Nieruchomość przemysłowa - Sprzedaż - Milanówek, Polska


Duży gotowy obiekt na firmę handlowo-produkcyjną.

 Cena ofertowa
Łąkowa - Milanówek, Polska
Rynek wtórny
ID: 810121017-19
Rok budowy
1998
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Budynek na dużej działce. Powierzchnia magazynowa, produkcyjna i biurowa. Milanówek.
Budynek wybudowany w 1998 r. Regularnie serwisowany, w idealnym stanie. Kompletnie wyposażony – wszystkie systemy: telewizja przemysłowa, okablowanie, AC itd.
Na działce o powierzchni 5626 m2 znajduje się budynek z częścią magazynową- produkcyjną o powierzchni 409 m2, oraz część biurowa składająca się z 2 pięter o łącznej powierzchni 733 m2. Możliwość łatwych zmian w funkcjonalnościach wybranych powierzchni - zmian w proporcjach przeznaczenia !
Nieruchomość bardzo dobrze zlokalizowana ( Warszawa-Śląsk- Poznań). W odległości 1 km w linii prostej znajduje się droga wojewódzka nr 719 która przebiega przez Warszawę oraz powiaty: pruszkowski, grodziski i żyrardowski.
Cena ofertowa jest ceną netto.


Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Rafał Bielecki - RE/MAX Centrum
Rafał Bielecki

Rafał Bielecki

RE/MAX Centrum


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Rafał Bielecki

RE/MAX Centrum

ul. Twarda 56A lok. 10
Warszawa, Mazowieckie, Polska
00-818

Ulubione

Share & Compare


Ostatnio oglądane

Share & Compare