Rezydencja/Willa/Dworek - Sprzedaż - Opole, Polska


Rezydencja z basenem w budowie Opole-Winów

 Cena ofertowa
Buhla - Winów - Opole, Polska
Rynek pierwotny
Dostępne od: 12/10/2017
ID: 800051001-212
Powierzchnia całkowita (m²)
534
Powierzchnia działki:
27.5X84
Powierzchnia działki (m²)
2,300
Pow. zabudowy (m²)
350
Rok budowy
2017
Liczba miejsc postojowych
4

Liczba pięter
2
Kubatura (m3)
1,350.00
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
GRUDNIOWA CENA 999.000 zł. Dom, a właściwie rezydencja w trakcie budowy, położona w nowej dzielnicy Opola- Winowie.
Posiadłość o powierzchni 23a, przy ulicy Ks. Buhla, dawnej Zbożowej, ma wiele atutów, położenie umożliwia szybkie połączenie z Centrum miasta a zarazem sprzyja atmosferze do wypoczęcia, stąd też decyzja o rozpoczęciu budowy w tym miejscu.
Projekt według którego została rozpoczęta budowa to z pewnością jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki, niektóre fotografie przedstawiają rysunki, ukazujące wizualizację obiektu po zakończonej budowie, jedna z fotografii ukazuje prace ziemne w trakcie ich wykonywania.
Kilka faktów dotyczących budowy:
-według projektu, budynek posiadać będzie powierzchnię użytkową 534m2
-zabudowy 350m2
-kubaturę 1350m2
-największą powierzchnię posiada parter budynku, gdzie skupiać się będzie dzienne życie, powierzchnia parteru to 273m2, z czego powierzchnia mieszkalna to 217 metrów, piętro budynku posiada powierzchnię 80m2, na parterze znajduje się garaż o powierzchni 80m2 dwustanowiskowy z miejscem na dwa motocykle.
-przyziemie to część basenowa, wraz z plażą i Spa oraz pomieszczenia obsługujące nieruchomość.

Nieruchomość zaopatrzona jest w cztery pompy ciepła, z czego dwie z nich mają zasilać system podgrzewania wody w krytym basenie, kolejne dwie do ogrzewania domu.

Prace instalacyjne, podziemne zostały już wykonane, jak również niecka basenowa wraz z podziemnymi instalacjami. Budowa zamknięta i zaizolowana w należyty sposób.

Dotychczas budowa pochłonęła kwotę ponad 2.000.000 zł, z czego większość to prace związane z postawieniem budynku (około 1.200.000 zł ) sporą część pochłonęło wykonanie drenażu oraz odwierty (około 350.000zł) oraz stolarka okienna (około 210.000zł) pozostałe koszty to projekt wraz z wizualizacją wnętrz i zagospodarowania przestrzeni, projekt indywidualny budynku, zakup gruntu (około 400.000zł)

Rezydencja w trakcie budowy, położona w nowej dzielnicy Opola, Winowie, ciekawy, zachwycający projekt, kryty podgrzewany pompami ciepła basen, SPA a przede wszystkim, zaawansowanie prac budowlanych, czyni tą nieruchomość, niezwykle atrakcyjną.

Zapraszam do oglądania w dogodnym dla Państwa terminie.

Atrakcyjna Cena 999.000 zł Grudniowa promocja!

KOSZTY POŚREDNICTWA RE/MAX PONOSI TYLKO SPRZEDAJĄCY.

Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta, pomożemy przy doborze najlepszego sposobu kredytowania tej nieruchomości!

Szczegóły oferty: RE/MAX PLUS, 45-011 Opole, ul. Koraszewskiego 7-9, Wojciech Bimek, Państwowa Licencja Zawodowa numer 19432, tel. 660 046 866 lub 77 44 598 11.

NIKT NA ŚWIECIE NIE SPRZEDAJE WIĘCEJ NIERUCHOMOŚCI NIŻ RE/MAX

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Informacje dodatkowe

Basen
Ogród
Osiedle
Bieżąca woda
Prąd
Dostępne dla osób niepełnosprawnych
W pobliżu komunikacji miejskiej
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Wojciech Bimek - Właściciel Biura - RE/MAX Plus
Wojciech Bimek - Właściciel Biura

Wojciech Bimek - Właściciel Biura

RE/MAX Plus


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Wojciech Bimek - Właściciel Biura

RE/MAX Plus

ul. Koraszewskiego 7
Opole, Opolskie, Polska
45-011

Ulubione


Ostatnio oglądane


)