Villa - For Sale - Lukow, Poland


Na sprzedaż rezydencja w Łukowie

 Asking Price
17B Opłotki - Lukow, Poland
ID: 810101008-389
Total Rooms:
5
Bedrooms:
2
Bathrooms
2
Total SqM
450
Lot Size:
75 x 173
Lot Size (m2)
6,450
Year Built
2009

Num. of Floors:
1
Toilet Rooms:
2
Cubic Volume (m³):
1,520.00
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Na sprzedaż okazała rezydencja położona w Łukowie przy ul. Opłotki (120 km od Warszawy i 100 km od Lublina).
Nowoczesny dom z 2009 roku zbudowany według indywidulanego projektu, o ciekawej i niepowtarzalnej architekturze. Parter i poddasze o łącznej powierzchni użytkowej 450 m2 (kubaturze 1520 m3).

Dom zbudowany z pustaka ceramicznego MAX, dodatkowo ocieplony styropianem, dach przykryty dachówką ceramiczną "Creaton".
Wnętrza domu bardzo przestronne, wykończone pod okiem znakomitych projektantów z najwyższej jakości materiałów.

Na parterze znajduje się salon, gabinet, jadalnia i kuchnia oraz łazienka, dwie garderoby i spiżarnia. Z salonu oraz kuchni można wyjść bezpośrednio na taras i ogród. Na piętrze są usytuowane dwa pokoje, łazienka oraz duży pokój sportowy.
W domu wszystkie okna drewniane w stylu Gaudiego. Zainstalowano szyby laminowane 3-warstwowe, które znacząco zwiększają izolacyjność dźwiękową, ograniczają przenikanie promieniowania UV, co zapobiega szybkiemu blaknięciu kolorów ścian, mebli oraz znacząco zwiększa bezpieczeństwo domowników.

Działka ma powierzchnię ok. 6450 m2, nawadniana ze studni głębinowej i oświetlona. Dojścia i alejki zostały wybrukowane ozdobną wzmocnioną kostką. Trawniki zadbane i wypielęgnowane, podobnie jak mnóstwo wyszukanych krzewów i drzew ozdobnych oraz głazów, które przyciągają wzrok, tworzą ciepły i niepowtarzalny klimat tego miejsca.

Na działce znalazło również miejsce dla elementów architektury ogrodowej tj. drewnianej altany z murowanym grillem, fontanny, wodospadu, oraz oczka wodnego z ozdobnymi rybkami, od którego również odchodzi rzeczka przepływająca przez całość ogrodu.
Dodatkowo na działce znajduje się wkopana w ziemię piwnica oraz budynek gospodarczy o wielkości 120 m2 mieszczący dwa pomieszczenia, łazienkę i garaż.

Należy jeszcze dodać, że nieruchomość zasilana jest w wodę z wodociągu, odpływ do gminnej kanalizacji sanitarnej oraz, przyłącze energetyczne siłowe. Do ogrzewania domu wykorzystano gaz ziemny oraz dodatkowo solary słoneczne do ogrzewania wody.

Możliwe jest powiększenie działki, do łącznej powierzchni 13 306 m2.

Features

Exterior Views
Garage
Garden
Fire Place
Furnished
Electricity
Gas
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Team Manager - Wojciech Brejnak - Właściciel biura - RE/MAX Profit Nieruchomości
Wojciech Brejnak - Właściciel biura
Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Wojciech Brejnak - Właściciel biura

RE/MAX Profit Nieruchomości

Al. Jerozolimskie 117
Warszawa, Mazowieckie, Poland
02-017

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare