Restaurant - For Sale - Bielsko-Biala, Poland


LOKAL GASTRONOMICZNY W GALERII SFERA

 Asking Price
Mostowa 5 - Bielsko-Biala, Poland
Used
ID: 470131023-142
Lot Size (m2)
38

Present Use:
GASTRONOMIA
Future Use:
GASTRONOMIA
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Do odstąpienia lokal gastronomiczny w Galerii SFERA.
.
Lokal gastronomiczny o powierzchni 38 mkw znajduje się na 2 piętrze Galerii Sfera II, mieszczącej się w samym centrum miasta Bielska-Białej.
Lokal po kapitalnym remoncie, oddany do użytku w 2017 roku, kompletnie wyposażony i przygotowany do prowadzenie działalności gastronomicznej. Posiada wysokiej klasy urządzenia i meble gastronomiczne wykonane ze stali nierdzewnej.
Lokal posiada koncesje na alkohol A i B, co jest ewenementem w centrach handlowych.
Wentylacja, klimatyzacja, instalacja wodociągowa i elektryczna nowa. Plusem tego lokalu jest instalacja gazowa, co jest niespotykane w centrach handlowych. Pozwala to na obniżenie kosztów prowadzonej działalności.
Super pomysł na biznes w świetnej lokalizacji.

Cena odstępnego – 100000zł

Jest też możliwość przejęcia gotowego biznesu - koncept kuchnia gruzińska, z dodatkowym wyposażeniem pozwalającym na natychmiastową działalność po zmianie kasy fiskalnej i dopełnieniu formalności. Udokumentowane obroty po pełnych 7 miesiącach działalności to 420 tyś zł.
W cenie zawarte wsparcie know-how, przeszkoleni pracownicy, gotowa identyfikacja graficzna - prawo do korzystania z nazwy oraz logo, a także strona internetowa i strona na FB.

Cena – 160 tyś zł

Zapraszam do kontaktu.

Koszt pośrednictwa RE/MAX ponosi tylko właściciel nieruchomości.

Maintenance Fee
13,000 PLN  Monthly
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Maciej Czader - RE/MAX Home Professional
Maciej Czader

Maciej Czader

RE/MAX Home Professional


Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Maciej Czader

RE/MAX Home Professional

ul. Lipnicka 4
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare