Restaurant - For Sale - Koszalin, Poland


Restauracja, biznes z gwarantowaną stopą zwrotu 7%

 Asking Price
Piłsudskiego - Koszalin, Poland
Used
Date Available: 01/08/2019
ID: 790191001-7
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ofertą sprzedaży jest funkcjonująca od 1996 roku Piwnica Pod Gryfami, początkowo znane i lubiane bistro, dziś dobrze prosperująca restauracja. Lokal o powierzchni 203 m2 położony jest w kamienicy z początku XIX wieku przy ulicy Piłsudskiego w Koszalinie. W okolicy znajdują się kancelarie adwokackie, biura notarialne, sąd rejonowy. W restauracji zachowane są stare łuki i sklepienia, co w połączeniu z elektycznym designem nadaje temu miejscu bardzo wyjątkowy klimat. W Piwnicy Pod Gryfami często odbywają się przyjęcia okolicznościowe, na których gościć może jednocześnie do 80 osób. Lokal składa się z 4 sal, bankietowej, lunchowej, barowej oraz niszy klubowej. Restauracja sprzedawana jest z pełnym wyposażeniem.

Oferta skierowana jest zarówno do osób działajacych w branży jak i do inwestorów chcących otrzymywać każdego miesiąca stałe, gwarantowane dochody. Po zakupie istnieje bowiem możliwość przekazania nieruchomości w dalsze zarządzanie osobie prowadzącej tę restaurację od 1996 roku.

Całość wynagrodzenia agencji RE/MAX pokrywa sprzedający.

Zadzwoń, chętnie porozmawiam o korzyściach płynących z tej inwestycji, niezależnie od planów jakie masz wobec tego miejsca.
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Krzysztof Kopaniecki - Właściciel biura - RE/MAX Freedom
Krzysztof Kopaniecki - Właściciel biura
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Krzysztof Kopaniecki - Właściciel biura

RE/MAX Freedom

ul. Madalińskiego 8
Szczecin, Zachodniopomorskie, Poland
70-101

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare