Buying

Referencje

„Jako klienci Pani Elżbiety Zakrzewskiej chcielibyśmy wyrazić swoje podziękowania za wzorową obsługę transakcji nabycia nieruchomości. Zakup mieszkania z rynku wtórnego to skomplikowana operacja wymagająca koordynowania każdego z etapów. Dzięki Pani Elżbiecie udało nam się przebrnąć z powodzeniem przez ten proces. Punktualność, obowiązkowość oraz solidność to cechy które z pewnością opisują właściwie poziom obsługi Klienta prezentowany przez Panią Elżbietę Zakrzewską. Pani Elżbieta dołożyła również wielu starań w uzyskaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji oraz wspierała nas również podczas wizyt u notariusza. Solidny partner, godny zaufania.
Polecamy”
Anastazja Galewska i Mateusz Gładczak
Poznań, 2016-12-08

-----

„Z Panią Tamarą Pastuszyńską rozpoczęłam współpracę w 2015 roku. Poleciła mi ją znajoma, która sama była pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, ale z rożnych przyczyn nie mogła zająć się sprzedażą nieruchomości mojej siostry. Pani Tamara w ciągu kilku dni znalazła nabywcę, choć mieszkanie było wcześniej przez kilka miesięcy oferowane w internecie, a następnie bardzo sprawnie doprowadziła do finalizacji transakcji u notariusza.
Dlatego w październiku tego roku postanowiłam powierzyć jej sprzedaż mojego mieszkania na warszawskim Mokotowie. Pani Tamara bardzo profesjonalnie przygotowała ofertę sprzedaży, zarówno jeśli chodzi o opis i zdjęcia, jak i cenę mieszkania. Praktycznie w ciągu kiiku dni znalazł się nabywca, a do transakcji doszło w ciągu dwóch tygodni potrzebnych na zebranie niezbędnych dokumentów. Dodam, że zebraniem dokumentów zajęła się Pani Tamara, choć nie należy to do obowiązków pośrednika (a w każdym razie nie wynikało to z umowy pośrednictwa). Dzięki temu mogłam zająć się pracą.
Dodam, że Pani Tamara nie była jedynym pośrednikiem, do którego zwróciłam się planując sprzedaż mieszkania. Jednak wybrałam ją, bo przekonała mnie swoim zaangażowaniem, doświadczeniem oraz solidnością.
Polecam jej usługi z całym przekonaniem. Jest skuteczna, kompetentna, rzetelna, dobrze zorganizowana, elastyczna czasowo oraz, co jest równie ważne dba o interes zleceniodawcy.
Z poważaniem,”
Justyna Sosińska
Warszawa, 2016-11-15

„Przesyłamy rekomendacje i serdecznie pozdrawiamy!
Jesteśmy pod dużym wrażeniem sprawności i rzetelności z jaką przygotowana została oferta wynajmu naszego mieszkania. Jakość i sposób przygotowania galerii zdjęciowej wnętrz oraz wirtualnego spaceru, przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Duży profesjonalizm Pana Olgierda reprezentującego firmę RE/MAX. Mieszkanie zostało wynajęte błyskawicznie. Polecamy!”
Joanna i Krzysztof, Wilanów

„Dla Lidii Kośnik z RE/MAX City:
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze współpracy z Państwa agentką odpowiedzialną za Targówek :)
Po dwóch dniach znalazła nam najemcę!
Dziękujemy i pozdrawiamy”
Małgorzata Samborska

„Polecam Grzegorza Pogorzelskiego. Moje mieszkanie sprzedał w ekspresowym tempie i zarządził wszystkimi aspektami transakcji. Doskonały w tym co robi, w dobrym stylu, w dobrej cenie. Pełny outsource transakcji i formalności...
A zaczęło się od pytania na Facebook - kto poleci Agenta :-).
Z serca polecam,”
Sebastian Kotow

„Pani Tamaro,
Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście, a co najważniejsze skuteczność. Swoim zaangażowaniem i poświęconym czasem zdjęła Pani ze mnie kłopot wynikający z konieczności bycia ciągle do dyspozycji i w gotowości, żeby prezentować mieszkanie potencjalnym nabywcom. Pani doświadczenie i znajomość branży pozwoliły zamknąć sprawę znacznie szybciej niż gdybym w dalszym ciągu borykała się z tym samodzielnie. Bardzo sprawnie przeprowadziła mnie Pani przez wszystkie etapy transakcji. Życzę wielu klientów. Na pewno będą zadowoleni:)”
Ania Szadkowska

„Bardzo dziękujemy za szybką sprzedaż naszego mieszkania. Transakcja przebiegła w sposób profesjonalny, a wszystkie rady, które otrzymaliśmy okazały się cenne i trafne. Polecamy firmę RE/MAX Gold oraz panią agent Martę Kulawik. Od momentu nawiązania współpracy i pierwszej wymiany maili i telefonów wszystko przebiegało bez zarzutu. Pani Marta udzieliła również pomocy i wskazówek stronie kupującej. Wielkim plusem była sesja fotograficzna, która pozwoliła na ukazanie wszystkich zalet nieruchomości. Wynik transakcji stanowi najlepszą rekomendację - mieszkanie zostało zarezerwowane w ciągu pierwszego miesiąca sprzedaży.”
Karolina i Piotr Grzesiczak

„Serdecznie dziękujemy pani Tamarze Pastuszyńskiej za pomoc w sprzedaży i przekazaniu domu na Boernerowie. Mimo że nie jest to proste wszystkie czynności, takie jak oglądanie domu przez potencjalnych nabywców, sprawy formalne, przygotowanie dokumentacji i sama procedura dzięki Pani profesjonalizmowi i okazywanej nam życzliwości przebiegły sprawnie i bez zbędnych napięć. Proszę przyjąć wyrazy serdecznego podziękowania i życzenia dalszej owocnej pracy.”
Maria i Witold Płotczykowie

„Współpracę z Panią Alicją Mika z Agencji RE/MAX Future w Gliwicach nawiązałam w grudniu ubiegłego roku. Sprzedaż powierzonej przeze mnie Pani Alicji nieruchomości przebiegła bardzo profesjonalnie i sprawnie pod względem formalno prawnym. Pani Alicja Mika poświęciła sporo czasu, żeby dobrze rozreklamować naszą nieruchomość, zorganizowała profesjonalaną sesję zdjeciową domu, co zapewne uatrakcyjniło naszą ofertę. Pani Alicja dobrze nawiązuje kontakty z klientami oraz potrafi doskonale wyczuć oczekiwania swoich klientów, słucha ich i trafnie ocenia ich nastroje. Cały proces od początku sprzedaży do zamknięcia transakcji przebiegał w miłej, zrelaksowanej atmosferze.
Polecam Panią Alicję zarówno sprzedającym i kupującym, nie bedą rozczarowani.”
Aleksandra

„Pragnę bardzo podziękować za doprowadzenie do finalizacji transakcji ​kupna nieruchomości. Z pewnością nie było to łatwe, ale jak widać dla Pani Izabeli nie ma rzeczy niemożliwych. Z pełnym przekonaniem polecam Panią Izabelę Połatyńską-Janik w tematach handlu nieruchomościami. Państwa sprawy będą załatwione profesjonalnie i szybko.”
Marcin K.

„Dziękuję Pani Izabeli Połatyńskiej-Janik ​za pomoc - pośrednictwo w sprzedaży działki budowlanej w Mikołowie Śmiłowicach. Składam podziękowanie. Dziękuję!”
Ryszard Pojda

„Chciałbym bardzo podziękować a zarazem zarekomendować kontakt i współpracę z Panią Izabelą Połatyńska-Janik we wszelakich negocjacjach oraz sprawach wymagających osiągnięcia porozumienia przez strony. Współpraca z Panią Izabelą Połatyńska Janik układała się bardzo dobrze, w czasie przygotowań do przeprowadzania transakcji sprzedaży czuwała, aby wszystko przebiegało spokojnie. Stara się pogodzić wzajemne dążenia i cele, znaleźć korzystny dla stron kompromis, który umożliwia osiągnięcie wzajemnego porozumienia. Ponadto wykazuje wysoki poziom empatii, co pozwala jej zrozumieć emocje swoich Klientów oraz wzbudzić w nich poczucie zaufania i kontroli nad sytuacją. Każde spotkanie było ustalane tak, aby można było się dostosować. Czuwała nad gromadzeniem niezbędnych dokumentów, zawsze służy dobrą radą. We współpracy jest osobą słowną, profesjonalną i sumienną. Bez wątpienia jej styl działania pozwala na osiągnięcie trudnych ale satysfakcjonujących strony kompromisów.
Polecam wszystkim zainteresowanym sprzedażą działki, mieszkania, domu współpracę z Panią Izabelą Połatyńska-Janik, bowiem przez wszystkie zawiłości urzędnicze można przejść bez stresu i być spokojnym o swoje interesy.
Jestem przekonany, że przed Panią Izabelą Połatyńska-Janik jeszcze wiele trudnych wyzwań zawodowych, ale dzięki swojej postawie i umiejętnościom osiągnie niejeden sukces i satysfakcje swoich klientów.
Dziękuję i życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej.”
Z poważaniem,
Eugeniusz Żymełka

„Pragnę podziękować Pani Izabeli Połatyńskiej-Janik za pomoc w sprzedaży nieruchomości w Orzeszu Zgoń. Zaangażowanie, wytrwałość i profesjonalne podejście Pani Izabeli oceniam bardzo wysoko i stawiam za wzór dla innych osób zajmujących się pośrdnictwem w obrocie nieruchomościami.
Praca z Panią Izabelą była przyjemnością. Wszelkie zagadnienia związane ze współpracą były rozwiązywane szybko i profesjonalnie.
Biorąc pod uwagę, że nieruchomość nie należała do łatwych w sprzedaży, szybkość znalezienia klienta zasługuje na uznanie - mam nadzieję, że nie tylko przez nas jako Pani klientów.
Pozdrawiamy i dziękujemy.”
Adam Kolbuch
Patrycja Rajch

„Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy Panią Martę Kulawik z RE/MAX Gold – Agentkę Nieruchomości z prawdziwą pasją. To kompetentna, fachowa i rzetelna osoba, a na dodatek bardzo sympatyczna. Życzymy wszystkim aby mieli takiego opiekuna przy swoich transakcjach! Jeszcze raz GORĄCO POLECAMY!”
Karolina i Łukasz

„Z początkiem tego roku, mieliśmy przyjemność poprzez Biuro Nieruchomości RE/MAX Gold nabyć lokal w Zabrzu przy ulicy Wolności 237, Restaurację Mexicana. Dzięki Pani Marcie Kulawik, jej profesjonalizmowi i podejściu do klienta dziś cieszymy się własnym lokalem za co składamy na ręce Pani Marty oraz całego zespołu ogromne podziękowania.”
Z pozdrowieniami, Joanna Mierzwa

„Dziękujemy Pani Marcie Kulawik za profesjonalną i rzetelną pomoc w sprzedaży naszej nieruchomości pod naszą nieobecność. Polecamy w 100% firmę REMAX. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy.”
Gabriela i Dawid

„Chciałabym podziękować Pani Marcie Kulawik za skuteczną sprzedaż nieruchomości, profesjonalne podejście do sprzedaży oraz za profesjonalizm. Życzę Pani Marcie wielu udanych transakcji i klientów. Z pewnością będę polecać biuro RE/MAX Gold, i niech Pani będzie dalej tak energiczna jak jest.”
Izabela Arciuch

„Proszę przyjąć moje bardzo serdeczne podziękowania dla Pani Marty Kulawik za pomyślne zakończenie transakcji sprzedaży moich obydwu mieszkań. Z wyrazami poważania”
Paweł Zielnik

Pani Joanna Świąder jest osobą godną zaufania, profesjonalną. Polecamy.”
Ewa i Bolesław Pawlak

„W zeszłym roku otrzymałam w spadku mieszkanie w Opolu, które postanowiłam sprzedać, a ponieważ mieszkam w Paragwaju, w Ameryce Południowej i nie mogłam przyjechać do Polski szukałam możliwości sprzedaży poprzez biuro nieruchomości. Większość z nich na moje pisma albo w ogóle nie odpowiedziało, albo poinformowało mnie, że sprzedaż bez przyjazdu mojego do Polski jest niemożliwa.
Jedynie odpowied​ź z biura ​RE/MAX Plus podpisana przez Pana Wojciecha Bimka da​ła mi nadziej​ę na pozytywne rozwi​ązanie mojego problemu sprzeda​ży mieszkania.
Pan Wojciech od razu poradzi​ł mi jak przygotowa​ć sprzeda​ż, jakie dokumenty powinnam przys​łać​ do jego biura, jakie po​świadczenia powinny one zawiera​ć, a by​ło tego sporo w​łą​cznie z Apostilla i piecz​ę​ciami z r​óżnych Ministerstw w Pragwaju (w Paragwaju nie ma ​żadnej polskiej plac​ówki konsularnej). Pan Bimek r​ównie​ż konsultowa​ł​ si​ę​ z polskim notariuszem, kt​óry pom​óg​ł​ wla​ściwie napisa​ć pe​łnomocnictwo dla mojego pe​ł​nomocnika, kt​óry by​ł obecny w moim imieniu przy sprzeda​ży mieszkania. Sprzeda​ż mieszkania by​ła tak przygotowana przez Pana Wojciecha, ​że pe​łnomocnik m​óg​ł​ ju​ż tego samego dnia wr​ócić do domu, a by​ł​o to istotne, bo przyjecha​ł​ on aż z Gda​ńska.
Reasumując, Pan Wojciech Bimek jest doskona​ł​ym profesjonalist​ą​, nawet w skomplikowanych sprawach sprzeda​ży nieruchomo​ści, a taka by​ł​a na pewno moja z uwagi na moj​ą nieobecno​ść w Polsce doskonale sobie radzi i co te​ż nie jest bez znaczenia Jego podejscie do klienta jest bardzo wyrozumia​ł​e i mi​ł​e.
Dobrze by było, aby wszyscy agenci nieruchomości pracowali podobnie, a firmie R​E/MAX gratuluje takiego specjalisty.”
Katharina Machajewski
Paraguay

„Z pełną odpowiedzialnością polecam! Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu Pana Szymona działka sprzedana w miesiąc. Pan Szymon posiada ogromną wiedzę i jest bardzo pomocny w każdej sprawie. Bardzo dziękuję za udaną współpracę.”
Edyta Jakóbiec

„Parę słów o Szymonie:
W dżungli ofert nieruchomości mogę przyznać ze 100% pewnością, że jest dla mnie takim Indiana Jonesem. Dociekliwy aż do bólu, naturalny negocjator, zawsze walczy o najlepszą cenę. W krótkim czasie, a tak konkretnie w 1 tydzień przedstawił mi oferty miedzy którymi znalazło się mieszkanie które zakupiłam.
Profesjonalna obsługa, podał mi wszystkie szczegóły, a muszę przyznać, że na to zwracam wielką uwagę, również dopilnował wszystkich formalności istotnych do przejścia do umowy przyrzeczonej.
Miałam szczęście ze na niego trafiłam, ponieważ czas mnie gonił, a on się spisał na medal.”
Eugenia Pokutta

„Witam serdecznie. Chciałem podziękować za współpracę, chodzi o pomoc w sprzedaży mojej działki, która nie była łatwym terenem jednakże agent nieruchomości Pan Szymon Biela wykazał bardzo duże zainteresowanie oraz wspaniałą inicjatywę i chęć działania przy rozreklamowaniu mojej działki co doprowadziło do szybkiej sprzedaży, jednym słowem zachował się profesjonalne. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam.”
Marek Czyrny

„Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Ewie Zboralskiej za wszechstronną pomoc w sprzedaży domu w Baranowie. Otrzymane od Niej cenne porady pozwoliły właściwie przygotować nieruchomość oraz wszystkie związane ze sprzedażą kwestie formalno-prawne. Podziwiamy Jej sprawność działania i wysoki profesjonalizm. Zaskoczył nas bardzo pozytywnie wyjątkowo krótki czas jaki upłynął między zgłoszeniem się do RE/MAX, a popisaniem finalnej umowy sprzedaży. Trwało to niecały miesiąc! Dziękujemy również współpracującej z firmą RE/MAX Experts Pani Notariusz Ewie Czabaj-Czarkowskiej za szybkie przygotowanie dokumentów oraz przystępne wyjaśnienie zagadnień prawnych.
Z pełnym przekonaniem polecamy wszystkim skorzystanie z pomocy poznańskiego biura firmy RE/MAX Experts.”
Karol Marcinkowski z Poznania

-----

„Bardzo jestem zadowolona ze współpracy z Firmą Remax (zasługi szczególnie dla Pani Ewy Zboralskiej). Nie mieszkam w kraju, w związku z czym zaufanie do osoby sprzedającej jest niezmiernie ważne. Absulutnie nie zostałam zawiedziona. Mieszkanie zostało sprzedane szybko, cała transakcja przeprowadzona została bardzo płynnie i profesjonalnie, zaczynając od przygotowania mieszkania do sprzedaży, po podpisanie ostatecznego aktu notarialnego. Wszelkie dokumenty/problemy zostały rozwiązywane przez Remax, mój udział był wymagany tylko w przypadkach, kiedy nie było innej możliwosci. Świetna komunikacja, wszystko zawsze było załatwiane i dostarczone na czas. Firma godna polecenia, w przypadku sprzedaży kolejnej nieruchomości, na pewno zgłoszę się do Remax.”
Ewelina

„Serdeczenie dziekuję za fachowe rady, obowiązkowość i profesjonalizm w najmie mieszkania.
Polecam Panią Elżbietę Zakrzewską z Remax z Poznania wszystkim, którzy chcieliby dobrze wynająć lub sprzedać swoje nieruchomości.”
Eva Pasternak

„Dziękujemy Pani Eli Zakrzewskiej z biura RE/MAX za profesjonalną pomoc przy zakupie mieszkania w Poznaniu.
Pani Ela była obecna na każdym etapie planowania inwestycji i wspierała nas swoją wiedzą zarówno w kwestiach praktycznych jak i w formalnych dotyczących zakupu. Dzięki jej cierpliwości i zaangażowaniu dokładnie poznaliśmy historię lokalu, umówiliśmy terminy z deweloperem i otrzymaliśmy wsparcie w staraniu się o kredyt hipoteczny.
Dzięki dostępności i zorganizowaniu Pani Eli udało nam się dotrzymać planowanych terminów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu zakupu mieszkania.
Zdecydowanie polecamy Panią Elę Zakrzewską jako profesjonalnego pośrednika i dziękujemy za owocną współpracę.”
Bartosz Zieleźnik i Natalia Macioszek
Poznań, 2016-05-02

„Dziękujemy Pani Eli Zakrzewskiej z biura RE/MAX Experts w Poznaniu za pomoc przy najmie powierzchni biurowej na naszą nową siedzibę w Poznaniu przy ul. Nowowiejskiego 55. Pomimo tego, iż Pani Elżbieta Zakrzewska reprezentowała Właściciela kamienicy, dbała o nasze interesy jako Najemcy i na każdym etapie procesu najmu mogliśmy liczyć na Jej zaangażowanie, dyspozycyjność i bardzo dobrą komunikację. Warto podkreślić, że dużym atutem pracy z biurem RE/MAX Experts w Poznaniu jest fakt, że pracuje ono ze swoimi Klientami na "umowach wyłącznych" - co nam jako Najemcy dało komfort negocjowania, kontaktowania się ws. oferty tylko z jednym, profesjonalnym Pośrednikiem, który zawsze miał dla nas czas. Polecamy usługi biura RE/MAX Experts z Poznania.”
Maria Drozdowicz-Łyś Członek Zarządu ArcelorMittal
Kraków, 2016-03-11

„W imieniu mojej żony jak i własnym chciałbym Pani Eli Zakrzewskiej podziękować za sfinalizowanie sprzedaży naszego mieszkania. Biorąc pod uwagę fakt, że sprzedawaliśmy mieszkanie duże o powierzchni ponad 100 m2 i udało się sfinalizować transakcję w ciągu 3 miesięcy możemy zawdzięczać tylko Pani podejściu do tematu. Na samym początku przedstawiła Pani jak wygląda proces sprzedaży oferowany przez biuro RE/MAX. Jakie są oczekiwania względem nas w tym procesie. Szybka i bieżąca komunikacja między nami pozwoliła wyjaśnić pewne niejasności, szczegóły dotyczące nieruchomości, odpowiedzieć na pytania zainteresowanych zakupem, dokonywać szybkiej przeceny. Moim zdaniem godny polecenia jest kontrakt na wyłączność. Ponadto pełna współpraca ze sprzedającym i kupującym, ale tak, aby nie zaszkodzić żadnej ze stron transakcji. I najważniejsze. Pani doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie połączone z wiedzą o rynku nieruchomości, prawami i przepisami rządzącymi nim. To musi gwarantować sukces. Nie omieszkam dodać, że będę Panią polecał znajomym, którzy szukają rzetelnego i doświadczonego agenta.”
Jacek Brzozowski

„Chciałabym serdecznie podziękować Pani Elżbiecie Zakrzewskiej za wsparcie i pomoc w zakupie mieszkania w Poznaniu. Pani Elżbieta, pomimo pośredniczenia w transakcji ze strony sprzedającego, dbała o interesy zarówno sprzedającego, jak i kupującego. Na każdym etapie mogłam liczyć na radę i wskazówki w sprawach formalnych dotyczących zakupu. Pani Elżbieta wykazała się pełnym profesjonalizmem, dyspozycyjnością i zdolnościami organizacyjnymi (co w przypadku wyjazdowej formy pracy sprzedającego i kupującego nie było prostym zadaniem). Zdecydowanie polecam usługi Pani Elżbiety, jako osoby doświadczonej, godnej zaufania i dbającej o najmniejsze szczegóły wszystkim, którzy chcą kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość.”
Małgorzata Kopa

„Niesamowita skuteczność działania, dwa miesiące i działka jest sprzedana. Brawo Pani Marto.
Marcel Koźlik

Pani Marta Kulawik to bardzo rzetelna, sumienna i odpowiedzialna agentka. Ma świetny kontakt z klientami, a także jest dostępna o każdej porze dnia. Wynajęła mój lokal szybko i sprawnie. Oby wszyscy agenci nieruchomości byli tacy.”
Adamczyk Katarzyna

Pani Marto, chcę niniejszym podziękować Pani za pośrednictwo w sprzedaży mojego mieszkania. Cały proces przebiegł bardzo gładko dzięki Pani energii i zdecydowaniu. Podobał mi się Pani sposób prowadzenia negocjacji z klientami: spokojny, inteligentny i efektywny. Chwilami miałem wrażenie, że to klienci sami podnoszą cenę – oczywiście ku mojemu zadowoleniu. Mieszkanie zostało sprzedane nadspodziewanie szybko, właściwie bezproblemowo i korzystnie. Zawdzięczam to Pani doświadczeniu i kompetencjom. Jestem zadowolony że właśnie RE/MAX był firmą z której usług skorzystałem.”
Marek Adamiec

„Ze skorzystania z usług Pani Marty Kulawik namówił mnie syn, mówiąc że jest to osoba kompetentna. Pomyślałam wówczas, następne biuro nieruchomości i następne wielkie NIC. Ku mojemu zdziwieniu nieruchomość sprzedałam bardzo szybko. Pani Marta to osoba zaangażowana w to co robi, o wysokiej kulturze osobistej. Gdybym kiedykolwiek miała w przyszłości skorzystać z usług biura nieruchomości, na pewno byłoby to owe biuro.”
Serdecznie polecam, Wiesława B. z Sosnowca

Pani Marto! Bardzo się cieszę. Gratuluję kolejnego sukcesu zawodowego. Zesłały mi Panią Niebiosa.”
Pozdrawiam z Anglii
Paweł Zielnik

„Chcieliśmy serdecznie podziękować Pani Ewie Witkiewicz za pośrednictwo sprzedaży naszego mieszkania w Krakowie. Transakcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Dzięki profesjonalnemu podejściu Pani Ewy udało nam się w ciągu miesiąca znaleźć kupca oraz doprowadzić wszystkie formalności do końca. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na realną pomoc – za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Pani Ewa okazała się osobą o dużej znajomości rynku, prawa, marketingu oraz home staging’u. Działała proaktywnie i skutecznie. Była w ciągłym kontakcie z nami – dając nam tym samym poczucie bezpieczeństwa. Nawet po podpisaniu aktu notarialnego pomagała nam w kwestiach związanych z przeniesieniem mediów czy przy odbiorze odpowiednich zaświadczeń (mieszkamy w innym mieście, więc było to dla nas dużym udogodnieniem). Jeszcze raz bardzo dziękujemy i z naszej strony będziemy Panią zawsze POLECAĆ”
Anna i Tomasz Stankiewicz

„Ze swojej strony chciałbym podziękować Pani Ewie Witkiewicz z biura RE/MAX Prestige w Krakowie za pomoc i profesjonalne podejście. Jestem bardzo zadowolony z zakupu mieszkania, a także z przebiegu procesu jego zakupu. Cieszę się, że wszystko udało się dograć w czasie, że nie było jakichkolwiek komplikacji. Bardzo miło się z Panią współpracowało, dziękuję za pomoc i cierpliwość z Pani strony. Mam nadzieję, że w kontekście komunikacji byłem równie dobrym klientem.”
Wojciech Ożóg

„Dziękuję serdecznie właścicielce biura RE/MAX Experts w Poznaniu Pani Elżbiecie Zakrzewskiej za krótki ale owocny okres współpracy. Pani Elżbieta w bardzo krótkim czasie sfinalizowała sprzedaż mieszkania w Warszawie. Znam pracowników różnych biur nieruchomości ale tak profesjonalnej i expresowej obsługi nie zagwarantowałoby mi inne biuro. Polecam to biuro wszystkim tym którzy chcą kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość”
Teresa Toporek

„Ze współpracy z Panią Jolantą Pyrtek-Horbińską jesteśmy bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm, znajomość przepisów oraz życzliwość znacznie ułatwiły nam podjęcie decyzji co do wyboru nieruchomości oraz sfinalizowania transakcji.”
Izabela i Robert Cieciora

„Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować państwa agencji nieruchomości RE/MAX, a szczególnie Pani Sylwii Gajek-Zielińskiej za pomoc w zakupie domu. Cenimy sobie współpracę z Panią Sylwią, która dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomogła nam przebrnąć przez trudy związane z formalnościami zakupu domu. Jesteśmy wdzięczni i pozdrawiamy.”
Magdalena i Łukasz Kamińscy

„Bardzo dziękuję Pani Elżbiecie Zakrzewskiej z RE/MAX Experts w Poznaniu za skuteczne i sprawne przeprowadzenie wynajmu mieszkania oraz profesjonalne uzgodnienie warunków i przygotowanie niezbędnej dokumentacji związanej z procedurą wynajmu.”
Bronisław Zieliński

„Z przyjemnością pragniemy polecić współpracę z panią Iloną Mastalerz z Biura RE/MAX Prestige! Do tej pory nie spotkaliśmy się z tak profesjonalną obsługą. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Pani Ilona pomogła nam jak tylko mogła, w sprzedaży naszego domu. Bardzo cenimy ją za to, że włożyła w to całe swoje serce. Jeszcze raz gorąco polecamy wszystkim, którzy oczekują solidnej i rzetelnej współpracy.”
Elżbieta i Tadeusz Weber

Pani Jolanta to przede wszystkim bardzo rzetelna, sumienna i odpowiedzialna agentka. Ma świetny kontakt z klientami, a także jest dostępna o każdej porze dnia. Co najbardziej mnie urzekło, to że służy radą w każdej kwestii, nawet gdy pytania nie dotyczą nieruchomości. Życzę każdemu, aby przy kupnie nieruchomości, trafił na tak kompetentną agentkę jak Pani Jolanta. To bardzo ważne, aby mieć otuchę i wsparcie przy zakupie nieruchomości ze strony agenta.”
Państwo Anna Latacz-Szota i Krzysztof Szota

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Ewy Witkiewicz. Cały proces od momentu pierwszego kontaktu w celu oglądnięcia działki do czasu zakupu przebiegł szybko i sprawnie. Ważną sprawą był bardzo dobry kontakt jak również Pani doświadczenie i wiedza, które skutecznie usprawniły zakup działki w sposób taki, iż nasza rola sprowadziła się praktycznie do stawienia się u notariusza i zapłaty.
Pozdrawiamy i kto wie może to nie ostatnia nasza przygoda. :)”
Piotr i Basia Rusinowie

„Mieszkania do kupienia szukałam od maja 2014 roku. We wrześniu, natrafiłam na ofertę prowadzoną przez Panią Martę Kulawik z biura RE/MAX Gold. Mając za sobą spotkania z kilkoma pośrednikami, mam porównanie i widzę różnicę. Pani Marta to osoba konkretna, rzeczowa a przy tym nienachalna. Szybko skonfrontowała oczekiwania sprzedających z moimi i po 2 tygodniach od obejrzenia lokalu spisaliśmy już umowę przedwstępną. W każdej chwili mogłam liczyć na pomoc w załatwieniu wszystkich formalności, a także fachową poradę. Serdecznie polecam!”
Alicja Krzyk

„Szanowna Pani Małgorzata Szymczak
proszę przyjąć szczere podziękowania za współpracę związaną z obsługą nieruchomości w Warszawie, której zakupem byłem zainteresowany.
Pragnę wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy, gdyż wykazała się Pani rzadko spotykanymi kompetencjami zarówno interpersonalnymi, jak i fachową oraz wszechstronną wiedzą z zakresu obsługiwanej nieruchomości. Wysoce etyczne podejście oraz perfekcjonizm w analizowaniu sprzedawanej nieruchomości sprawił, że dzięki Pani pozyskaliśmy kompleksową wiedzę o przedmiotowej nieruchomości.
Współpraca z Panią Małgorzatą Szymczak była dla mnie prawdziwą przyjemnością, podczas której nabyłem także unikalną wiedzę, która na pewno będzie przydatna w kolejnych transakcjach na rynku nieruchomości.”
Artur Niewrzędowski

„Chciałbym bardzo podziękować Pani Ewie Zboralskiej i Pani Elżbiecie Zakrzewskiej z RE/MAX Experts za pomoc w zakupie działki budowlanej w Rokietnicy. Każdy aspekt działalności biura zasługuje na słowa pochwały - poczynając od bardzo atrakcyjnej cenowo oferty, poprzez wspólne oglądanie działki (dziękuję za bardzo sprawne podwiezienie i smaczną herbatę!), przedstawienie kompletu dokumentów i rozwianie wszystkich pojawiających się wątpliwości, a kończąc na sprawnej finalizacji transakcji z zadbaniem o bezpieczeństwo obu stron. Życzę innym, aby trafili tak dobrze jak ja miałem okazję. Jeszcze raz dziękuję za współpracę i życzę dalszych sukcesów!”
Mateusz Chodyła

„Pełen profesjonalizm, dbalość o szczegóły, troska o interesy sprzedającego i kupującego. Obiektywizm, punktualność, ciągła współpraca i komunikacja, dyspozycyjność. Gorąco polecam. Pani Marta Zagórska i Pan Jakub Zagórski wykonali ogrom pracy”
Alicja L.

„Przekazuję serdeczne podziękowania dla Pani Tamary Pastuszyńskiej z firmy RE/MAX Polska, za pomoc przy sprzedaży działki na Mazurach.
Mieszkam w USA i cały proces wydawał się prawie niemożliwy. Dzięki wspaniałej pomocy ze strony Pani Tamary, profesjonalnie wykonanych zdjęć i opisu, realnej wyceny w/g wymagań rynku, działka została sprzedana bez mojego przyjazdu do Polski, w ciągu dwóch miesięcy od czasu opublikowania ogłoszenia. Pani Tamara wielokrotnie, nawet w ciągu tego samego dnia, odpowiadała na moje pytania. Kontaktowałyśmy się głównie przez e-mail, czasem telefonicznie. Pani Tamara pomogła mi w zgromadzeniu wszelkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do sprzedaży działki.
Mając doświadczenie w kupnie/sprzedaży nieruchomości w USA, przyznaję, że Pani Tamara, przewyższa swoją wiedzą, pomocą i taktem wielu amerykańskich agentów.
Serdecznie polecam usługi Pani Tamary Pastuszyńskiej i firmy RE/MAX Polska.”
Monika Dudzinska-Sayers,
Elmira, NY, USA

Pani Jolanta Pyrtek-Horbińska w/g nas jest bardzo kompetentną osobą w swojej dziedzinie, bardzo pomocna, ma szeroką wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, godna polecenia”
Izabela Szoszkiewicz

„W sierpniu 2014 r. Pani Elżbieta Zakrzewska pośredniczyła w sprzedaży mojego mieszkania na Ursynowie w Warszawie. Pani Elżbieta podeszła do zadania bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Proces sprzedaży przebiegł bardzo sprawnie i zakończył się sukcesem w terminie dużo szybszym niż zakładałam. Jest to osoba bardzo skuteczna w działaniu. Komunikacja z Panią Zakrzewską była bardzo sprawna, byłam na bieżąco informowana o wszystkich działaniach i ich efektach. Poza kwestią formalną, współpraca z Panią Elżbietą była dla mnie czystą przyjemnością.
Szczerze polecam Panią Elżbietę Zakrzewską jako profesjonalną i skuteczną agentkę nieruchomości.”
Urszula Wydra

„Chcemy bardzo podziękować Pani Małgorzacie Szymczak, właścicielce biura pośrednictwa sprzedaży mieszkań RE/MAX Dom za pomoc przy sprzedaży naszych mieszkań przy ulicy Apartamentowej i przy ulicy Solipskiej w Warszawie. Pani Małgorzata Szymczak bardzo zaangażowała się w promocję naszych ofert i poszukiwanie potencjalnych nabywców. Wykazała się pełnym profesjonalizmem, rzetelnie i fachowo podchodząc do poszczególnych etapów sprzedaży naszych mieszkań. Na uwagę zasługuje jej bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości, doświadczenie, upór w dążeniu do celu, a jednocześnie dobre wyczucie przy określaniu ceny sprzedawanego mieszkania. Posiada doskonałą wiedzę co do procedur, przepisów prawa i ich zastosowania w praktyce. Była z nami aż do momentu przekazania mieszkania nabywcy. Z całą odpowiedzialnością polecamy usługi Pani Małgorzaty Szymczak, jako osobę godną zaufania, gwarantującą profesjonalną obsługę i skuteczną w działaniu.”
Elżbieta i Eugeniusz Smol, Warszawa
wrzesień, 2014 rok

„Przekazuję serdeczne podziękowania za pomoc, współpracę i opiekę podczas procesu sprzedaży mojego mieszkania przy ulicy Wąwozowej w Warszawie. Fakt, że udało mi się korzystnie sprzedać mieszkanie i w tym samym czasie nabyć inne – w Katowicach – zawdzięczam radom i zaangażowaniu Pani Małgorzaty Szymczak z biura RE/MAX Dom w całym procesie negocjacji. Korzystny wybór jednego z kilkunastu potencjalnych nabywców i sformułowanie warunków porozumienia wynikały z Pani znajomości rynku, fachowości i doświadczenia. Muszę przyznać, że dużo wysiłku kosztowała mnie obrona wobec moich znajomych wysokości wynagrodzenia za usługę pośrednictwa sprzedaży w firmie RE/MAX. Jednak praca wykonana przez Panią przekonała mnie, że wysokość wynagrodzenia jest całkowicie uzasadniona. Życzę innym klientom firmy RE/MAX Dom, by byli traktowani podobnie, jak to miało miejsce w moim przypadku. Pani osobiście życzę dalszych sukcesów zawodowych i szczęścia w życiu osobistym.”
Krzysztof Opalski
do niedawna mieszkaniec Warszawy, a obecnie mieszkaniec Katowic

„To whom it May concern:
I have had the pleasure of being professionally acquainted with Ms. Agata Niedźwiecka for approximately one year, which also marks the duration of my engagement with the RE/MAX real estate agency in Warsaw. Our initial collaboration related to the potential sale of a property I own, and Ms. Niedźwiecka’s advice and market analysis at the time proved to be pivotal to my decision making process, consequently leading me to elect to the property instead.
Following minor renovations of the premises, I again turned to Ms. Niedźwiecka for support, this time to lease out the apartment at a time when the residential real estate market in Warsaw was increasingly competitive. As I permanently reside outside of Poland, my capacity to devote ample time to this matter was rather limited and Ms. Niedźwiecka’s ability to respond on short notice during one of my brief visits to Warsaw was key to a successful re-lauch of our collaboration. Upon execution of our exclusive agreement, Ms. Niedźwiecka took immediate action and commenced marketing the property trough her well established channels. She independently and proactively managed the entire process to include:
• helping to determinate a competitive price range for the premises
• identifying potential tenants
• organizing visits premises and simultaneously assessing the tenants
• negotiating on my behalf
• providing daily communication and status feedback via e-mail and/or phone
• recommending a legally sound lease agreement template
• finalizing negotiations and facilitating the execution of the agreement and first payments by the tenant
In addition to Ms. Niedźwiecka’s positive attitude and excellent communication skills, I was especially appreciative of the energy and proactiveness she exhibited throughout the entire process. She was able to secure a good tenant within 3 weeks of commencing our collaboration without compromising the commercial parameters we agreed at the outset.
While I was initially somewhat apprehensive about entering into exclusive contractual terms with RE/MAX, and felt that restricting my ability to engage multiple agents concurrently may limit my success rate in leasing the property, Ms. Niedźwiecka quickly alleviated any such concerns through her highly professional, efficient and transparent approach to supporting our mutual objective.
It was without any hesitation that I would highly recommend Ms. Niedźwiecka’s services for any residential real estate transaction in Warsaw. I know I certainly would do so again should such a need arise.
In the event the reader may have any questions related to the above, please feel free to contact me directly per the details listed below.”
Sincerely,
Richard Sosnowski

„Pani Agata Niedźwiecka zajmowała się wynajmem mojego mieszkania w Warszawie. Pomimo dużej konkurencji na rynku nieruchomości w zakresie wynajmowania mieszkań w Warszawie w krótkim czasie znalazła osoby chętne do wynajęcia mojego mieszkania. Zajęła się również załatwieniem wszystkich formalności związanych z wynajęciem mieszkania. Z pełnym zaufaniem przekazałem Pani Agacie klucze do mojego mieszkania aby mogła prezentować mieszkanie przyszłym nabywcom.
Gdybym w przyszłości znalazł się w podobnej sytuacji chętnie skorzystałbym z usług firmy RE/MAX.”
Eugeniusz Dąbrowski

„Pragnę wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z Panią Agatą Niedźwiecką - agentką nieruchomości firmy RE/MAX. Pani Agata okazała się być miła w kontakcie, a zarazem wzbudzającą zaufanie osobą. Jednak najbardziej ujęła mnie swoją kompetencją. Podjęła się wynająć lokal na usłu

-----