Nieruchomość inwestycyjna - Wynajem - Kraków, Polska


Piętro pod Aparthotel 267m2 Stare Miasto

 Miesięczny czynsz najmu
 
[Miesięcznie]
Westerplatte - Stare Miasto - Kraków, Polska
Rynek wtórny
Dostępne od: 23/02/2018
ID: 800021090-17
Powierzchnia działki (m²)
267
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Do wynajęcia od zaraz piętro o powierzchni 267m2 w pięknej zabytkowej kamienicy w Starym Mieście (200m od Galerii Krakowskiej i Dworca, 300m od Rynku).

Idealne na działalność typu APARTHOTEL / APARTAMENTY NA KRÓTKI NAJEM.

Lokal położony jest na I piętrze tuż przy Dworcu Głównym, pod jego oknami jest przystanek MPK. Do Rynku Głównego jak i do Dworca pieszo jest kilka minut spacerem. Budynek jest z końca XIX wieku i jest wpisany do rejestru zabytków.

Lokal ma doprowadzoną wodę, kanalizację, prąd i gaz. Dotychczas ogrzewany był piecami za pomocą elektrycznych wkładów grzejnych. Istnieje możliwość przerobienia ogrzewania na gazowe z własnym kotłem grzewczym.

Wymagane jest przeprowadzenie kompleksowego remontu po wcześniejszym uzyskaniu zgody konserwatora zabytków na podstawie projektu. Na podstawie wstępnych wyliczeń w lokalu może powstać od 8 do 11 niezależnych apartamentów.

Zapraszam do kontaktu!Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Anastazja Gladka - RE/MAX Prestige
Anastazja Gladka

Anastazja Gladka

RE/MAX Prestige


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Anastazja Gladka

RE/MAX Prestige

Karmelicka 34/1a
Kraków, Małopolskie, Polska
31-128

Ulubione


Ostatnio oglądane