Villa - For Sale - Widawa, Poland


Posiadłość o architekturze pałacowej.

 Asking Price
Kuziówek - Widawa, Poland
Used
Date Available: 03/07/2019
ID: 470101080-154
Total Rooms:
16
Bedrooms:
6
Bathrooms
3
Total SqM
760
Lot Size (m2)
5,000
Year/Month Built
1995/06

Num. of Floors:
3
Toilet Rooms:
3
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Oferujemy do sprzedaży posiadłość położoną w Widawie. Na działce o powierzchni 5100 m2 znajduje się wybudowany w 1995 r. budynek, nawiązujący stylem do architektury pałacowej, z reprezentacyjnym wejściem zaznaczonym portykiem kolumnowym.

Dom o powierzchni 760 m2 został wykonany z największą starannością, z najwyższej jakości materiałów.
Rozkład budynku jest symetryczny, za przeszklonymi drzwiami (z dekoracyjnie szlifowanymi krawędziami szkła, które załamując i rozszczepiając światło na barwy składowe wywołują ciekawe efekty kolorystyczne) znajduje się przestronny, centralny hall, komunikujący ze sobą dwa bliźniacze skrzydła budynku.
4 kondygnacje domu zapewniają komfort podzielenia przestrzeni na różne strefy.
Do dyspozycji pozostaje 16 pokoi i 3 łazienki (z możliwością wykończenia czwartej).
W pierwszej kondygnacji poniżej poziomu gruntu znajduje się kilka pomieszczeń o przeznaczeniu gospodarczym, z czego dwa wykorzystywane są jako kotłownie.
Na kolejnej kondygnacji - nieco powyżej poziomu gruntu - do której prowadzi główne wejście, mamy do dyspozycji 2 kuchnie ze spiżarnią, pokoje i 2 łazienki.
Na piętro oraz do piwnic prowadzą dwie klatki schodowe wykonane z białego marmuru oraz wykończone ręcznie kutymi zdobieniami, umieszczone po obydwu stronach hallu.
3. kondygnacja składa się z centralnego hallu, wykorzystywanego jako miejsce do wypoczynku, 6 pomieszczeń oraz łazienek.
Ostatnia kondygnacja - poddasze ze skosami, ma nieco inny rozkład niż pozostałe piętra, składa się z dwóch doskonale doświetlonych dużymi oknami pokoi i dwóch mniejszych pomieszczeń.

Budynek wykonany z cegły z Kozłowic, dach pokryty dachówką firmy Jopek, parkiet mozaikowy. Istnieje możliwość zainstalowania windy.

Działka zbliżona kształtem do prostokąta o wymiarach front - ok. 23 m, głębokość ok. 222 m, częściowo zagospodarowana roślinnością ozdobną oraz drzewami owocowymi, w dalszej części działki niewielki staw. Na posesji znajdują się 3 garaże oraz pomieszczenie gospodarcze.

Uzbrojenie: c.o. - piec na ekogroszek, alternatywnie piec na olej opałowy, woda z sieci wodociągowej, kanalizacja.

Nieruchomość ma potencjał do wykorzystania nie tylko na cele mieszkaniowe ale również pod różnego rodzaju działalności. Z niewielkim wkładem, idealnie nadaje się do wykorzystania na dom pogodnej starości, szkołę z internatem, prywatny ośrodek leczenia uzależnień, ośrodek warsztatowy i miejsce holistycznej odnowy, agroturystykę z jazdą konną, restaurację z dyskoteką, hotel.
W okolicy: sklepy, Gminny Ośrodek zdrowia, szkoła, stacja PKP, Gminny Ośrodek kultury, kościół.
W odległości około 8 km organizowane są spływy kajakowe.
W odległości około 5 km znajduje się Park Krajobrazowy Międzyrzecza Warty i Widawki.
Doskonały dojazd zapewnia położenie w obrębie autostrady S18, A1 oraz A2.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.
Oferta ekskluzywna. Całość wynagrodzenia agencji pokrywa Sprzedający.

Maintenance Fee
1,000 PLN  Monthly

Features

Wheelchair Accessible
Exterior Views
Garage
Garden
Furnished
Country Side
Electricity
Gas
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Piotr Nockowski - RE/MAX Top
Piotr Nockowski

Piotr Nockowski

RE/MAX Top


Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Piotr Nockowski

RE/MAX Top

ul. Klimczaka 8 lok. 42
Miasteczko Wilanów

Warszawa, Mazowieckie, Poland
02-797

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare