Rezydencja/Willa/Dworek - Sprzedaż - Opole, Polska


Rezydencja z basenem w budowie Opole-Winów

 Cena ofertowa
Buchla - Winów - Opole, Polska
Rynek pierwotny
Dostępne od: 21/03/2018
ID: 800051001-212
Powierzchnia całkowita (m²)
534
Powierzchnia działki:
27.5X84
Powierzchnia działki (m²)
2,300
Pow. zabudowy (m²)
350
Rok budowy
2016
Liczba miejsc postojowych
4

Liczba pięter
2
Kubatura (m3)
1,350.00
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Dom, a właściwie rezydencja w trakcie budowy, położona w nowej dzielnicy Opola- Winowie.
Posiadłość o powierzchni 23a, przy ulicy Ks. Buchla, dawnej Zbożowej, ma wiele atutów, położenie umożliwia szybkie połączenie z Centrum miasta a zarazem sprzyja atmosferze do wypoczęcia, stąd też decyzja o rozpoczęciu budowy w tym miejscu.
Projekt według którego została rozpoczęta budowa to z pewnością jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki, niektóre fotografie przedstawiają rysunki, ukazujące wizualizację obiektu po zakończonej budowie, jedna z fotografii ukazuje prace ziemne w trakcie ich wykonywania.
Kilka faktów dotyczących budowy:
-według projektu, budynek posiadać będzie powierzchnię użytkową 534m2
-zabudowy 350m2
-kubaturę 1350m2
-największą powierzchnię posiada parter budynku, gdzie skupiać się będzie dzienne życie, powierzchnia parteru to 273m2, z czego powierzchnia mieszkalna to 217 metrów, piętro budynku posiada powierzchnię 80m2, na parterze znajduje się garaż o powierzchni 80m2 dwustanowiskowy z miejscem na dwa motocykle.
-przyziemie to część basenowa, wraz z plażą i Spa oraz pomieszczenia obsługujące nieruchomość.

Nieruchomość zaopatrzona jest w cztery pompy ciepła, z czego dwie z nich mają zasilać system podgrzewania wody w krytym basenie, kolejne dwie do ogrzewania domu.

Prace instalacyjne, podziemne zostały już wykonane, jak również niecka basenowa wraz z podziemnymi instalacjami. Budowa zamknięta i zaizolowana w należyty sposób.

Dotychczas budowa pochłonęła kwotę ponad 2.000.000 zł, z czego większość to prace związane z postawieniem budynku (około 1.200.000 zł ) sporą część pochłonęło wykonanie drenażu oraz odwierty (około 350.000zł) oraz stolarka okienna (około 210.000zł) pozostałe koszty to projekt wraz z wizualizacją wnętrz i zagospodarowania przestrzeni, projekt indywidualny budynku, zakup gruntu (około 400.000zł)

Rezydencja w trakcie budowy, położona w nowej dzielnicy Opola, Winowie, ciekawy, zachwycający projekt, kryty podgrzewany pompami ciepła basen, SPA a przede wszystkim, zaawansowanie prac budowlanych, czyni tą nieruchomość, niezwykle atrakcyjną.

Zapraszam do oglądania w dogodnym dla Państwa terminie.

Atrakcyjna Cena 890.000 zł

KOSZTY POŚREDNICTWA RE/MAX PONOSI TYLKO SPRZEDAJĄCY.

Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta, pomożemy przy doborze najlepszego sposobu kredytowania tej nieruchomości!

Szczegóły oferty: RE/MAX PLUS, 45-011 Opole, ul. Koraszewskiego 7-9, Wojciech Bimek, Państwowa Licencja Zawodowa numer 19432, tel. 660 046 866 lub 77 44 598 11.

NIKT NA ŚWIECIE NIE SPRZEDAJE WIĘCEJ NIERUCHOMOŚCI NIŻ RE/MAX

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Informacje dodatkowe

Basen
Garaż
Ogród
Osiedle
W pobliżu komunikacji miejskiej
Bieżąca woda
Prąd
Dostępne dla osób niepełnosprawnych
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Wojciech Bimek - Właściciel Biura - RE/MAX Plus
Wojciech Bimek - Właściciel Biura

Wojciech Bimek - Właściciel Biura

RE/MAX Plus


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Wojciech Bimek - Właściciel Biura

RE/MAX Plus

ul. Koraszewskiego 7
Opole, Opolskie, Polska
45-011

Ulubione


Ostatnio oglądane