Nieruchomość inwestycyjna - Wynajem - Czechowice-Dziedzice, Polska


Centrum logistyczno-spedycyjne + pow. magazynowe

 Cena ofertowa
 
[Miesięcznie]
32 Barlickiego - Czechowice-Dziedzice, Polska
Rynek wtórny
ID: 800061016-584
Powierzchnia działki (m²)
4,385
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Pełna oferta zdjęciowa na stronie internetowej :
Re/max Invest - Izabela Połatyńska Janik

Do wynajęcia pomieszczenia magazynowo – usługowe i biurowe o łącznej powierzchni użytkowej 160 m2 oraz powierzchni magazynowej ok. 700 m2 na działce o powierzchni 4385 m2, usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji w Czechowicach - Dziedzicach, przy ul. Barlickiego 32.

Oferowany nieruchomość składa się z kompleksu budynków stanowiących idealną bazę pod działalność spedycyjną lub transportową, bądź jako centrum logistyczne z zapleczem magazynowym. Kompleks składa się z budynku biurowo-socjalnego, dwóch garaży oraz dwóch hal magazynowych. Na działce znajduje się duży plac manewrowy i parking, zaś dojazd od ulicy Barlickiego pozwala na wjazd samochodów TIR.
Magazyny posiadają status magazynów celnych – istnieje możliwość utrzymania tego statusu przez następnego najemcę, ustanawiając obecną firmę zarządcą. Jest to kwestia do uzgodnienia.

Wykaz zabudowań wchodzących w skład lokalu:
- budynek biurowo-socjalny o powierzchni 160 m2, wyremontowany, ocieplony, wykończony materiałami wysokiej jakości. Wymieniono okna, dach oraz zainstalowano nowy piec olejowy. W części przeznaczonej dla pracowników / kierowców znajdują się dwa prysznice, ubikacja, szatnia i kilka pomieszczeń socjalnych. Biura klimatyzowane. W budynku znajduje się także kotłownia.
- dwa garaże przylegające do budynku biurowego o wymiarach 3 m szerokości na 13,5 m długości każdy, o wysokości 4,5 m; bramy roletowe;
- dwa magazyny: większy o wymiarach 20x20 metrów, modułowy firmy Protam Elmark, z solidnym dachem plandekowym o szczycie na wysokości 9m. Magazyn nieogrzewany, wyposażony w instalację przeciwskraplającą, w pełni oświetlony. Magazyn posiada dwie bramy o wymiarach 5x5 m i 4x4 m, co pozwala na wjazd samochodów ciężarowych typu TIR z naczepami do środka. Mniejszy magazyn ma wymiary 15x15 m, postawiony na konstrukcji stalowej krytej blachą, nieocieplony, w pełni oświetlony.
Plac manewrowy asfaltowy z parkingiem na 15 samochodów osobowych i 10 TIR-ów. Teren płaski, całkowicie ogrodzony z bramą wjazdową sterowaną za pomocą telefonii komórkowej. Na placu jest możliwość pracy dźwigu.
Budynki wyposażone w system monitoringu z 14 kamerami HD z podglądem nocnym, z dostępem zewnętrznym, oraz zabezpieczone dwoma systemami alarmowymi – jeden dla pomieszczeń biurowych, a drugi dla magazynów.

Miesięczny koszt najmu to: 15.000 zł + VAT /m-c + media
Kaucja: dwumiesięczny czynsz

Media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie olejowe, internet światłowodowy.

Obiekt zlokalizowany w pobliżu urzędu celnego oraz w sąsiedztwie rafinerii. Lokalizacja zapewnia całkowitą niezależność od sąsiadów.
Świetna lokalizacja pozwala na szybki dojazd do Bielska-Białej (15 km), Tychów (31 km), Katowic (49 km), Oświęcimia (26 km) czy do Cieszyna (43 km).
Zapraszam do obejrzenia lokalu!

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI NAJEMCA NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

Informacje dodatkowe

Garaż
Dobry dostęp komunikacyjny
Bieżąca woda
Internet
Kanalizacja
Klimatyzacja
Ogrzewanie olejowe
Prąd
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Izabela Połatyńska-Janik - RE/MAX Invest
Izabela Połatyńska-Janik

Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
43-300

Ulubione

Share & Compare


Ostatnio oglądane

Share & Compare