Investment - For Sale - Poznan, Poland


Nieruchomość komercyjna w świetnej lokalizacji

 Asking Price
Kotowo - Poznan, Poland
ID: 790121010-54
Total SqM
346
Lot Size (m2)
1,350
Built Area (m²)
346

Num. of Floors:
1
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Proponujemy na sprzedaż nieruchomość komercyjną usytuowaną zaledwie kilometr od zjazdu z A2 na węźle Komorniki, przy ul. Kotowo w Poznaniu. To jednocześnie świetna lokalizacja w bliskości jednej z głównych ulic miasta – ul. Głogowskiej. Uwaga! Podana cena jest ceną brutto.

Na nieruchomość składa się działka o powierzchni 1350 m2, budynek biurowo-mieszkalny i budynki produkcyjno-magazynowe o łącznej powierzchni 346 m2. Posesja jest ogrodzona, posiada bramę wjazdową i 400-metrowy plac manewrowy wyłożony kostką pozbrukową.

Od frontu działki, z dojazdem drogą asfaltową, znajduje się budynek biurowo-mieszkalny, z cegły, podpiwniczony. Na parterze 62 m2 (obecnie salon firmowy i biuro z zapleczem). Piętro o takiej samej powierzchni wymaga prac remontowych.

Z pierwszym budynkiem połączony jest kolejny, w którym znajdują się 3 pomieszczenia magazynowe o łącznej powierzchni 70 m2. Za nim ponad 70-metrowa wiata.

Dalej usytuowany jest budynek produkcyjny o łącznej powierzchni 132 m2: główne pomieszczenie 62 m2, kolejne 36 m2 i 11 m2 oraz 23-metrowa część socjalna z zespołem sanitarnym.

Na tyle posesji znajduje się bardzo zadbany teren rekreacyjny (600 m2) z dużą ilością zieleni. Na nim niespełna 20-metrowy domek z sauną i kominkiem.

Miejsce to daje możliwości prowadzenia działalności w różnych branżach. Do tej pory działała tu firma produkująca sauny, a wcześniej warsztat samochodowy – część istniejącej tam infrastruktury umożliwia dalsze prowadzenie działalności w tych obszarach.

Zapraszam na prezentację.
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Kamila Tobolska - RE/MAX Experts
Kamila Tobolska
Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Kamila Tobolska

RE/MAX Experts

Poznańska 3/7
Poznan, Wielkopolskie, Poland
60-848

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare