Industrial - For Sale - Zabrze, Poland


Świetnie zlokalizowane miejsce na Twoją firmę

 Asking Price
55 Hagera - Zabrze, Poland
Used
ID: 800061016-520
Lot Size (m2)
23,393
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Pełna oferta zdjęciowa i spacer wirtualny na stronie internetowej :
RE/MAX Invest - Izabela Połatyńska Janik

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa obejmująca działkę o powierzchni 8.374 m2 zabudowaną budynkami o funkcji usługowo-przemysłowej, w pełni ogrodzoną, oraz niezabudowaną działkę o powierzchni 15.019 m2 z częściowym ogrodzeniem, znajdujące się w Zabrzu przy ul. Hagera 55.

Zabudowania składają się z:
- budynku głównego – z przeznaczeniem na pomieszczenia biurowe lub produkcyjne. Właściciel oferuje adaptację pomieszczeń zgodnie z potrzebami kupującego. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną, centralne ogrzewanie i węzeł sanitarny, a jego powierzchnia wynosi 699.60 m2.
- salonu sprzedaży – o powierzchni 242 m2, wyposażonego w instalację elektryczną i centralne ogrzewanie
- hali magazynowej, przylegającej do budynku głównego – o powierzchni 753.06 m2. W budynku znajduje się instalacja elektryczna i centralne ogrzewanie.
- portierni przy wjeździe na nieruchomość – o powierzchni 30.04 m2. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną i węzeł sanitarny

Dodatkowo na budynków przylegają wiaty magazynowe – o powierzchni 716.05 m2

Działka niezabudowana przylegająca od strony zachodniej do terenu zabudowanego, przez który posiada dostęp do ul. Hagera. Od strony południowej graniczy z terenami przemysłowymi, zabudowanymi budynkami dawnej kopalni – obecnie Przedsiębiorstwa Górniczego DEMEX Sp. z o.o.. Od północnej granicy znajduje się droga przeciwpożarowa, a za nią nasyp związany z biegnącą tam linią kolejową. Ze względu na rozległe tereny niezabudowane od strony wschodniej istnieje możliwość dalszego, potencjalnego, powiększenia powierzchni planowanych inwestycji.

Ukształtowanie terenu obu działek jest w większości płaskie. O utwardzonej nawierzchni w części zabudowanej i nieutwardzone na terenie niezagospodarowanym. Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni utwardzonej, podjazd do zabudowań na nieruchomości utwardzony kostką betonową oraz grysem kamiennym.

CENA : 3,000,000 zł
Powierzchnia działki: 23393 m2 (2,3393 ha)
Powierzchnia użytkowa budynków 1724.70 m2 + wiaty magazynowe o powierzchni 716.05 m2
Nr działek: 1479/225 i 1480/225

Obszar działek objęty jest Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Zabrze, zgodnie z którym tereny, na których znajdują się nieruchomości skatalogowane są jako tereny przemysłowo - usługowe (symbol PU).

LOKALIZACJA:
Atrakcyjność położenia jest jednym z głównych atutów nieruchomości, ze względu na usytuowanie względem głównych szlaków i węzłów komunikacyjnych. Posesja położona jest w Zabrzu, w dzielnicy Biskupice, w bliskim sąsiedztwie Alei Jana Nowaka Jeziorańskiego – Drogi Krajowej 88, łączącej Bytom z Gliwicami, prowadzącej w kierunku Opola i Wrocławia

SZYBKI DOJAZD DO :
- Zabrze Centrum (2 km)
- Gliwice (8 km)
- Katowice (25 km)
- Bytom (15 km)
- Tarnowskie Góry (25 km)
- Opole (90 km)
- Częstochowa (90 km)
- Kraków (112 km)

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

Features

Good reachable traffic
Near Motorway
Electricity
Heating - Central Boiler
Sewer
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Izabela Połatyńska-Janik - RE/MAX Invest
Izabela Połatyńska-Janik
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare