Industrial - For Sale - Zabrze, Poland


Świetnie zlokalizowane miejsce na Twoją firmę

 Asking Price
55 Hagera - Zabrze, Poland
Used
ID: 800061016-521
Lot Size (m2)
8,374
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Pełna oferta zdjęciowa na stronie internetowej :
RE/MAX Invest - Izabela Połatyńska Janik

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa obejmująca działkę o powierzchni 8.374 m2 zabudowaną budynkami o funkcji usługowo-przemysłowej, w pełni ogrodzoną, znajdującą się w Zabrzu przy ul. Hagera 55.

Zabudowania składają się z:
- budynku głównego – z przeznaczeniem na pomieszczenia biurowe lub produkcyjne. Właściciel oferuje adaptację pomieszczeń zgodnie z potrzebami kupującego. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną, centralne ogrzewanie i węzeł sanitarny, a jego powierzchnia wynosi 699.60 m2.
- salonu sprzedaży – o powierzchni 242 m2, wyposażonego w instalację elektryczną i centralne ogrzewanie
- hali magazynowej, przylegającej do budynku głównego – o powierzchni 753.06 m2. W budynku znajduje się instalacja elektryczna i centralne ogrzewanie.
- portierni przy wjeździe na nieruchomość – o powierzchni 30.04 m2. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną i węzeł sanitarny

Dodatkowo na budynków przylegają wiaty magazynowe – o powierzchni 716.05 m2
.

Ukształtowanie terenu działek jest w większości płaskie, o utwardzonej nawierzchni. Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni utwardzonej, podjazd do zabudowań na nieruchomości utwardzony kostką betonową oraz grysem kamiennym.

CENA : 2,000,000 zł
Powierzchnia działki: 8374 m2 (0,8374 ha)
Powierzchnia użytkowa budynków: 1724.70 m2 + wiaty magazynowe o powierzchni 716.05 m2
Nr działek: 1479/225

Obszar działki objęty jest Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Zabrze, zgodnie z którym tereny, na których znajduje się nieruchomość skatalogowane są jako tereny przemysłowo - usługowe (symbol PU).

LOKALIZACJA:
Atrakcyjność położenia jest jednym z głównych atutów nieruchomości, ze względu na usytuowanie względem głównych szlaków i węzłów komunikacyjnych. Posesja położona jest w Zabrzu, w dzielnicy Biskupice, w bliskim sąsiedztwie Alei Jana Nowaka Jeziorańskiego – Drogi Krajowej 88, łączącej Bytom z Gliwicami, prowadzącej w kierunku Opola i Wrocławia

SZYBKI DOJAZD DO :
- Zabrze Centrum (2 km)
- Gliwice (8 km)
- Katowice (25 km)
- Bytom (15 km)
- Tarnowskie Góry (25 km)
- Opole (90 km)
- Częstochowa (90 km)
- Kraków (112 km)

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

Features

Good reachable traffic
Near Motorway
Electricity
Heating - Central Boiler
Sewer
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Izabela Połatyńska-Janik - RE/MAX Invest
Izabela Połatyńska-Janik

Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest


Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare