Nieruchomość inwestycyjna - Sprzedaż - Kłodzko, Polska


Teren inwestycyjny pod zabudowę mieszkaniową, handel i usługi

 Cena ofertowa
24 Śląska - Kłodzko, Polska
Rynek wtórny
Dostępne od: 14/09/2017
ID: 800011015-81
Powierzchnia działki (m²)
9,623

Przeznaczenie
kompleks o funkcji przemysłowej
Przyszłe przeznaczenie
mieszkaniowe, usługi, handel
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny zabudowany budynkami o łącznej powierzchni użytkowej ok. 6000m2.
Działka ewidencyjna nr 33 (AM-2) o powierzchni 0,9623 ha

LOKALIZACJA: Kłodzko, woj. dolnośląskie, ulica Śląska 24
Na sprzedaż oferowana jest również nieruchomość znajdująca się po przeciwnej stronie ulicy Śląskiej o numerze 19-21

MEDIA: prąd, gaz, telefoniczna, kanalizacja sanitarna, kanalizacja wodociągowa, kanalizacja deszczowa.

Zabudowę terenu stanowią budynki o funkcji magazynowej, produkcyjnej, biurowo-socjalnej, mieszkaniowej. Obecnie trwają prace rozbiórkowe niektórych obiektów (można je jeszcze zatrzymać w razie zainteresowania). Istnieje możliwość zakupu wydzielonych geodezyjnie części terenu.

Zgodnie z zapisami w MPZP określone w uchwale Rady Miejskiej w Kłodzku Nr XXII/236/2012 z dnia 31 maja 2012 r. , teren działki ewidencyjnej nr 33 położony jest na obszarze oznaczonym:
-symbolem B5.P/U z podstawowym przeznaczeniem pod obiekty produkcyjne, składowe i magazynowe, zabudowa usługowa.
-symbolem B7.MW-U z podstawowym przeznaczeniem pod tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i towarzyszącej zabudowy usługowej.

Nieruchomość bardzo dobrze wyeksponowana z bezpośrednim zjazdem z drogi głównej. Dojazd drogą asfaltową od strony ul. Śląskiej oraz od strony ul. Karola Miarki. Na terenie nieruchomości miejsca parkingowe oraz skwer zieleni. Całość jest ogrodzona, nawierzchnia utwardzona betonem, teren jest płaski o wyrównanej powierzchni. Możliwość poruszania się samochodami ciężarowymi o pełnym udźwigu, wjazd przystosowany jest dla tirów.

Ulica Śląska posiada bezpośrednie połączenie z drogą krajową nr 33 i jest oddalona o około 3 km od drogi ekspresowej S8. Bliska odległość tych ważnych szlaków komunikacyjnych sprzyja prowadzeniu inwestycji zarówno mieszkaniowych jak i usługowych (np. wakacyjne apartamenty zarówno letnie jak i zimowe)

Kłodzko jest położone w centrum Kotliny Kłodzkiej, w sąsiedztwie znanych uzdrowisk, terenów wycieczkowych, atrakcji turystycznych polsko-czeskiego pogranicza. Latem można uprawiać wspinaczkę skałkową, bądź wypoczywać w siodle. Bardzo dobrze rozwinięta jest sieć ścieżek i tras rowerowych. Zimą można szusować na narciarskich stokach w Zieleńcu, na Jamrozowej Polanie czy Czarnej Górze. Góry Stołowe to również atrakcyjny teren dla miłośników narciarstwa biegowego – trasy biegowe wokół Szczelińca Wielkiego zapewniają aktywny wypoczynek i przepiękne zimowe panoramy z widokiem na Ziemię Kłodzką.

Polecam ze względu na szerokie możliwości wykorzystania na cele usługowo-mieszkaniowe, doskonałą lokalizację oraz przystępną cenę.

Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Małgorzata Pieńkowska - RE/MAX Concept
Małgorzata Pieńkowska

Małgorzata Pieńkowska

RE/MAX Concept


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Małgorzata Pieńkowska

RE/MAX Concept

Aleja Gen. J. Hallera 98/9
“Ogrody Hallera”

Wrocław, Dolnośląskie, Polska
53-203

Ulubione


Ostatnio oglądane