Restauracja - Wynajem - Kraków, Polska


Prestiżowy lokal gastronomiczny gotowy do wejścia

 Miesięczny czynsz najmu
 
[Miesięcznie]
Kupa - Stare Miasto - Kraków, Polska
Rynek wtórny
ID: 800021090-34
Powierzchnia działki (m²)
260
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Polecam na wynajem lokal gastronomiczny w stylu loft ok. 250m2 na Kazimierzu. Lokal jest gotowy do wejścia, w całości wyposażony.

Lokal jest w stanie perfekcyjnym - wyremontowana sala dla klientów, nowe instalacje, wyposażona kuchnia z możliwością prowadzenia gastronomii z pełną kuchnią. Bliskość Placu Nowego oraz ul. Miodowej, stanowiącej oś oraz jedną z głównych arterii komunikacyjnych miasta.

Lokal II - poziomowy. Zgoda właściciela na sprzedaż alkoholu typu ABC. Wentylacja mechaniczna doprowadzona do lokalu. Istnieje możliwość wystawienia stolików przed lokalem oraz wykorzystania wewnętrznego ogródka w oficynie kamienicy. Wysokie witryny. Piękna przestrzeń, łatwa do przystosowania wg potrzeb najemcy.

Czynsz: 15 000 zł miesięcznie netto
Kaucja o równowartości dwumiesięcznego czynszu brutto.
Odstępne: 240 000 zł

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY AGENTÓW NIERUCHOMOŚCI!
+48 575 099 010
Koszty utrzymania
36,900 PLN  Miesięcznie
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Anastazja Gładka - RE/MAX Prestige
Anastazja Gładka

Anastazja Gładka

RE/MAX Prestige


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Anastazja Gładka

RE/MAX Prestige

Karmelicka 34/1a
Kraków, Małopolskie, Polska
31-128

Ulubione

Share & Compare


Ostatnio oglądane

Share & Compare