Industrial - For Sale - Zyrardow, Poland


Pofabryczny budynek 2741 m2 w centrum Żyrardowa

Hillego - Zyrardow, Poland
ID: 810141002-256
Lot Size:
28x125
Lot Size (m2)
3,383
Built Area (m²)
2,741
Year Built
1918
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Budynek o powierzchni całkowitej 2741 m2, położony w samym centrum dawnej Fabryki Lnu w Żyrardowie. Wybudowany z czerwonej cegły w 1918 r. na działce o powierzchni 3383 m2, z przeznaczeniem na Czesalnię Lnu. W planie zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę usługowo-mieszkaniową.

Budynek obecnie parterowy można nadbudować o jedną kondygnacje, do wysokości 14 m. Doprowadzone wszystkie media miejskie, posiada własne ogrzewanie gazowe, dojazd ul. Lniarską i ul. Nowy Świat.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się pieczołowicie odrestaurowany budynek Nowej Przędzalni - w całości przebudowany na lofty, hala dawnej Tkalni Żakardowej - obecnie remontowana z przeznaczeniem na powierzchnie handlowo-usługowe oraz nowa ulica Nowy Świat, z nowoczesnym budynkiem mieszkalnym i wieloma punktami handlowo-usługowymi.

Żyrardów jest doskonale skomunikowany z Warszawą: dojazd pociągiem trwa zaledwie 28 minut, dojazd A2 35 minut, a trasą S8 30 minut. W centrum miasta znajdują się w większości odrestaurowane budynki dawnych Zakładów Lniarskich im. Rewolucji 1905 r. Powstają również nowe inwestycje wielorodzinne, na terenach powstałych po wyburzeniu obiektów przemysłowych bez wartości historycznej.

Zapraszam do odwiedzenia naszego miasta, aby zapoznać się z jego unikalną w skali Europy zabudową industrialną i poznać burzliwą historię jego mieszkańców, organizatorów pierwszego strajku w Królestwie Polskim w 1883 r.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.

Agent prowadzący Łukasz Gilis tel. 500 140 900; [email protected]All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Broker/Owner - Łukasz Gilis - Właściciel biura - RE/MAX Family
Łukasz Gilis - Właściciel biura

Łukasz Gilis - Właściciel biura

RE/MAX Family


Show...
Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Łukasz Gilis - Właściciel biura

RE/MAX Family

ul. Przeskok 10
Milanowek, Mazowieckie, Poland
05-822

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare