Investment - For Sale - Lodz, Poland


Budynki biurowe w Łodzi przy ul. Widzewskiej

 Asking Price
Widzewska - Widzew - Lodz, Poland
Used
Date Available: 12/06/2019
ID: 470101080-139
Lot Size:
38x56
Lot Size (m2)
2,366
Built Area (m²)
638
Year Built
1977
Parking Spaces
16

Num. of Floors:
3
Cubic Volume (m³):
4,525.00

Present Use:
Siedziba firmy
Future Use:
Biurowe/Przychodnia
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Oferowana do sprzedaży zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2366 m2 składa się z dwóch geodezyjnie wydzielonych działek o powierzchni 2019 m2 i 347 m2.

Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, zabudowana dwoma budynkami biurowo-usługowymi i budynkiem gospodarczym, położona w Łodzi, stanowiąca własność Gminy Miejskiej Łódź w użytkowaniu wieczystym i własność naniesień budowlanych firmy oferującej nieruchomość
na sprzedaż.

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w Łodzi przy ulicy Widzewskiej, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych m. Łódź. W pobliżu zabudowa handlowo-usługowa, przemysłowa, mieszkaniowa, sportowo-rekreacyjna. Bardzo dobra dostępność komunikacyjna.
Infrastruktura techniczna: droga dwupasmowa o nawierzchni asfaltowej.
Uzbrojenie: energia elektryczna, woda z wodociągu miejskiego, kanalizacja, ciepłociąg.
Przedmiotowa nieruchomość nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego.
Nieruchomość zagospodarowana jest w ciągi komunikacyjne i parkingi utwardzone, teren jest w części ogrodzony. Urządzona zieleń.

Naniesienia budowlane:
1) Czterokondygnacyjny budynek biurowo-usługowy, murowany, o pow. użytkowej 1138,19 m2, pow. zabudowy 375 m2.
Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego m. Łódź, teren, na którym znajduje się nieruchomość przeznaczony jest na tereny strefy zurbanizowanej (mieszkaniowo-usługowej).
Obecne przeznaczenie budynku: centrum medyczne; piętra – pomieszczenia biurowo-usługowe.
Wybudowany w latach 70-ych, remontowany w 2003 r.
Dane techniczne: fundamenty żelbetonowe; szkielet żelbetonowy wypełniony, docieplony styropianem z wyprawą; stropy z płyt kanałowych; schody żelbetonowe; stropodach docieplony, kryty papą; okna PCV; podłogi: gres, wykładzina dywanowa; C.O. - z własnej kotłowni olejowej, Instalacje: wod.-kan., elektryczna, odgromowa, wentylacyjna, teleinformatyczna.

2) Dwukondygnacyjny budynek biurowo-usługowy o pow. użytkowej 408,60 m2; pow. zabudowy 263 m2, o konstrukcji murowanej. Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego m. Łódź, teren, na którym znajduje się nieruchomość przeznaczony jest na tereny usług metropolitalnych z możliwością lokalizacji obiektów handlu wielkopowierzchniowego. Obecne przeznaczenie budynku: nowoczesne centrum rehabilitacyjne wraz z kriokomorą.
Wybudowany w latach 70-ych, remont i modernizacja w 2006 r.
Dane techniczne: fundamenty żelbetonowe; ściany zewnętrzne z cegły ceramicznej otynkowane; stropy z płyt kanałowych; stropodach docieplony, kryty papą; okna PCV; podłogi: gres, wykładzina dywanowa; C.O.-z ciepłociągu; obok zbiornik na gaz techniczny do komory kriogenicznej.
Instalacje: wod.-kan., elektryczna, C.O.- zdalaczynne, odgromowa, wentylacyjna, kriogeniczna, teleinformatyczna.

3) Budynek gospodarczy parterowy, murowany, o pow. użytkowej 11,89 m2, pow. zabudowy 21,08 m2.

Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie łódzkim, miasto Łódź, największym po Warszawie miejskim ośrodku przemysłowym kraju. W mieście znajduje się wiele zakładów przemysłu włókienniczego, dobrze rozwinięty jest przemysł odzieżowy, chemiczny, maszynowy, elektrotechniczny, elektroniczny, precyzyjny, spożywczy. W Łodzi można znaleźć wiele zakładów papierniczych, drukarni, wytwórni sprzętu motoryzacyjnego, mebli, galanterii, wyrobów skórzanych, pasmanteryjnych, materiałów budowlanych i inne. Łódź staje się jednym z sześciu największych lokalnych rynków biurowych w kraju. Najważniejsze inwestycje biurowe to ulica Piłsudskiego, Piotrkowska, Sienkiewicza, Kościuszki, Tymienieckiego, Wólczańska, Pomorska. Dostępność wolnej powierzchni oraz atrakcyjne warunki najmu stanowiły główne zalety rynku usługowego w Łodzi, zwłaszcza dla najemców z sektora usług biznesowych (tzw. BPO – Business Process Outsourcing), związanych z księgowością, bankowością, telemarketingiem, usługami informatycznymi, a także spedycją i centrami dystrybucji czy centrami handlowo-rekreacyjnymi.

Miasto jest węzłem drogowym i kolejowym, w pobliżu - w Strykowie, największy w Polsce węzeł komunikacyjny A1/A2, podmiejska komunikacja tramwajowa łączy Łódź z sąsiednimi miastami: Pabianicami, Zgierzem, Aleksandrowem Łódzkim, Konstantynowem Łódzkim, Ozorkowem.
Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta znajduje się w samym centrum Polski niedaleko skrzyżowania autostrad A1 i A2. Łódź jest dużym ośrodkiem nauki i kultury, jest tu wiele wyższych uczelni, liczne instytuty naukowo-badawcze. Łódź jest największym ośrodkiem kinematografii
w Polsce, jest tu wiele muzeów. Łódź jest także jednym z ważniejszych ośrodków akademickich w Polsce. Działa tu 28 uczelni wyższych, w tym sześć państwowych – Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Medyczny, wysoko notowana w rankingach uczelni technicznych Politechnika Łódzka, Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna, Akademia Sztuk Pięknych oraz Akademia Muzyczna. Ze szkół niepublicznych znajdziemy m.in. Społeczną Akademię Nauk, która zajmuje wysokie miejsca w zestawieniach szkół prywatnych, Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną, Wyższą Szkołę Sztuki i Projektowania czy Wyższą Szkołę Studiów Międzynarodowych.

Oferta ekskluzywna. Całość wynagrodzenia agencji pokrywa Sprzedający.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

Maintenance Fee
20,000 PLN  Monthly

Features

Good reachable traffic
Near Airport
Near Bus
Near Children's Park
Near Hospital
Near Motorway
Near Park
Near Railway station
Near Schools
Near Shops
Settlement
Towncentre
North
South
Electricity
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Piotr Nockowski - RE/MAX Top
Piotr Nockowski

Piotr Nockowski

RE/MAX Top


Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Piotr Nockowski

RE/MAX Top

ul. Klimczaka 8 lok. 42
Miasteczko Wilanów

Warszawa, Mazowieckie, Poland
02-797

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare