Sprzedaż firmy - Sprzedaż - Lewin Brzeski, Polska


Ferma, gospodarstwo Oldrzyszowice

 Cena ofertowa
Oldrzyszowice - Lewin Brzeski, Polska
Rynek wtórny
Dostępne od: 21/06/2018
ID: 800051001-233
Powierzchnia działki (m²)
9,800
Pow. zabudowy (m²)
700
Rok budowy
2009

Przeznaczenie
Ferma ślimaków
Przyszłe przeznaczenie
Ferma ślimaków lub inna działalność produkcyjna
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ofertą jest zorganizowana ferma ślimaków na sprzedaż lub nieruchomość w postaci pola oraz budynku produkcyjno-magazynowo-mieszkalnego.
Lokalizacja oraz informacje dotyczące obiektu i terenu należącego do fermy:
Ferma została założona w Oldrzyszowicach, gminie Lewin Brzeski , na obszarze województwa opolskiego, powierzchnia gruntów przeznaczonych na sprzedaż to 0,98ha.
Punktem centralnym fermy jest zbudowany na działce o pow. 29arów, od podstaw w 2010 roku zakład reprodukcji i przetwórstwa o łącznej powierzchni użytkowej 700 m2. Mając na uwadze zapewnienie najlepszych możliwych warunków rozwoju ślimakom budynek został podzielony na dwie części.
Pierwsza to hala rozrodu, w której warunki rozmnażania są kontrolowane przez zaawansowany technologicznie system urządzeń, co gwarantuje utrzymanie temperatury, wilgotności, CO2 i wentylacji na najlepszym wymaganym poziomie.
W drugiej części obiektu mieszczą się dwie chłodnie (nr 1 – przechowalnia stada zarodowego, nr 2 – kondycjonowanie jaj), wylęgarnia, pomieszczenia obróbki jaj, magazyn pasz, laboratorium i część socjalna dla zarządu i personelu.
Cały obiekt wyposażony jest w systemy chłodnicze, klimatyzację, wentylację i automatykę pozwalającą na pełny monitoring procesu chowu i hodowli.
Przy zakupie i chęci prowadzenia działalności związanej z hodowlą ślimaków, sprzedający oferują fachową pomoc rozruchową. Budynek może również pełnić inne funkcje.
Pozostała powierzchnia fermy to pole o powierzchni 69 arów, przeznaczone na pastwiska i poletka doświadczalne. W cenie, w tym momencie nie zainstalowane, drewniane paśniki dla ślimaków, zabezpieczone przed ptakami i gryzoniami odpowiednimi siatkami, automatyczne zraszacze i ogrodzone systemem anty - ucieczkowe,
Inne korzyści
- lokalizacja w pobliżu autostrady A4 ( 7 km )
- gospodarstwo posiada własne ujęcie wody
- ferma ma niezależną kotłownię, ogrzewana jest ekonomicznym opałem (eko - groszek)
- czysty ekologicznie teren oraz gleba bardzo dobrej jakości dają możliwość uzyskania certyfikatu produkcji ekologicznej żywności

Cena sprzedaży: 790.000 zł

Zapraszam do oglądania.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI - PROWIZJĘ POŚREDNIKA PŁACI TYLKO SPRZEDAJĄCY!

Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta, pomożemy przy doborze najlepszego sposobu kredytowania tej nieruchomości!
Szczegóły oferty: RE/MAX PLUS Opole, ul. Koraszewskiego 7-9, Wojciech Bimek, Państwowa Licencja Zawodowa nr 19432, tel. 660 046 866 lub 77 44 598 11.

NIKT NA ŚWIECIE NIE SPRZEDAJE WIĘCEJ NIERUCHOMOŚCI NIŻ RE/MAX

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KCInformacje dodatkowe

Umeblowane
Tereny wiejskie
Bieżąca woda
Prąd
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Wojciech Bimek - Właściciel Biura - RE/MAX Plus
Wojciech Bimek - Właściciel Biura
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Wojciech Bimek - Właściciel Biura

RE/MAX Plus

ul. Koraszewskiego 7
Opole, Opolskie, Polska
45-011

Ulubione

Share & Compare


Ostatnio oglądane

Share & Compare