Nieruchomość inwestycyjna - Sprzedaż - Pułtusk, Polska


Nieruchomość inwestycyjna w okolicach Warszawy

 Cena ofertowa
Golądkowo - Pułtusk, Polska
Rynek wtórny
Dostępne od: 09/10/2017
ID: 810051012-5
Powierzchnia całkowita (m²)
1,147.20
Powierzchnia działki:
75x59
Powierzchnia działki (m²)
3,459
Pow. zabudowy (m²)
1,147.20
Rok budowy
1924

Piętro
Cały budynek
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Prawdziwa okazja!
Nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem położona we wsi Golądkowo na działce o powierzchni 0,3459 ha.

Działka jest zabudowana dwoma budynkami:
1)     nieużytkowanym budynkiem internatu z 1924r., murowanym, wolnostojącym, trzykondygnacyjnym, podpiwniczonym, o pow. użytkowej 1.147,2m2 i pow. zabudowy 473,97m2. Budynek posiada instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania.
Ściany piwnic zewnętrzne i wewnętrzne konstrukcyjne parteru, I-go i II-go piętra o grubości 60 cm na zaprawie cementowo wapiennej. Nad piwnicami stropy żelbetowe płytowo-żebrowe i Kleina. Nad parterem i I piętrem w części środkowej (korytarz) sklepienia kabelkowe i krzyżowe, nad pokojami drewniane. Nad II piętrem stropy drewniane ocieplone polepą glinianą. Klatka schodowa główna i boczna żelbetowa. Tynki wewnętrzne wapienno-piaskowe do remontu. W pomieszczeniach sanitarnych terakota, w pokojach posadzki cementowe pokryte wykładziną lub klepką – do remontu lub wymiany. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana starego typu – do wymiany. Odnowiona elewacja budynku wraz z obróbkami blacharskimi i rynnami. Więźba dachowa drewniana czterospadowa kryta karpiówką.
oraz
2)     nieużytkowanym budynkiem mieszkalnym z 1957r., murowanym, wolnostojącym, dwupoziomowym, częściowo podpiwniczonym, o pow. użytkowej 94,70m2 i pow. zabudowy 108,0m2.

Działka zadbana i ogrodzona siatką, usytuowana w kompleksie nieruchomości zabudowanych budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi oraz budynkami szkolnymi Zespołu Szkół Rolniczych w Golądkowie. Piękny zielony teren. Bardzo dobry dojazd z Warszawy i Pułtuska
Nieruchomość nie jest obciążona ograniczonymi prawami rzeczowymi.
Informacje dodatkowe

Ogród
Blisko przystanku autobusowego
Blisko szkół
Dobry dostęp komunikacyjny
Tereny wiejskie
W pobliżu komunikacji miejskiej
Bieżąca woda
Prąd
Potrzeba renowacji
Rezydencja/Willa/Dworek
Lokalizacja
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Joanna Powęzka - RE/MAX Best
Joanna Powęzka

Joanna Powęzka

RE/MAX Best


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Joanna Powęzka

RE/MAX Best

al. Jerozolimskie 55 lok. 15
Warszawa, Mazowieckie, Polska
00-697

Ulubione


Ostatnio oglądane