek i tras rowerowych. Zimą można szusować na narciarskich stokach w Zieleńcu, na Jamrozowej Polanie czy Czarnej Górze. Góry Stołowe to również atrakcyjny teren dla miłośników narciarstwa biegowego – trasy biegowe wokół Szczelińca Wielkiego zapewniają aktywny wypoczynek i przepiękne zimowe panoramy z widokiem na Ziemię Kłodzką.

Polecam ze względu na szerokie możliwości wykorzystania na cele usługowo-mieszkaniowe, doskonałą lokalizację oraz przystępną cenę.
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Małgorzata Pieńkowska - RE/MAX Concept
Małgorzata Pieńkowska

Małgorzata Pieńkowska

RE/MAX Concept


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Małgorzata Pieńkowska

RE/MAX Concept

Aleja Gen. J. Hallera 98/9
“Ogrody Hallera”

Wrocław, Dolnośląskie, Polska
53-203

Ulubione


Ostatnio oglądane