Rezydencja/Willa/Dworek - Sprzedaż - Warszawa, Polska


Rezydencja/Dom/Inwestycja Przedsiębiorcza -Eng Ger

 Cena ofertowa
Sosnkowskiego - Ursus - Warszawa, Polska
ID: 810131007-3
Całkowita liczba pokoi
6
Liczba sypialni
3
Liczba łazienek
4
Powierzchnia całkowita (m²)
468
Powierzchnia działki (m²)
604
Rok budowy
2004

Liczba pięter
2
Liczba toalet
1
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Piękna, efektowna i doskonale zaprojektowana nieruchomość 15 minut od centrum Warszawy! English and German version below!

Gustownie wykończona rezydencja w spokojnej i cichej okolicy (druga linia zabudowy) jednocześnie gwarantuje dojazd do centrum w 15 minut! Stan nieruchomości jest idealny, osiedle kameralne
i przyjazne.

Opis nieruchomości
Rezydencja utrzymana jest w idealnym stanie, nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego. Estetyka wykończenia i przyjazny, przemyślany architektonicznie rozkład pomieszczeń umożliwiają wprowadzenie się i zamieszkanie w luksusowych warunkach. Dużą ilość łazienek, funkcjonalne rozmieszczenie sypialni i przestrzeni wspólnej są jej niewątpliwym plusem! Aspektem wymagającym podkreślenia jest doskonały stan domu – tak wnętrza jak i z zewnątrz.
W cenie rezydencji pozostają wszystkie meble, zarówno stała zabudowa jak i umeblowanie. Przestrzeń i komfort to ogromne zalety tej nieruchomości. Istotne są pomieszczenia dodatkowe, typu duża i komfortowa garderoba na piętrze, kotłownia z pralnią, duża ilość łazienek, bardzo zadbany ogród oraz cztery balkony i taras, które zachęcają do wypoczynku. Niezwykłą atmosferę w zimowe wieczory wprowadza piękny kominek, a do relaksu zachęca sauna. Niskie miesięczne koszty utrzymania.
Umiejscowienie w drugiej linii zabudowy z dojazdem wewnętrzną (prywatną) drogą gwarantuje wszelkie cechy prywatności, jakich oczekuje się od własnego miejsca zamieszkania.

Płaszczyzna przedsiębiorcza
Użytkowe poddasze nad całą częścią mieszkalną oraz 130 mkw części parterowej rezydencji zaadoptowanej na pomieszczenia biurowe – niezależne od części prywatnej (możliwość przywrócenia garażu) wskazują na mnogość indywidualnych rozwiązań i możliwości zależnych wyłącznie
od założonego planu.

Umiejscowienie nieruchomości, zaaranżowana przestrzeń biurowa i miejsca parkingowe oraz prezentująca się elegancko i szykownie rezydencja sprzyjają konceptowi prowadzenia działalności gospodarczej, organizowania spotkań i przyjęć biznesowych. Kameralna okolica i doskonały dojazd są nieodzownie wielkim plusem przy spotkaniach z Klientami. Istnieje możliwość wydzielenia oddzielnej klatki schodowej i pozostawienia części nieruchomości dla celów prywatnych, a pozostałą jej część przekształcić na cele gospodarcze, jak również całość nieruchomości może stanowić budynek i działkę o znaczeniu biznesowym.

Rzuty do wglądu.

Polecam i zapraszam!

Informacje dodatkowe

Umeblowane
Garaż
Ogród
Osiedle
Bieżąca woda
Prąd
Kominek

Pokoje

Garaż
Parter zaadaptowany na pomieszczenia biurowe
130 mkw.

Salon
Kominek w salonie
55 mkw.

Kuchnia
16,2 mkw.

Pokój dzienny
25,2 mkw.

Pokój dzienny
11,3 mkw.

Łazienka
7,5 mkw.

Toaleta
1,9 mkw.

Hol
11,7 mkw.

Przedpokój
8,8 mkw.

Pokój dzienny
23,1 mkw.

Sypialnia
28,4 mkw.

Pokój dzienny
15,6 mkw.

Łazienka
7,1 mkw.

Hol
22,3 mkw.

Łazienka
4 mkw.

Szafa/Garderoba
Garderoba
7,5 mkw.

Sauna

Strych
Nad całą powierzchnią mieszkalną do zaadaptowania

Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Ignacy Blicharz - RE/MAX City
Ignacy Blicharz

Ignacy Blicharz

RE/MAX City


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Ignacy Blicharz

RE/MAX City

ul. Bagno 2 lok. 94
Warszawa, Mazowieckie, Polska
00-112

Ulubione


Ostatnio oglądane


)