Nieruchomość inwestycyjna - Sprzedaż - Ryki, Polska


Korty tenisowe z budynkiem usługowo-mieszkalnym

ul. Leona Wyczółkowskiego - Ryki, Polska
Dostępne od: 06/12/2017
ID: 810101008-372
Powierzchnia całkowita (m²)
313
Powierzchnia działki (m²)
2,737
Rok budowy
2007

Przeznaczenie
Korty tenisowe z budynkiem usługowo - mieszkalnym
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Obiekt składa się z dwóch kortów tenisowych, budynku usługowo - mieszkalnego, parkingu i części rekreacyjnej.

Obecnie obiekt działa w sezonie letnim, nie działa w zimie. Wystarczy balon, żeby działał przez cały rok, a chętnych z pewnością nie zabraknie. Zimą miejscowi miłośnicy tenisa jeżdżą do Dęblina lub Puław.

W sezonie letnim z kortów korzystają miejscowi fani tenisa i miłośnicy tej dyscypliny korzystający z uroków tej okolicy w czasie urlopów i wyjazdów weekendowych. W ramach szkółki tenisowej rozwijają swoje umiejętności młodzi adepci tej dyscypliny sportu.

Dwa profesjonalne korty mają nawierzchnię z mączki ceglanej. Bardzo starannie zaprojektowano i wykonano podbudowę i system odwodnienia. Zastosowano system odwodnienia powierzchniowego firmy Hauraton. Pod powierzchnią wykonany jest profesjonalny system drenażu, wysypane jest 100 wywrotek 27 tonowych pospółki oraz 20 wywrotek tłucznia. System odprowadza wodę do czterech specjalnych zbiorników. Po obfitych deszczach można wracać do gry po 15-30 minutach. Korty są zraszane ze studni głębinowej, oświetlenie z 4 słupów, po 3 projektory na każdym o łącznej mocy 6000 Wat, są profesjonalnie ogrodzone i w pełni wyposażone w najlepszej jakości sprzęt. Jest też ścianka do treningu.

Budynek usługowo - mieszkalny wykonano w technologii Ytong. Na parterze znajduje się kawiarenka tenisowa z zapleczem kuchennym. Składa się z kawiarni/pizzeri, baru, kuchni, zmywalni, spiżarni, pomieszczenia dla personelu z łazienką. Doskonale sprawdza się jako miejsce towarzyskiej pogawędki przed, lub po meczu. Bardzo przydaje się organizowane są turnieje. Staje się wtedy miejscem spędzania czasu pomiędzy grami, pozwalając jednocześnie na aktywne kibicowanie graczom. Zaplecze kuchenne można wykorzystać do sprzedaży dań na zewnątrz. W części dla graczy wydzielono szatnie, prysznice, toalety i pokój trenera. Powierzchnia parteru to 162 m2, na którą składa się też garaż na dwa samochody o powierzchni 50 m2.

Piętro o powierzchni 150,9 m2 ma przeznaczenie mieszkalne, gdzie wydzielono dwa apartamenty i duży taras. Podłogi wykonano z parkietów z modrzewia, czerwonego dębu i brzozy, w holu podłogi podgrzewane, wykończone gresem.

Przed budynkiem znajduje się parking na 12 samochodów i stojaki na rowery.Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Menadżer biura - Wojciech Brejnak - Właściciel biura - RE/MAX Profit Nieruchomości
Wojciech Brejnak - Właściciel biura
Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Wojciech Brejnak - Właściciel biura

RE/MAX Profit Nieruchomości

Al. Jerozolimskie 117
Warszawa, Mazowieckie, Polska
02-017

Ulubione

Podziel się i porównaj


Ostatnio oglądane

Podziel się i porównaj