Buying

Referencje


"Gorąco polecam pośrednika nieruchomości Pana Piotra NockowskiegoPrzede wszystkim niezwykle wyróżnia się tym, że jest człowiekiem o złotym sercu, takim jakiego każdy chciałby spotkać na swojej drodze w tak ważnym momencie swego życia jak kupno lub sprzedaż nieruchomości. Jest to człowiek  na którym naprawdę można polegać, który służy swoim doświadczeniem i profesjonalizmem, a kontakt z nim jest naprawdę świetny o każdej porze. Pan Piotr Nockowski nie tylko wykonuje swoją pracę, lecz co łatwo zauważyć oddaje się po prostu swojej pasji w co wkłada całe swoje serce. Jest człowiekiem pełnym klasy i o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Każde zadane pytanie traktuje poważnie, udziela zrozumiałych i wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania i  od pierwszych chwil jego osoba wzbudza głębokie zaufanie, które później nieustannie procentuje. W Panu Piotrze oprócz profesjonalnego pośrednika nieruchomości przede wszystkim widać człowieka, gotowego pomóc drugiemu i o naprawdę wielkim sercu. Człowieka który pozostawia po sobie naprawdę świetne wrażenie i którego serdecznie z całego serca mogę państwu polecić."

Magdalena z Kielc


"Z przyjemnością polecam Panią Jolantę Ostrowską z biura RE/MAX Top jako Agenta Nieruchomości. Jej zaangażowanie w wykonywane obowiązki, poziom kompetencji, jak również serdeczność w kontakcie wyraźnie wykraczają poza spotykane standardy. Jest stale dyspozycyjna i kładzie silny nacisk na efektywne działanie, choć w bardzo taktowny i nienachalny sposób. Jej zaangażowanie w szybką sprzedaż nieruchomości jest - w pozytywnym sensie - na równi, o ile nie wyższa niż determinacja Klienta. W bardzo profesjonalny sposób wspiera i wyręcza sprzedającego we wszystkich możliwych sprawach związanych z wyceną, promocją, sprzedażą i finalizacją. Bardzo gorąco rekomenduję Panią Jolantę jako Agenta Nieruchomości."

Z poważaniem

Grażyna Rucińska, Warszawa

lipiec 2018

"Transakcja sprzedaży mojej nieruchomości została przeprowadzona od początku do końca bardzo profesjonalnie przez Panią Elżbietę Galant z RE/MAX Alfa. Wiedza i profesjonalizm sprawiły, że sprzedaż odbyła się na najwyższym poziomie i bez zastrzeżeń. Pani Elżbieta jest osobą profesjonalną i kompetentną, która z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Dziękuję i polecam."

Pani Danuta
kwiecień 2018

"Pewnego dnia postanowiłam zmienić mieszkanie - to znaczy sprzedać dotychczasowe a kupić nowe. Wiadomo, trochę trudu to kosztuje, trzeba znaleźć kupca na stare, wyszukać nowe w odpowiedniej okolicy, o odpowiednim metrażu i za przyzwoite pieniądze. I to wszystko zgrać w czasie. Trudne. Na szczęście trafiłam do firmy REMAX Alfa a konkretnie do Pana Piotra Nockowskiego. Nie będę wdawać się w szczegóły ale obie transakcje przeszły szybko, sprawnie, bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam. Pan Piotr Nockowski to profesjonalista, człowiek o wielkim sercu. Oby jak najwięcej takich ludzi było. Jeszcze raz bardzo dziękuje firmie i Panu Piotrowi."

Elżbieta W.
marzec 2018


"Od kilku lat współpracuję z Panią Agatą Minich w zakresie sprzedaży nieruchomości. Mamy podpisaną umowę odnośnie współpracy z Panią Minich, która reprezentuje agencję RE/MAX. Kilkuletnia już współpraca doprowadziła do zawarcia i zrealizowania kilku transakcji w zakresie nieruchomości. Chciałam podkreślić, że Pani Minich wykazuje się rzetelnym i profesjonalnym podejściem do pracy oraz poświęca dużo czasu i wysiłku w celu skutecznego doprowadzenia do zawarcia transakcji. Mogę polecić Panią Minich jako sprawdzonego agenta nieruchomości oraz jako osobę godną zaufania."

Anna Maciejko
marzec 2018


"Jako klientka Pani Agaty Minich z firmy RE/MAX Alfa, chciałabym podziękować za sprawną i profesjonalną sprzedaż mojego mieszkania. Sprzedaż nie tylko odbyła się w rekordowym czasie, ale przebiegła w niezwykle przyjaznej i spokojnej atmosferze. Mieszkam na stałe za granicą i sprzedaż mieszkania w Warszawie wydawała się wręcz niemożliwa, a moje próby uzyskania jakichkolwiek informacji via email okazały się mało efektywne. Pani Agata Minich z firmy RE/MAX Alfa, jako jedyna odpowiedziała konkretnie na moje zapytanie o wycenę a potem zaproponowała rozmowę telefoniczną. Dzięki profesjonalnemu a jednocześnie bezpośredniemu podejściu Pani Agaty zdecydowałam się na współpracę z nią i zlecenie sprzedaży mojego mieszkania. Ofertę kupna mieszkania otrzymałam już po dwóch dniach a sprzedaż odbyła się w rekordowym czasie i była przeprowadzona rzetelnie i "po ludzku" z uwzględnieniem interesów i życzeń obu stron (sprzedającego i kupującego). Pani Agata zadbała o profesjonalną prezentację fotograficzną mieszkania, reklamę na stronie firmy RE/MAX i kilku innych firm zamieszczających ogłoszenia sprzedaży nieruchomości. Pani Agata załatwiła wszelkie formalności prawne i wynegocjowała dla mnie bardzo korzystną cenę. Bardzo się cieszę, że wybrałam Panią Agatę Minich, polecam, nie tylko jako profesjonalną agentkę nieruchomości, ale również jako osobę, pełna empatii i ludzkiej życzliwości."

Klaudia M.
marzec 2018


„Byłam współwłaścicielką domu, który został powierzony Pani Ewie Zboralskiej z RE/MAX Experts w Poznaniu w celu jego sprzedaży. Był to nasz rodzinny dom, w który swojego czasu włożyliśmy dużo serca i zależało nam żeby był sprzedany dobrze i ludziom, którzy doceniliby nasz trud i tak też się stało. Jednak osobą, która włożyła w to największy trud była Pani Ewa.
Ewa Zboralska w bardzo delikatny, taktowny sposób pomagała nam w organizowaniu wszystkiego w domu podczas odwiedzin klientów, profesjonalnie przygotowana, zawsze wiedziała co w danej sytuacji zrobić.
Profesjonalne podejście, wiedza i wysoka kultura osobista oraz ciągłe czuwanie nad naszą ofertą zaowocowały sukcesem, bo nasz dom nie był łatwy do sprzedania duży, z dużą działką i wadami fabrycznymi (jak każdy prawie dom), a jednak się udało.
Ponadto zawsze i o każdej porze mogliśmy zadzwonić do Pani Ewy Zboralskiej i zapytać "co słychać Pani Ewo w naszej sprawie?" :-) często były też telefony w drugą stronę "Pani Moniko, jest klient, o której możemy wpaść?"
Ponadto profesjonalna wiedza z zakresu niezbędnych dokumentów, urzędowych wymogów oraz samej budowy domu spowodowała, że osoby oglądające dom mogły być zadowolone, ponieważ uzyskiwały odpowiedź i mogły spokojnie podejmować decyzje.
To wszystko zaowocowało sukcesem.
Dziękuję Pani Ewo”

Monika Jarzyńska
październik 2017


„Od pierwszego kontaktu z Panią Ewą Manthey odniosłem odczułem wrażenie, że jest życzliwa i zaangażowana w stronę potencjalnego nabywcy nieruchomości. W moim przypadku ofertę nieruchomość wyszukałem na stronie www, a tam dane kontaktu z Panią Ewą. To było duże zadowolenie z tego, gdy Pani Ewa w rozmowie telefonicznej udzieliła szczegółowych informacji i odpowiedzi na postawione jej pytania. Pierwsze oględziny nieruchomości po tej rozmowie całkowicie utwierdziły mnie w tym, że warto zaufać Pani Ewie. Bardzo dobrze wykazała się w pośredniczeniu miedzy właścicielami i notariuszem wobec kupujących. I to jest świadectwo, że Pani Ewa zasługuje na bardzo wysoką notę za wypełnianie powinności związanych z zajmowanym przez nią stanowiskiem pracy w renomowanej firmie. Dziękuję też Pani Elżbiecie Zakrzewskiej za wspieranie mnie i mojej rodziny podczas spotkań roboczy u notariusza. Dzięki Pani Ewie zamieszkiwanie w nabytym mieszkaniu sprawia duże zadowolenie z jego zakupu.”

Jan Grzesiak z rodziną
maj 2017


Pani Ewa Manthey jest najlepsza! Sprzedała nasze mieszkanie aż ZA WCZEŚNIE! :) zajęło to 1,5 miesiąca! Byliśmy w szoku! Poprzedni pośrednicy a było ich pięcioro, nieudolnie "mazali" się z tematem 1,5... ROKU! Różnica spora! Pełen profesjonalizm! Polecamy każdemu!”

Jan Marciniak
maj 2017


„Współpraca w zakresie sprzedaży nieruchomości z firmą RE/MAX Gold - Pośrednik w Obrocie Nieruchomości przebiegła szybko i pomyślnie. Usługa świadczona przez Panią Martę Kulawik była profesjonalna i fachowa.
Polecamy wszystkim ceniącym wysoka jakość usług.
z poważaniem”

Magdalena Fuchs?
PPUH Sigma-Li Sp. J. Wiejacha?
kwiecień 2017


Pan Krzysztof Grzesiak jest osobą kompetentną w wykonywanym zawodzie i godną polecenia. Rzetelnie wykonuje zleconą mu pracę. Bardzo szybko organizuje zlecenie i skutecznie wyszukuje najemcę. Polecam usługi Pan Krzysztofa.
Zadowolona klientka.”

Beata Łopocz
kwiecień 2017


Pani Ewa Zboralska!
Chcę Pani bardzo podziękować za profesjonalną i fachową pomoc przy zakupie mieszkania oraz za duże zaangażowanie w rzetelnym wyjaśnianiu zagadnień związanych z tym trudnym dla klienta przedsięwzięciem. Ponadto dodatkowo muszę podkreślić, że wykazała Pani dużą dyspozycyjność w udzielaniu informacji, słowność, uczciwość, życzliwość i wyrozumiałość, co dla mnie i dla każdej osoby kupującej nieruchomość z pewnością ma bardzo duże znaczenie. Przy takim jak Pani podejściu do tej pracy z pewnością można polecić Panią innym osobom.
Jeszcze raz dziękuję!”

D.CHodnik
2017-03-29


„Pomoc firmy RE/MAX była nieoceniona podczas sprzedaży naszej działki. Pani Ewa Zboralska zajęła się wszystkimi czynnościami dotyczącymi przygotowania oferty, prowadzenia negocjacji z kupującymi, a także spraw organizacyjnych samej transakcji. Pełen profesjonalizm.
Polecam.”

Agnieszka Kolasińska
marzec 2017


Pani Elżbieta Zakrzewska wykazała się ogromnym profesjonalizmem.
Posiadała pełną wiedzę na temat nieruchomości, w której sprzedaży pośredniczyła.
Dbała o interes swojego klienta, a jednocześnie w sposób elastyczny podchodziła do strony kupującej.
Przekazywała wiarygodne informacje, uczulała na terminy i inne aspekty związane z zakupem nieruchomości.”

Dominik Woźniak
marzec 2017


„Do wszystkich zainteresowanych,
sprzedaż mieszkania rozpoczęłam od poszukiwania pośrednika nieruchomości, który/a w moim imieniu zajmie się wszystkimi czynnościami związanymi z tą transakcją. Ze względu na chorobę chciałam być jak najmniej osobiście zaangażowana. Oczekiwania miałam wysokie: renomowana firma, pośrednik z licencją zawodową, ze znajomością rynku i doświadczeniem, w 100% zaangażowany w działalność na rynku nieruchomości. Dodatkowo energiczny, komunikatywny i godny zaufania. Mój wybór to pani MAŁGORZATA SZYMCZAK z firmy RE/MAX Dom. Nie zawiodłam się!
Po szczęśliwie zakończonej transakcji mogę potwierdzić, że p. Małgorzata Szymczak prezentuje wysoki profesjonalizm, zaangażowanie i zrozumienie potrzeb klienta. Na każdym etapie sprzedaży byłam dobrze poinformowana, co się dzieje i czego można oczekiwać. Współpracę z p. Małgorzatą Szymczak z firmy RE/MAX Dom polecam każdemu szykującemu się do transakcji na rynku nieruchomości.”

Irena Stocka
luty 2017


„W imieniu naszej firmy chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Elżbiecie Zakrzewskiej za bardzo sprawne przeprowadzenie całego procesu najmu lokalu usługowego. Panią Elżbietę Zakrzewską z biura RE/MAX charakteryzuje niespotykany profesjonalizm, który można było odczuć na każdym etapie naszej współpracy. Dzięki Pani Elżbiecie kontakt z wynajmującym przebiegał bardzo sprawnie, a nam udało się oszczędzić czas i uniknąć wielu zbędnych pytań. Pani Elżbieta jest przede wszystkim osobą godną zaufania, która zawsze dotrzymuje danego słowa. Życzymy sobie jak najwięcej takich kontaktów i liczymy na to, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję ze sobą współpracować.”

Centrum Badań RTG (rentgenpoznan.pl)
2017-02-05


„Z Panią Ewą Kalicińską współpracowałyśmy przy sprzedaży nieruchomości lokalowej położonej w Dąbrowie Górniczej. Pani Ewa bardzo szybko znalazła nabywcę, a następnie fachowo i sprawnie doprowadziła do finalizacji transakcji u notariusza. Oferta sprzedaży mieszkania została przez Panią Ewę przygotowana bardzo profesjonalnie i z dużą dozą kreatywności. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami współpraca przebiegała sprawnie i cechowała się wysokim poziomem merytorycznym. Pani Ewa jest skuteczna, kompetentna, zaangażowana, kreatywna i dlatego pragniemy z całym przekonaniem zarekomendować jej usługi, które odznaczają się wysoką jakością oraz rzetelnością wykonania. Z poważaniem,”

Nina i Joanna Janas
Dąbrowa Górnicza, 2017-01-30


„Pragnę bardzo gorąco podziękować Pani Ewie Manthey za pomoc w sprzedaży nieruchomości w Poznaniu. Współpraca z Panią Ewą to ogromna przyjemność, a jej zaangażowanie oraz profesjonalizm powinny być wzorem dla wielu ludzi – nie tylko z branży obrotu nieruchomościami.
Wszystkim osobom ceniącym uczciwość, kompetencję, niezawodność i obowiązkowość polecam współpracę z Pani Ewą. Jest osobą bardzo dobrze znającą rynek oraz w pełni dyspozycyjna. Pomaga w załatwianiu spraw urzędowych i notarialnych. Jest godna zaufania.
Jeszcze raz bardzo dziękuję”

Ewa Brońska
Poznań, 2017-01-02


„Jako klienci Pani Elżbiety Zakrzewskiej chcielibyśmy wyrazić swoje podziękowania za wzorową obsługę transakcji nabycia nieruchomości. Zakup mieszkania z rynku wtórnego to skomplikowana operacja wymagająca koordynowania każdego z etapów. Dzięki Pani Elżbiecie udało nam się przebrnąć z powodzeniem przez ten proces. Punktualność, obowiązkowość oraz solidność to cechy które z pewnością opisują właściwie poziom obsługi Klienta prezentowany przez Panią Elżbietę Zakrzewską. Pani Elżbieta dołożyła również wielu starań w uzyskaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji oraz wspierała nas również podczas wizyt u notariusza. Solidny partner, godny zaufania.
Polecamy”

Anastazja Galewska i Mateusz Gładczak
Poznań, 2016-12-08

„Z Panią Tamarą Pastuszyńską rozpoczęłam współpracę w 2015 roku. Poleciła mi ją znajoma, która sama była pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, ale z rożnych przyczyn nie mogła zająć się sprzedażą nieruchomości mojej siostry. Pani Tamara w ciągu kilku dni znalazła nabywcę, choć mieszkanie było wcześniej przez kilka miesięcy oferowane w internecie, a następnie bardzo sprawnie doprowadziła do finalizacji transakcji u notariusza.
Dlatego w październiku tego roku postanowiłam powierzyć jej sprzedaż mojego mieszkania na warszawskim Mokotowie. Pani Tamara bardzo profesjonalnie przygotowała ofertę sprzedaży, zarówno jeśli chodzi o opis i zdjęcia, jak i cenę mieszkania. Praktycznie w ciągu kilku dni znalazł się nabywca, a do transakcji doszło w ciągu dwóch tygodni potrzebnych na zebranie niezbędnych dokumentów. Dodam, że zebraniem dokumentów zajęła się Pani Tamara, choć nie należy to do obowiązków pośrednika (a w każdym razie nie wynikało to z umowy pośrednictwa). Dzięki temu mogłam zająć się pracą.
Dodam, że Pani Tamara nie była jedynym pośrednikiem, do którego zwróciłam się planując sprzedaż mieszkania. Jednak wybrałam ją, bo przekonała mnie swoim zaangażowaniem, doświadczeniem oraz solidnością.
Polecam jej usługi z całym przekonaniem. Jest skuteczna, kompetentna, rzetelna, dobrze zorganizowana, elastyczna czasowo oraz, co jest równie ważne dba o interes zleceniodawcy.
Z poważaniem,”
Justyna Sosińska
Warszawa, 2016-11-15

Pani Małgorzata Szymczak zajęła się sprzedażą mieszkania mojej mamy, które bezskutecznie próbowaliśmy sprzedać od wielu lat. Była to transakcja wiązana, z kupnem nowego mieszkania. Wszystko odbyło się w zadziwiająco krótkim czasie, współpraca z p. Małgorzatą układała się bardzo dobrze, oferty były dostosowane do oczekiwań mamy, wszystkie szczegóły można było poznać dzięki pomocy p. Małgorzaty. Dostaliśmy sporo ofert do wyboru, a sprzedaż mieszkania odbyła się naprawdę bezproblemowo. Po dokonaniu transakcji, znalezieniu dla mamy doskonałego mieszkania, p. Małgorzata pomogła mamie we wszystkich sprawach urzędowych i „papierkowych” związanych ze sprzedażą, kupnem i później załatwianiem wszelkich formalności. Z całego serca mogę polecić panią Małgorzatę Szymczak jako bardzo skutecznego, miłego i dobrego w kontakcie pośrednika. Na pewno skorzystamy jeszcze z Jej usług.”
Maria Śledziewska
Warszawa, październik 2016

„Przesyłamy rekomendacje i serdecznie pozdrawiamy!
Jesteśmy pod dużym wrażeniem sprawności i rzetelności z jaką przygotowana została oferta wynajmu naszego mieszkania. Jakość i sposób przygotowania galerii zdjęciowej wnętrz oraz wirtualnego spaceru, przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Duży profesjonalizm Pana Olgierda reprezentującego firmę RE/MAX. Mieszkanie zostało wynajęte błyskawicznie. Polecamy!”
Joanna i Krzysztof, Wilanów

„Dla Lidii Kośnik z RE/MAX City:
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze współpracy z Państwa agentką odpowiedzialną za Targówek :)
Po dwóch dniach znalazła nam najemcę!
Dziękujemy i pozdrawiamy”
Małgorzata Samborska

„Pani Tamaro,
Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście, a co najważniejsze skuteczność. Swoim zaangażowaniem i poświęconym czasem zdjęła Pani ze mnie kłopot wynikający z konieczności bycia ciągle do dyspozycji i w gotowości, żeby prezentować mieszkanie potencjalnym nabywcom. Pani doświadczenie i znajomość branży pozwoliły zamknąć sprawę znacznie szybciej niż gdybym w dalszym ciągu borykała się z tym samodzielnie. Bardzo sprawnie przeprowadziła mnie Pani przez wszystkie etapy transakcji. Życzę wielu klientów. Na pewno będą zadowoleni:)”
Ania Szadkowska

„Bardzo dziękujemy za szybką sprzedaż naszego mieszkania. Transakcja przebiegła w sposób profesjonalny, a wszystkie rady, które otrzymaliśmy okazały się cenne i trafne. Polecamy firmę RE/MAX Gold oraz panią agent Martę Kulawik. Od momentu nawiązania współpracy i pierwszej wymiany maili i telefonów wszystko przebiegało bez zarzutu. Pani Marta udzieliła również pomocy i wskazówek stronie kupującej. Wielkim plusem była sesja fotograficzna, która pozwoliła na ukazanie wszystkich zalet nieruchomości. Wynik transakcji stanowi najlepszą rekomendację - mieszkanie zostało zarezerwowane w ciągu pierwszego miesiąca sprzedaży.”
Karolina i Piotr Grzesiczak

„Serdecznie dziękujemy pani Tamarze Pastuszyńskiej za pomoc w sprzedaży i przekazaniu domu na Boernerowie. Mimo że nie jest to proste wszystkie czynności, takie jak oglądanie domu przez potencjalnych nabywców, sprawy formalne, przygotowanie dokumentacji i sama procedura dzięki Pani profesjonalizmowi i okazywanej nam życzliwości przebiegły sprawnie i bez zbędnych napięć. Proszę przyjąć wyrazy serdecznego podziękowania i życzenia dalszej owocnej pracy.”
Maria i Witold Płotczykowie

„Współpracę z Panią Alicją Mika z Agencji RE/MAX Future w Gliwicach nawiązałam w grudniu ubiegłego roku. Sprzedaż powierzonej przeze mnie Pani Alicji nieruchomości przebiegła bardzo profesjonalnie i sprawnie pod względem formalno prawnym. Pani Alicja Mika poświęciła sporo czasu, żeby dobrze rozreklamować naszą nieruchomość, zorganizowała profesjonalną sesję zdjęciową domu, co zapewne uatrakcyjniło naszą ofertę. Pani Alicja dobrze nawiązuje kontakty z klientami oraz potrafi doskonale wyczuć oczekiwania swoich klientów, słucha ich i trafnie ocenia ich nastroje. Cały proces od początku sprzedaży do zamknięcia transakcji przebiegał w miłej, zrelaksowanej atmosferze.
Polecam Panią Alicję zarówno sprzedającym i kupującym, nie będą rozczarowani.”
Aleksandra

„Pragnę bardzo podziękować za doprowadzenie do finalizacji transakcji ​kupna nieruchomości. Z pewnością nie było to łatwe, ale jak widać dla Pani Izabeli nie ma rzeczy niemożliwych. Z pełnym przekonaniem polecam Panią Izabelę Połatyńską-Janik w tematach handlu nieruchomościami. Państwa sprawy będą załatwione profesjonalnie i szybko.”
Marcin K.

„Dziękuję Pani Izabeli Połatyńskiej-Janik ​za pomoc - pośrednictwo w sprzedaży działki budowlanej w Mikołowie Śmiłowicach. Składam podziękowanie. Dziękuję!”
Ryszard Pojda

„Chciałbym bardzo podziękować a zarazem zarekomendować kontakt i współpracę z Panią Izabelą Połatyńska-Janik we wszelakich negocjacjach oraz sprawach wymagających osiągnięcia porozumienia przez strony. Współpraca z Panią Izabelą Połatyńska Janik układała się bardzo dobrze, w czasie przygotowań do przeprowadzania transakcji sprzedaży czuwała, aby wszystko przebiegało spokojnie. Stara się pogodzić wzajemne dążenia i cele, znaleźć korzystny dla stron kompromis, który umożliwia osiągnięcie wzajemnego porozumienia. Ponadto wykazuje wysoki poziom empatii, co pozwala jej zrozumieć emocje swoich Klientów oraz wzbudzić w nich poczucie zaufania i kontroli nad sytuacją. Każde spotkanie było ustalane tak, aby można było się dostosować. Czuwała nad gromadzeniem niezbędnych dokumentów, zawsze służy dobrą radą. We współpracy jest osobą słowną, profesjonalną i sumienną. Bez wątpienia jej styl działania pozwala na osiągnięcie trudnych ale satysfakcjonujących strony kompromisów.
Polecam wszystkim zainteresowanym sprzedażą działki, mieszkania, domu współpracę z Panią Izabelą Połatyńska-Janik, bowiem przez wszystkie zawiłości urzędnicze można przejść bez stresu i być spokojnym o swoje interesy.
Jestem przekonany, że przed Panią Izabelą Połatyńska-Janik jeszcze wiele trudnych wyzwań zawodowych, ale dzięki swojej postawie i umiejętnościom osiągnie niejeden sukces i satysfakcje swoich klientów.
Dziękuję i życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej.”
Z poważaniem,
Eugeniusz Żymełka

„Pragnę podziękować Pani Izabeli Połatyńskiej-Janik za pomoc w sprzedaży nieruchomości w Orzeszu Zgoń. Zaangażowanie, wytrwałość i profesjonalne podejście Pani Izabeli oceniam bardzo wysoko i stawiam za wzór dla innych osób zajmujących się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.
Praca z Panią Izabelą była przyjemnością. Wszelkie zagadnienia związane ze współpracą były rozwiązywane szybko i profesjonalnie.
Biorąc pod uwagę, że nieruchomość nie należała do łatwych w sprzedaży, szybkość znalezienia klienta zasługuje na uznanie - mam nadzieję, że nie tylko przez nas jako Pani klientów.
Pozdrawiamy i dziękujemy.”
Adam Kolbuch
Patrycja Rajch

„Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy Panią Martę Kulawik z RE/MAX Gold – Agentkę Nieruchomości z prawdziwą pasją. To kompetentna, fachowa i rzetelna osoba, a na dodatek bardzo sympatyczna. Życzymy wszystkim aby mieli takiego opiekuna przy swoich transakcjach! Jeszcze raz GORĄCO POLECAMY!”
Karolina i Łukasz

„Z początkiem tego roku, mieliśmy przyjemność poprzez Biuro Nieruchomości RE/MAX Gold nabyć lokal w Zabrzu przy ulicy Wolności 237, Restaurację Mexicana. Dzięki Pani Marcie Kulawik, jej profesjonalizmowi i podejściu do klienta dziś cieszymy się własnym lokalem za co składamy na ręce Pani Marty oraz całego zespołu ogromne podziękowania.”
Z pozdrowieniami, Joanna Mierzwa

„Dziękujemy Pani Marcie Kulawik za profesjonalną i rzetelną pomoc w sprzedaży naszej nieruchomości pod naszą nieobecność. Polecamy w 100% firmę REMAX. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy.”
Gabriela i Dawid

„Chciałabym podziękować Pani Marcie Kulawik za skuteczną sprzedaż nieruchomości, profesjonalne podejście do sprzedaży oraz za profesjonalizm. Życzę Pani Marcie wielu udanych transakcji i klientów. Z pewnością będę polecać biuro RE/MAX Gold, i niech Pani będzie dalej tak energiczna jak jest.”
Izabela Arciuch

„Proszę przyjąć moje bardzo serdeczne podziękowania dla Pani Marty Kulawik za pomyślne zakończenie transakcji sprzedaży moich obydwu mieszkań. Z wyrazami poważania”
Paweł Zielnik

„W zeszłym roku otrzymałam w spadku mieszkanie w Opolu, które postanowiłam sprzedać, a ponieważ mieszkam w Paragwaju, w Ameryce Południowej i nie mogłam przyjechać do Polski szukałam możliwości sprzedaży poprzez biuro nieruchomości. Większość z nich na moje pisma albo w ogóle nie odpowiedziało, albo poinformowało mnie, że sprzedaż bez przyjazdu mojego do Polski jest niemożliwa.
Jedynie odpowied​ź z biura ​RE/MAX Plus podpisana przez Pana Wojciecha Bimka da​ła mi nadziej​ę na pozytywne rozwi​ązanie mojego problemu sprzeda​ży mieszkania.
Pan Wojciech od razu poradzi​ł mi jak przygotowa​ć sprzeda​ż, jakie dokumenty powinnam przys​łać​ do jego biura, jakie po​świadczenia powinny one zawiera​ć, a by​ło tego sporo w​łą​cznie z Apostilla i piecz​ę​ciami z r​óżnych Ministerstw w Pragwaju (w Paragwaju nie ma ​żadnej polskiej plac​ówki konsularnej). Pan Bimek r​ównie​ż konsultowa​ł​ si​ę​ z polskim notariuszem, kt​óry pom​óg​ł​ wla​ściwie napisa​ć pe​łnomocnictwo dla mojego pe​ł​nomocnika, kt​óry by​ł obecny w moim imieniu przy sprzeda​ży mieszkania. Sprzeda​ż mieszkania by​ła tak przygotowana przez Pana Wojciecha, ​że pe​łnomocnik m​óg​ł​ ju​ż tego samego dnia wr​ócić do domu, a by​ł​o to istotne, bo przyjecha​ł​ on aż z Gda​ńska.
Reasumując, Pan Wojciech Bimek jest doskona​ł​ym profesjonalist​ą​, nawet w skomplikowanych sprawach sprzeda​ży nieruchomo​ści, a taka by​ł​a na pewno moja z uwagi na moj​ą nieobecno​ść w Polsce doskonale sobie radzi i co te​ż nie jest bez znaczenia Jego podejscie do klienta jest bardzo wyrozumia​ł​e i mi​ł​e.
Dobrze by było, aby wszyscy agenci nieruchomości pracowali podobnie, a firmie R​E/MAX gratuluje takiego specjalisty.”
Katharina Machajewski
Paraguay

„Z pełną odpowiedzialnością polecam! Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu Pana Szymona działka sprzedana w miesiąc. Pan Szymon posiada ogromną wiedzę i jest bardzo pomocny w każdej sprawie. Bardzo dziękuję za udaną współpracę.”
Edyta Jakóbiec

„Parę słów o Szymonie:
W dżungli ofert nieruchomości mogę przyznać ze 100% pewnością, że jest dla mnie takim Indiana Jonesem. Dociekliwy aż do bólu, naturalny negocjator, zawsze walczy o najlepszą cenę. W krótkim czasie, a tak konkretnie w 1 tydzień przedstawił mi oferty miedzy którymi znalazło się mieszkanie które zakupiłam.
Profesjonalna obsługa, podał mi wszystkie szczegóły, a muszę przyznać, że na to zwracam wielką uwagę, również dopilnował wszystkich formalności istotnych do przejścia do umowy przyrzeczonej.
Miałam szczęście ze na niego trafiłam, ponieważ czas mnie gonił, a on się spisał na medal.”
Eugenia Pokutta

„Witam serdecznie. Chciałem podziękować za współpracę, chodzi o pomoc w sprzedaży mojej działki, która nie była łatwym terenem jednakże agent nieruchomości Pan Szymon Biela wykazał bardzo duże zainteresowanie oraz wspaniałą inicjatywę i chęć działania przy rozreklamowaniu mojej działki co doprowadziło do szybkiej sprzedaży, jednym słowem zachował się profesjonalne. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam.”
Marek Czyrny

„Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Ewie Zboralskiej za wszechstronną pomoc w sprzedaży domu w Baranowie. Otrzymane od Niej cenne porady pozwoliły właściwie przygotować nieruchomość oraz wszystkie związane ze sprzedażą kwestie formalno-prawne. Podziwiamy Jej sprawność działania i wysoki profesjonalizm. Zaskoczył nas bardzo pozytywnie wyjątkowo krótki czas jaki upłynął między zgłoszeniem się do RE/MAX, a popisaniem finalnej umowy sprzedaży. Trwało to niecały miesiąc! Dziękujemy również współpracującej z firmą RE/MAX Experts Pani Notariusz Ewie Czabaj-Czarkowskiej za szybkie przygotowanie dokumentów oraz przystępne wyjaśnienie zagadnień prawnych.
Z pełnym przekonaniem polecamy wszystkim skorzystanie z pomocy poznańskiego biura firmy RE/MAX Experts.”
Karol Marcinkowski z Poznania

„Bardzo jestem zadowolona ze współpracy z Firmą Remax (zasługi szczególnie dla Pani Ewy Zboralskiej). Nie mieszkam w kraju, w związku z czym zaufanie do osoby sprzedającej jest niezmiernie ważne. Absolutnie nie zostałam zawiedziona. Mieszkanie zostało sprzedane szybko, cała transakcja przeprowadzona została bardzo płynnie i profesjonalnie, zaczynając od przygotowania mieszkania do sprzedaży, po podpisanie ostatecznego aktu notarialnego. Wszelkie dokumenty/problemy zostały rozwiązywane przez Remax, mój udział był wymagany tylko w przypadkach, kiedy nie było innej możliwości. Świetna komunikacja, wszystko zawsze było załatwiane i dostarczone na czas. Firma godna polecenia, w przypadku sprzedaży kolejnej nieruchomości, na pewno zgłoszę się do Remax.”
Ewelina

„Serdeczenie dziekuję za fachowe rady, obowiązkowość i profesjonalizm w najmie mieszkania.
Polecam Panią Elżbietę Zakrzewską z Remax z Poznania wszystkim, którzy chcieliby dobrze wynająć lub sprzedać swoje nieruchomości.”
Eva Pasternak

„Dziękujemy Pani Eli Zakrzewskiej z biura RE/MAX za profesjonalną pomoc przy zakupie mieszkania w Poznaniu.
Pani Ela była obecna na każdym etapie planowania inwestycji i wspierała nas swoją wiedzą zarówno w kwestiach praktycznych jak i w formalnych dotyczących zakupu. Dzięki jej cierpliwości i zaangażowaniu dokładnie poznaliśmy historię lokalu, umówiliśmy terminy z deweloperem i otrzymaliśmy wsparcie w staraniu się o kredyt hipoteczny.
Dzięki dostępności i zorganizowaniu Pani Eli udało nam się dotrzymać planowanych terminów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu zakupu mieszkania.
Zdecydowanie polecamy Panią Elę Zakrzewską jako profesjonalnego pośrednika i dziękujemy za owocną współpracę.”
Bartosz Zieleźnik i Natalia Macioszek
Poznań, 2016-05-02

„Dziękujemy Pani Eli Zakrzewskiej z biura RE/MAX Experts w Poznaniu za pomoc przy najmie powierzchni biurowej na naszą nową siedzibę w Poznaniu przy ul. Nowowiejskiego 55. Pomimo tego, iż Pani Elżbieta Zakrzewska reprezentowała Właściciela kamienicy, dbała o nasze interesy jako Najemcy i na każdym etapie procesu najmu mogliśmy liczyć na Jej zaangażowanie, dyspozycyjność i bardzo dobrą komunikację. Warto podkreślić, że dużym atutem pracy z biurem RE/MAX Experts w Poznaniu jest fakt, że pracuje ono ze swoimi Klientami na "umowach wyłącznych" - co nam jako Najemcy dało komfort negocjowania, kontaktowania się ws. oferty tylko z jednym, profesjonalnym Pośrednikiem, który zawsze miał dla nas czas. Polecamy usługi biura RE/MAX Experts z Poznania.”
Maria Drozdowicz-Łyś Członek Zarządu ArcelorMittal
Kraków, 2016-03-11

„W imieniu mojej żony jak i własnym chciałbym Pani Eli Zakrzewskiej podziękować za sfinalizowanie sprzedaży naszego mieszkania. Biorąc pod uwagę fakt, że sprzedawaliśmy mieszkanie duże o powierzchni ponad 100 m2 i udało się sfinalizować transakcję w ciągu 3 miesięcy możemy zawdzięczać tylko Pani podejściu do tematu. Na samym początku przedstawiła Pani jak wygląda proces sprzedaży oferowany przez biuro RE/MAX. Jakie są oczekiwania względem nas w tym procesie. Szybka i bieżąca komunikacja między nami pozwoliła wyjaśnić pewne niejasności, szczegóły dotyczące nieruchomości, odpowiedzieć na pytania zainteresowanych zakupem, dokonywać szybkiej przeceny. Moim zdaniem godny polecenia jest kontrakt na wyłączność. Ponadto pełna współpraca ze sprzedającym i kupującym, ale tak, aby nie zaszkodzić żadnej ze stron transakcji. I najważniejsze. Pani doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie połączone z wiedzą o rynku nieruchomości, prawami i przepisami rządzącymi nim. To musi gwarantować sukces. Nie omieszkam dodać, że będę Panią polecał znajomym, którzy szukają rzetelnego i doświadczonego agenta.”
Jacek Brzozowski

„Chciałabym serdecznie podziękować Pani Elżbiecie Zakrzewskiej za wsparcie i pomoc w zakupie mieszkania w Poznaniu. Pani Elżbieta, pomimo pośredniczenia w transakcji ze strony sprzedającego, dbała o interesy zarówno sprzedającego, jak i kupującego. Na każdym etapie mogłam liczyć na radę i wskazówki w sprawach formalnych dotyczących zakupu. Pani Elżbieta wykazała się pełnym profesjonalizmem, dyspozycyjnością i zdolnościami organizacyjnymi (co w przypadku wyjazdowej formy pracy sprzedającego i kupującego nie było prostym zadaniem). Zdecydowanie polecam usługi Pani Elżbiety, jako osoby doświadczonej, godnej zaufania i dbającej o najmniejsze szczegóły wszystkim, którzy chcą kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość.”
Małgorzata Kopa

„Niesamowita skuteczność działania, dwa miesiące i działka jest sprzedana. Brawo Pani Marto.
Marcel Koźlik

Pani Marta Kulawik to bardzo rzetelna, sumienna i odpowiedzialna agentka. Ma świetny kontakt z klientami, a także jest dostępna o każdej porze dnia. Wynajęła mój lokal szybko i sprawnie. Oby wszyscy agenci nieruchomości byli tacy.”
Adamczyk Katarzyna

Pani Marto, chcę niniejszym podziękować Pani za pośrednictwo w sprzedaży mojego mieszkania. Cały proces przebiegł bardzo gładko dzięki Pani energii i zdecydowaniu. Podobał mi się Pani sposób prowadzenia negocjacji z klientami: spokojny, inteligentny i efektywny. Chwilami miałem wrażenie, że to klienci sami podnoszą cenę – oczywiście ku mojemu zadowoleniu. Mieszkanie zostało sprzedane nadspodziewanie szybko, właściwie bezproblemowo i korzystnie. Zawdzięczam to Pani doświadczeniu i kompetencjom. Jestem zadowolony że właśnie RE/MAX był firmą z której usług skorzystałem.”
Marek Adamiec

„Ze skorzystania z usług Pani Marty Kulawik namówił mnie syn, mówiąc że jest to osoba kompetentna. Pomyślałam wówczas, następne biuro nieruchomości i następne wielkie NIC. Ku mojemu zdziwieniu nieruchomość sprzedałam bardzo szybko. Pani Marta to osoba zaangażowana w to co robi, o wysokiej kulturze osobistej. Gdybym kiedykolwiek miała w przyszłości skorzystać z usług biura nieruchomości, na pewno byłoby to owe biuro.”
Serdecznie polecam, Wiesława B. z Sosnowca

Pani Marto! Bardzo się cieszę. Gratuluję kolejnego sukcesu zawodowego. Zesłały mi Panią Niebiosa.”
Pozdrawiam z Anglii
Paweł Zielnik

„Chcieliśmy serdecznie podziękować Pani Ewie Witkiewicz za pośrednictwo sprzedaży naszego mieszkania w Krakowie. Transakcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Dzięki profesjonalnemu podejściu Pani Ewy udało nam się w ciągu miesiąca znaleźć kupca oraz doprowadzić wszystkie formalności do końca. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na realną pomoc – za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Pani Ewa okazała się osobą o dużej znajomości rynku, prawa, marketingu oraz home staging’u. Działała proaktywnie i skutecznie. Była w ciągłym kontakcie z nami – dając nam tym samym poczucie bezpieczeństwa. Nawet po podpisaniu aktu notarialnego pomagała nam w kwestiach związanych z przeniesieniem mediów czy przy odbiorze odpowiednich zaświadczeń (mieszkamy w innym mieście, więc było to dla nas dużym udogodnieniem). Jeszcze raz bardzo dziękujemy i z naszej strony będziemy Panią zawsze POLECAĆ”
Anna i Tomasz Stankiewicz

„Ze swojej strony chciałbym podziękować Pani Ewie Witkiewicz z biura RE/MAX Prestige w Krakowie za pomoc i profesjonalne podejście. Jestem bardzo zadowolony z zakupu mieszkania, a także z przebiegu procesu jego zakupu. Cieszę się, że wszystko udało się dograć w czasie, że nie było jakichkolwiek komplikacji. Bardzo miło się z Panią współpracowało, dziękuję za pomoc i cierpliwość z Pani strony. Mam nadzieję, że w kontekście komunikacji byłem równie dobrym klientem.”
Wojciech Ożóg

„Dziękuję serdecznie właścicielce biura RE/MAX Experts w Poznaniu Pani Elżbiecie Zakrzewskiej za krótki ale owocny okres współpracy. Pani Elżbieta w bardzo krótkim czasie sfinalizowała sprzedaż mieszkania w Warszawie. Znam pracowników różnych biur nieruchomości ale tak profesjonalnej i expresowej obsługi nie zagwarantowałoby mi inne biuro. Polecam to biuro wszystkim tym którzy chcą kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość”
Teresa Toporek

„Ze współpracy z Panią Jolantą Pyrtek-Horbińską jesteśmy bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm, znajomość przepisów oraz życzliwość znacznie ułatwiły nam podjęcie decyzji co do wyboru nieruchomości oraz sfinalizowania transakcji.”
Izabela i Robert Cieciora

„Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować państwa agencji nieruchomości RE/MAX, a szczególnie Pani Sylwii Gajek-Zielińskiej za pomoc w zakupie domu. Cenimy sobie współpracę z Panią Sylwią, która dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomogła nam przebrnąć przez trudy związane z formalnościami zakupu domu. Jesteśmy wdzięczni i pozdrawiamy.”
Magdalena i Łukasz Kamińscy

„Bardzo dziękuję Pani Elżbiecie Zakrzewskiej z RE/MAX Experts w Poznaniu za skuteczne i sprawne przeprowadzenie wynajmu mieszkania oraz profesjonalne uzgodnienie warunków i przygotowanie niezbędnej dokumentacji związanej z procedurą wynajmu.”
Bronisław Zieliński

„Z przyjemnością pragniemy polecić współpracę z panią Iloną Mastalerz z Biura RE/MAX Prestige! Do tej pory nie spotkaliśmy się z tak profesjonalną obsługą. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Pani Ilona pomogła nam jak tylko mogła, w sprzedaży naszego domu. Bardzo cenimy ją za to, że włożyła w to całe swoje serce. Jeszcze raz gorąco polecamy wszystkim, którzy oczekują solidnej i rzetelnej współpracy.”
Elżbieta i Tadeusz Weber

Pani Jolanta to przede wszystkim bardzo rzetelna, sumienna i odpowiedzialna agentka. Ma świetny kontakt z klientami, a także jest dostępna o każdej porze dnia. Co najbardziej mnie urzekło, to że służy radą w każdej kwestii, nawet gdy pytania nie dotyczą nieruchomości. Życzę każdemu, aby przy kupnie nieruchomości, trafił na tak kompetentną agentkę jak Pani Jolanta. To bardzo ważne, aby mieć otuchę i wsparcie przy zakupie nieruchomości ze strony agenta.”
Państwo Anna Latacz-Szota i Krzysztof Szota

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Ewy Witkiewicz. Cały proces od momentu pierwszego kontaktu w celu oglądnięcia działki do czasu zakupu przebiegł szybko i sprawnie. Ważną sprawą był bardzo dobry kontakt jak również Pani doświadczenie i wiedza, które skutecznie usprawniły zakup działki w sposób taki, iż nasza rola sprowadziła się praktycznie do stawienia się u notariusza i zapłaty.
Pozdrawiamy i kto wie może to nie ostatnia nasza przygoda. :)”
Piotr i Basia Rusinowie

„Mieszkania do kupienia szukałam od maja 2014 roku. We wrześniu, natrafiłam na ofertę prowadzoną przez Panią Martę Kulawik z biura RE/MAX Gold. Mając za sobą spotkania z kilkoma pośrednikami, mam porównanie i widzę różnicę. Pani Marta to osoba konkretna, rzeczowa a przy tym nienachalna. Szybko skonfrontowała oczekiwania sprzedających z moimi i po 2 tygodniach od obejrzenia lokalu spisaliśmy już umowę przedwstępną. W każdej chwili mogłam liczyć na pomoc w załatwieniu wszystkich formalności, a także fachową poradę. Serdecznie polecam!”
Alicja Krzyk

„Szanowna Pani Małgorzata Szymczak
proszę przyjąć szczere podziękowania za współpracę związaną z obsługą nieruchomości w Warszawie, której zakupem byłem zainteresowany.
Pragnę wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy, gdyż wykazała się Pani rzadko spotykanymi kompetencjami zarówno interpersonalnymi, jak i fachową oraz wszechstronną wiedzą z zakresu obsługiwanej nieruchomości. Wysoce etyczne podejście oraz perfekcjonizm w analizowaniu sprzedawanej nieruchomości sprawił, że dzięki Pani pozyskaliśmy kompleksową wiedzę o przedmiotowej nieruchomości.
Współpraca z Panią Małgorzatą Szymczak była dla mnie prawdziwą przyjemnością, podczas której nabyłem także unikalną wiedzę, która na pewno będzie przydatna w kolejnych transakcjach na rynku nieruchomości.”
Artur Niewrzędowski

„Chciałbym bardzo podziękować Pani Ewie Zboralskiej i Pani Elżbiecie Zakrzewskiej z RE/MAX Experts za pomoc w zakupie działki budowlanej w Rokietnicy. Każdy aspekt działalności biura zasługuje na słowa pochwały - poczynając od bardzo atrakcyjnej cenowo oferty, poprzez wspólne oglądanie działki (dziękuję za bardzo sprawne podwiezienie i smaczną herbatę!), przedstawienie kompletu dokumentów i rozwianie wszystkich pojawiających się wątpliwości, a kończąc na sprawnej finalizacji transakcji z zadbaniem o bezpieczeństwo obu stron. Życzę innym, aby trafili tak dobrze jak ja miałem okazję. Jeszcze raz dziękuję za współpracę i życzę dalszych sukcesów!”
Mateusz Chodyła

„Pełen profesjonalizm, dbalość o szczegóły, troska o interesy sprzedającego i kupującego. Obiektywizm, punktualność, ciągła współpraca i komunikacja, dyspozycyjność. Gorąco polecam. Pani Marta Zagórska i Pan Jakub Zagórski wykonali ogrom pracy”
Alicja L.

„Przekazuję serdeczne podziękowania dla Pani Tamary Pastuszyńskiej z firmy RE/MAX Polska, za pomoc przy sprzedaży działki na Mazurach.
Mieszkam w USA i cały proces wydawał się prawie niemożliwy. Dzięki wspaniałej pomocy ze strony Pani Tamary, profesjonalnie wykonanych zdjęć i opisu, realnej wyceny w/g wymagań rynku, działka została sprzedana bez mojego przyjazdu do Polski, w ciągu dwóch miesięcy od czasu opublikowania ogłoszenia. Pani Tamara wielokrotnie, nawet w ciągu tego samego dnia, odpowiadała na moje pytania. Kontaktowałyśmy się głównie przez e-mail, czasem telefonicznie. Pani Tamara pomogła mi w zgromadzeniu wszelkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do sprzedaży działki.
Mając doświadczenie w kupnie/sprzedaży nieruchomości w USA, przyznaję, że Pani Tamara, przewyższa swoją wiedzą, pomocą i taktem wielu amerykańskich agentów.
Serdecznie polecam usługi Pani Tamary Pastuszyńskiej i firmy RE/MAX Polska.”
Monika Dudzinska-Sayers,
Elmira, NY, USA

Pani Jolanta Pyrtek-Horbińska w/g nas jest bardzo kompetentną osobą w swojej dziedzinie, bardzo pomocna, ma szeroką wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, godna polecenia”
Izabela Szoszkiewicz

„W sierpniu 2014 r. Pani Elżbieta Zakrzewska pośredniczyła w sprzedaży mojego mieszkania na Ursynowie w Warszawie. Pani Elżbieta podeszła do zadania bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Proces sprzedaży przebiegł bardzo sprawnie i zakończył się sukcesem w terminie dużo szybszym niż zakładałam. Jest to osoba bardzo skuteczna w działaniu. Komunikacja z Panią Zakrzewską była bardzo sprawna, byłam na bieżąco informowana o wszystkich działaniach i ich efektach. Poza kwestią formalną, współpraca z Panią Elżbietą była dla mnie czystą przyjemnością.
Szczerze polecam Panią Elżbietę Zakrzewską jako profesjonalną i skuteczną agentkę nieruchomości.”
Urszula Wydra

„Chcemy bardzo podziękować Pani Małgorzacie Szymczak, właścicielce biura pośrednictwa sprzedaży mieszkań RE/MAX Dom za pomoc przy sprzedaży naszych mieszkań przy ulicy Apartamentowej i przy ulicy Solipskiej w Warszawie. Pani Małgorzata Szymczak bardzo zaangażowała się w promocję naszych ofert i poszukiwanie potencjalnych nabywców. Wykazała się pełnym profesjonalizmem, rzetelnie i fachowo podchodząc do poszczególnych etapów sprzedaży naszych mieszkań. Na uwagę zasługuje jej bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości, doświadczenie, upór w dążeniu do celu, a jednocześnie dobre wyczucie przy określaniu ceny sprzedawanego mieszkania. Posiada doskonałą wiedzę co do procedur, przepisów prawa i ich zastosowania w praktyce. Była z nami aż do momentu przekazania mieszkania nabywcy. Z całą odpowiedzialnością polecamy usługi Pani Małgorzaty Szymczak, jako osobę godną zaufania, gwarantującą profesjonalną obsługę i skuteczną w działaniu.”
Elżbieta i Eugeniusz Smol, Warszawa
wrzesień, 2014 rok

„Przekazuję serdeczne podziękowania za pomoc, współpracę i opiekę podczas procesu sprzedaży mojego mieszkania przy ulicy Wąwozowej w Warszawie. Fakt, że udało mi się korzystnie sprzedać mieszkanie i w tym samym czasie nabyć inne – w Katowicach – zawdzięczam radom i zaangażowaniu Pani Małgorzaty Szymczak z biura RE/MAX Dom w całym procesie negocjacji. Korzystny wybór jednego z kilkunastu potencjalnych nabywców i sformułowanie warunków porozumienia wynikały z Pani znajomości rynku, fachowości i doświadczenia. Muszę przyznać, że dużo wysiłku kosztowała mnie obrona wobec moich znajomych wysokości wynagrodzenia za usługę pośrednictwa sprzedaży w firmie RE/MAX. Jednak praca wykonana przez Panią przekonała mnie, że wysokość wynagrodzenia jest całkowicie uzasadniona. Życzę innym klientom firmy RE/MAX Dom, by byli traktowani podobnie, jak to miało miejsce w moim przypadku. Pani osobiście życzę dalszych sukcesów zawodowych i szczęścia w życiu osobistym.”
Krzysztof Opalski
do niedawna mieszkaniec Warszawy, a obecnie mieszkaniec Katowic

„To whom it May concern:
I have had the pleasure of being professionally acquainted with Ms. Agata Niedźwiecka for approximately one year, which also marks the duration of my engagement with the RE/MAX real estate agency in Warsaw. Our initial collaboration related to the potential sale of a property I own, and Ms. Niedźwiecka’s advice and market analysis at the time proved to be pivotal to my decision making process, consequently leading me to elect to the property instead.
Following minor renovations of the premises, I again turned to Ms. Niedźwiecka for support, this time to lease out the apartment at a time when the residential real estate market in Warsaw was increasingly competitive. As I permanently reside outside of Poland, my capacity to devote ample time to this matter was rather limited and Ms. Niedźwiecka’s ability to respond on short notice during one of my brief visits to Warsaw was key to a successful re-lauch of our collaboration. Upon execution of our exclusive agreement, Ms. Niedźwiecka took immediate action and commenced marketing the property trough her well established channels. She independently and proactively managed the entire process to include:
• helping to determinate a competitive price range for the premises
• identifying potential tenants
• organizing visits premises and simultaneously assessing the tenants
• negotiating on my behalf
• providing daily communication and status feedback via e-mail and/or phone
• recommending a legally sound lease agreement template
• finalizing negotiations and facilitating the execution of the agreement and first payments by the tenant
In addition to Ms. Niedźwiecka’s positive attitude and excellent communication skills, I was especially appreciative of the energy and proactiveness she exhibited throughout the entire process. She was able to secure a good tenant within 3 weeks of commencing our collaboration without compromising the commercial parameters we agreed at the outset.
While I was initially somewhat apprehensive about entering into exclusive contractual terms with RE/MAX, and felt that restricting my ability to engage multiple agents concurrently may limit my success rate in leasing the property, Ms. Niedźwiecka quickly alleviated any such concerns through her highly professional, efficient and transparent approach to supporting our mutual objective.
It was without any hesitation that I would highly recommend Ms. Niedźwiecka’s services for any residential real estate transaction in Warsaw. I know I certainly would do so again should such a need arise.
In the event the reader may have any questions related to the above, please feel free to contact me directly per the details listed below.”
Sincerely,
Richard Sosnowski

„Pani Agata Niedźwiecka zajmowała się wynajmem mojego mieszkania w Warszawie. Pomimo dużej konkurencji na rynku nieruchomości w zakresie wynajmowania mieszkań w Warszawie w krótkim czasie znalazła osoby chętne do wynajęcia mojego mieszkania. Zajęła się również załatwieniem wszystkich formalności związanych z wynajęciem mieszkania. Z pełnym zaufaniem przekazałem Pani Agacie klucze do mojego mieszkania aby mogła prezentować mieszkanie przyszłym nabywcom.
Gdybym w przyszłości znalazł się w podobnej sytuacji chętnie skorzystałbym z usług firmy RE/MAX.”
Eugeniusz Dąbrowski

„Pragnę wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z Panią Agatą Niedźwiecką - agentką nieruchomości firmy RE/MAX. Pani Agata okazała się być miła w kontakcie, a zarazem wzbudzającą zaufanie osobą. Jednak najbardziej ujęła mnie swoją kompetencją. Podjęła się wynająć lokal na usługi medyczne w sytuacji gdy inni agenci byli sceptyczni co do możliwości korzystnego wynajęcia lokalu. Szybko i skutecznie znalazła odpowiedniego najemcę. Jestem Jej za to bardzo wdzięczny. Współpraca z Panią Agatą jest prawdziwą przyjemnością.”
Andrzej Zieliński

„Rekomendujemy Firmę RE/MAX jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do wykonywania powierzonych zleceń. Doświadczona kadra - Marta Kulawik gwarantuje wysoki poziom usług, o czym mogliśmy się przekonać kupując nasze mieszkanie. Pani Marta wykazała się ogromnym doświadczeniem i osobistym zaangażowaniem za co jeszcze raz bardzo dziękujemy.”
Agnieszka Hanusek
Marcin Kuśmider

„Chcieliśmy sprzedać mieszkanie, więc daliśmy ogłoszenie. W pierwszym tygodniu zgłosiło się pięciu agentów nieruchomości. Podpisali z nami umowy i... nic! Przez cztery miesiące przyprowadzili dwie pary. Wtedy postanowiliśmy podpisać umowę na wyłączność z agencją REMAX. Przyjechała Pani Marta Kulawik i już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że mamy do czynienia nie tylko z miłą i uśmiechniętą osobą, ale – co najważniejsze – z profesjonalistką w każdym calu! Od razu oszacowała wartość mieszkania i podała realną cenę, jaką możemy za nie uzyskać. Oczywiście posłuchaliśmy rady Pani Marty i w ciągu dwóch miesięcy mieszkanie znalazło nowych właścicieli, a my polecamy usługi Pani Marty znajomym. Jesteśmy przekonani, że każda nieruchomość, którą zajmie się Pani Marta zostanie sprzedana/wynajęta, a obie strony transakcji będą zadowolone, doceniając gruntowną znajomość rynku naszej (pozwalam sobie tak napisać!) agentki.
Polecamy firmę REMAX wszystkim, którzy potrzebują agencję nieruchomości.
Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję Pani Marto!”
Ela z mężem

„Jestem pod wrażeniem tempa i efektywności pracy Pani Marty Kulawik. Mogę tylko ubolewać, że tak późno zostałem klientem Pani Marty. Cieszę się ogromnie, że poszło tak sprawnie. Mam nadzieję, że trafiłem wreszcie na wiarygodnego najemcę. Z wyrazami szacunku i poważania dla profesjonalizmu Pani Marty Kulawik.
Paweł Zielnik

Pani Agata Niedźwiecka jako agent nieruchomości biura RE/MAX w Warszawie zajmowała się prowadzeniem sprzedaży mojego mieszkania na Warszawskim Muranowie.
Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi cały proces poszukiwania nabywcy oraz samej sprzedaży nieruchomości przeszedł sprawnie i szybko. Pani Agata przy wsparciu swojego biura wykazała się nie tylko znakomitą orientacją na rynku nieruchomości, lecz również znajomością wszystkich aspektów prawno-podatkowych związanych z obrotem nieruchomościami w Polsce. Bardzo ważnym atutem była sprawna komunikacja pomiędzy agentem a klientem. Byłem na bieżąco informowany o trendach na rynku oraz skali zainteresowania moją ofertą.
Ciekawą opcją jest współpraca biura RE/MAX z innymi biurami pośrednictwa. Cieszę się, że dzięki temu moja oferta była bardziej dostępna na rynku przez co miała większy obszar oddziaływania. To dzięki tej współpracy Pani Agata sprawnie dotarła do nabywcy negocjując optymalną cenę.
Z całą stanowczością mogę polecić usługi pośrednictwa świadczone przez Panią Agatę Niedźwiecką oraz całą sieć biur RE/MAX. Profesjonalizm i dbanie o interes zleceniodawcy na każdym etapie współpracy.”
Remigiusz Batura

„Serdecznie chcę podziękować Pani Agacie za pomoc w wyszukaniu lokalu pod studio tatuaży a także za kompleksowe zajęcie się formalnościami. Pani Agata była w pełni przygotowana do oględzin lokalu, posiadała klucze oraz pełną wiedzę na temat obiektu.”
Szymon Godlewski

Pani Ewa Witkiewicz obsługiwała nas przy dwóch transakcjach sprzedaży oraz wynajmie lokalu użytkowego. Jej pracę oceniam bardzo dobrze. Na uwagę zasługuje fakt, że ceny jakie zostały ustalone były cenami transakcyjnymi. Pani Ewa cechuje się wysoką kulturą osobistą i dużym profesjonalizmem. Reprezentując mnie dbała i działała na rzecz moich interesów. Dziękuję Pani Ewie Witkiewicz z Biura RE/MAX Prestige za współpracę i polecam.”
Jacek Wolski

„Serdeczne podziękowania dla Pani Małgorzaty Pieńkowskiej za wspaniałą pracę i dużo cierpliwości w wynajęciu mojego mieszkania w Rybnicy.
Było mi bardzo miło Panią poznać. Praca z Panią to sama przyjemność.”
Pozdrawiam serdecznie
Czarnecki

„Dear Sirs,
Some weeks ago I sold a flat I had in Wilanow with RE/MAX. Thank you very much for your services.
I would like to write a few words to point out that during all the selling process the treatment that Mrs. Tamara Pastuszyńska has given me, has been excellent. More even than that, fabulous, I would say.
I live in Spain, so for me the process looked very complicated at first. But due to the help, cooperation and efforts of Tamara, the process has been easy, clear and very reliable during all the steps.
Her compromise, professionalism and involvement, many times exceeding what it is supposed for a sales representative and helping me in personal matters that from Spain I could not take care of, have been the key factor to sell the flat.
The selling operation, was not easy (the flat was owned 60% by me and 40% by my sister), we had no akt notarialny for the garage, there was no lighting in the flat... She took care of all the things involved and in the end we manage to sell the flat. Thank you!!!
So I would highly recommend RE/MAX and of course Tamara in particular to any person interested in selling a flat in Poland.”
Best regards
Valeriano Andrés
Director Delegación Zona Centro

„Mając wcześniejsze doświadczenia z paroma pośrednikami nieruchomości mogę pozwolić sobie na porównanie profesjonalizmu Pani Małgorzaty Pieńkowskiej z poprzednikami.
Podstawowe różnice
Pani Małgorzata Pieńkowska jest:
- szybka i zdecydowana w działaniu (kupiec znaleziony po tygodniu),
- do bólu konkretna w ustalaniu szczegółów transakcji (z korzyścią dla wszystkich stron),
- słowna,
- znająca rynek i ceny,
- znająca wszystkie aspekty operacji kupno/sprzedaż - media, administracja, notariusz, przelewy, etc - wiedza bardzo potrzebna
do prawidłowego domknięcia kontraktu.
Wszystko powyższe powodowało, że miałem do Pani pełne zaufanie... bezcenne - przy dużych transakcjach.”
Z podziękowaniem za miłą, acz krótką współpracę
M. Petryga

„Pani Marta Zagórska dała się poznać jako profesjonalny specjalista o wysokiej kulturze osobistej. Staranna, rzetelna, dyspozycyjna, świetnie zorientowana co do nieruchomości będącej przedmiotem transakcji jak również dokumentów, procedur i przepisów prawa. Na bieżąco i w sposób wyczerpujący informowała o postępie w realizacji obsługi.”
Katarzyna M.

„Wiedza, profesjonalne przygotowanie, odpowiednia oprawa tematu, wdzięk i urok osobisty sprawiają, że sprzedaż jest przeprowadzona fachowo i szybko. To są atuty Marty Kulawik. Serdecznie polecam i bez kozery rekomenduję.”
Bogusław Mandla

„RE/MAX profesjonalna marka w zakresie obrotu nieruchomościami, to dla mnie był powód do powierzenia czynności pośrednictwa w zakresie sprzedaży obiektu magazynowego w Mysłowicach. Los sprawił, że do tej profesjonalnej marki dołączyła się profesjonalna obsługa transakcji zrealizowana przez Panią Martę Kulawik - pośrednika w obrocie nieruchomościami. Wizerunek, Public Relations? To znane mi pojęcia, ale wystarczyło kilkanaście minut, żebym całkowicie zaczął dostrzegać jej mocne strony, i wierzyć w jej skuteczność. W przystępny, ciekawy i przede wszystkim przebojowy sposób sprawiła, że pojawili się niebawem potencjalni nabywcy i zaczęła "sprzedawać" swój / nasz obiekt. Działania doprowadziły do oczekiwanego finału. Wielkie dzięki za mistrzowską pracę!
Polecam gorąco wszystkim, ceniącym sobie najwyższą jakość usług, profesjonalizm i świetny klimat, który niewątpliwie Marta potrafiła stworzyć.”
Włodzimierz Kotaniec
G.P.H. Folwark Jankowice

Mr Pawel Mroz from RE/MAX TOP – for your services concerning sale of my apartment in Warsaw I only say thank you!
The services you provided me have been absolutely remarkable. Professional, helpful, honest and very kind. Of course I would recommend your services to anyone who needs them.”
Manel Hidalgo Mena from Spain

„Pracę agenta oceniam bardzo dobrze. Pani Jolanta Pyrtek-Horbińska każdą wątpliwość bardzo skrupulatnie wytłumaczyła. Przy podpisywaniu aktu notarialnego służyła pomocą, była bardzo miła i przyjazna”
Marian Faltynowski

„Bardzo profesjonalna obsługa, dostępność również w tzw. "dni wolne od pracy. Polecam Panią Jolantę Pyrtek-Horbińską.
Wojciech Sobczyński

„Jako klient firmy RE/MAX Prestige chcę podziękować pani Krystynie i pani Ilonie za pomoc w zakupie mieszkania na ul. Obozowej. Panie wykazały się wysokim profesjonalizmem i bardzo dobrą znajomością rynku nieruchomości. Zawsze starały się wyjść na przeciw moim oczekiwaniom. Wysoka kultura osobista, elokwencja, punktualność oraz dbałość o klienta to cechy które określają moją współpracę z p. Krystyną i p. Iloną. Gorąco polecam.”
Jarząb Krzysztof

„Przesyłając ten list chciałbym podziękować oraz wyrazić swoje uznanie dla pracy jaką wykonała Pani Ewa Witkiewicz agent nieruchomości RE/MAX.
Poszukiwałem działki budowlanej o ściśle określonych parametrach. Zajęło mi to prawie 3 lata. Zawarłem umowy z wieloma agentami z różnych agencji nieruchomości. Udało się dopiero gdy nawiązałem kontakt z Panią Ewą Witkiewicz. Już przy pierwszym kontakcie wiedziałem, iż trafiłem na osobę profesjonalną i rzeczową. Po kilku miesiącach znaleźliśmy odpowiednią działkę oraz sfinalizowaliśmy zakup.
Dzięki swojej wiedzy oraz zaangażowaniu Pani Ewa pomogła wyjaśnić oraz rozwiązać kwestie prawne i techniczne, które przy zakupie nieruchomości wychodzą na światło dzienne.
Szybki kontakt, cierpliwość do klienta, miła i profesjonalna atmosfera, a przy tym wysoka kultura osobista sprawia, iż współpraca z Panią Ewą Witkiewicz to trafny wybór.
Dziękuję za współpracę i życzę dalszych sukcesów.”
Piotr Świerk

„Na współpracę z Panią Elą Zakrzewską z biura RE/MAX zdecydowałam się po wielu rozczarowaniach brakiem konkretnych działań, w celu sprzedaży mojego mieszkania, ze strony kilkunastu innych agentów. I się nie zawiodłam. Pani Elżbieta jest w pełni profesjonalnym pośrednikiem nieruchomości. W sprzedaż mojego mieszkania włożyła tyle pracy/reklama, wizyty z klientami itp., że doprowadziła do jego sprzedaży, po wcześniejszym, ponad rocznym oczekiwaniu na kupca. Zawsze byłam informowana o odwiedzających je osobach i o zainteresowaniu moim mieszkaniem. Mogłam również liczyć na profesjonalne propozycje np. zmian ceny w celu dostosowania jej do aktualnych cen rynkowych. Pani Ela była również pomocna przy zawieraniu umowy przedwstępnej i podpisaniu aktu notarialnego.
Jednym słowem nigdy nie czułam się bardziej "dopieszczona" jako klient biura nieruchomości, jak podczas współpracy z Panią Zakrzewską.
Lidia Kulpińska

„Przez 18 miesięcy mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Agatą Niedźwiecką przedstawicielką Agencji RE/MAX. Pani Agata Niedźwiecka jest osobą bardzo rzetelną i kompetentną. Pragniemy podkreślić fakt, że nasza Agentka zasługuje na wyrazy szczerego uznania. Pani Agata była z nami w stałym kontakcie, budziła nasze pełne zaufanie i pokazywała mieszkanie podczas naszej nieobecności. Zawsze służyła radą i była czynnie obecna przy wizytach. Jest osobą o wysokiej kulturze i dużym uroku osobistym. Mamy nadzieję, że odniesie wiele sukcesów w swojej zawodowej karierze.
Gratulujemy agencji takiego pracownika.”

Referencje
Katarzyna i Cyrille Mathey

Biuro Nieruchomości RE/MAX Concept A. Kopystecka z Wrocławia w 2012 roku pośredniczyło w najmie biura i mieszkania na potrzeby firmy Nippon Polska (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce.
Usługi pośrednictwa na każdym ich etapie zostały wykonane w sposób bardzo profesjonalny. Na szczególne uznanie zasługuje zaangażowanie agenta w znalezienie oferty spełniającej nasze oczekiwania.
Firma Nippon Polska z przyjemnością rekomenduje współpracę z Biuro Nieruchomości RE/MAX Concept A. Kopystecka. Jesteśmy pod dużym wrażeniem rzetelności, kompleksowości i wysokiej jakości świadczonych przez biuro usług.”

Referencje
Nippon Polska (Deutschland) GmbH
Dyrektor Generalny na Polskę
Toru Arai

„Ja niżej podpisana Beata Canes-Boussard, zamieszkała czasowo w Paryżu, pragnę zaświadczyć, iż na przełomie września i października 2012 korzystałam z usług agencji RE/MAX i miałam przyjemność prowadzić sprawę wynajmu mojego mieszkania przy ul. Kopernika w Warszawie z Panią Agatą Niedźwiecką.
Pani Agata wykazała, w trakcie powierzonego Jej mandatu, wyjątkową uprzejmość, kurtuazję, dokładność i rzetelność.
Biorąc pod uwagę fakt, iż kontakt utrudniony był przez odległość i porozumiewanie się następowało wyłącznie poprzez telefon i e-mail, byłam mile zaskoczona jej skrupulatnością i natychmiastowymi odpowiedziami na zadawane pytania (w godzinach znacznie wykraczających poza zwyczajowe godziny pracy).
Jej postawa pozwalała na komfortowe poczucie pełnego zaufania i spokoju.
Pragnę pogratulować agencji RE/MAX tak wyjątkowego pracownika (mając porównanie z innymi agencjami w okresie poprzedzającym) i mam nadzieję, iż dyrekcja RE/MAXu potrafi docenić profesjonalną wartość Pani Agaty.”

Referencje
Beata Canes-Boussard

„Jako klienci Pani Agaty Niedźwieckiej jesteśmy szczerze zadowoleni ze współpracy z nią. Pani Agata dała się poznać jako osoba kompetentna i rzetelna. Jej zaangażowanie w pracę, jej dyspozycyjność przy jednoczesnej samodzielności w działaniu sprawiły, że pozostajemy z miłym wspomnieniem wspólnie spędzonego czasu.
Uważamy, że Pani Agata Niedźwiecka jest osobą godną polecenia.”

Referencje
Zuzanna i Henryk Bednarscy

„Niniejszym potwierdzam wykonanie usługi przez firmę RE/MAX z Warszawy w zakresie poszukiwania nabywcy i przeprowadzenie transakcji sprzedaży mojego mieszkania w Warszawie przy ul. Leszczyńskiej w czerwcu br. Szczególne podziękowanie kieruję do Pani Agaty Niedźwieckiej, która od początku "pilotowała" zlecenie. To ona przeprowadziła audyt nieruchomości, właściwą wycenę i przeprowadziła całą transakcję udzielając konkretnych informacji każdej ze stron. Jej działania nie ograniczały się jedynie do wystawienia oferty w sieci. Oprócz prezentacji przedmiotu oferty przeprowadziła cały proces sprzedaży do podpisania umowy końcowej zapewniając obu stronom komfort doskonałej obsługi i znajomości szczegółów takiej transakcji. należy podkreślić, iż cała transakcja została przeprowadzona w bardzo trudnym okresie na rynku handlu nieruchomościami ze względu na ogólne uwarunkowania zewnętrzne w tym czasie.”
Referencje
Grażyna Drywa

„Chcę podziękować Pani Agacie za pomoc przy sprzedaży mojego mieszkania. Ponieważ na stałe mieszkam za granicą, Pani Agata zajęła się sprzedażą w sposób kompleksowy. Posiadała klucze do mieszkania i spotykała się z zainteresowanymi osobami. W chwili, gdy pojawił się klient, sprawnie zajęła się organizacją, by doprowadzić transakcję do końca.
Pozostając z miłymi wspomnieniami mogę powiedzieć, że Pani Agata jest osobą godną polecenia.”

Referencje
Antoni Janaszak

„Z prawdziwą przyjemnością polecamy wszystkim osobom chcącym skorzystać z usług w zakresie nieruchomości Panią Agatę Niedźwiecką.
W obecnych czasach trudnych interesów sporządzania niespójnych umów, zatajania różnych informacji i uchybień przed potencjalnymi klientami mieliśmy ogromne szczęście poznać Panią Agatę. Styl prowadzenia rozmowy, kontakt zarówno bezpośredni jak i drogami nowoczesnej komunikacji zawsze przebiegał bez zakłóceń i w bardzo miłej atmosferze. Negocjacje dotyczące umowy najmu, które prowadziliśmy, Pani Agata Niedźwiecka pilotowała w duchu fair-play, co zaowocowało szybkim, udanym i satysfakcjonującym dla obu stron sfinalizowaniem umowy.
Jesteśmy przekonani, że Pani Agata Niedźwiecka może stanowić wzór dla osób działających w branży nieruchomości, lecz także reprezentujących inne przedsiębiorstwa na rynku i z pełną odpowiedzialnością każdemu polecamy jej usługi oraz świadczoną pomoc.”

Referencje
Milena Młodzianko
Dawid Rodak

„Firma seeDOM NIERUCHOMOŚCI Aleksandra Kampa z siedzibą w Gdańsku udziela referencji firmie RE/MAX Top Nieruchomości z siedzibą w Warszawie jako godnemu zaufania partnerowi handlowemu. Współpracowaliśmy z RE/MAX Top Nieruchomości, reprezentowaną przez Panią Agatę Niedźwiecką podczas sprzedaży nieruchomości w Warszawie należące do naszego lokalnego klienta i od samego początku byliśmy bardzo mile zaskoczeni wykazywanym zaangażowaniem i kompetencją działania oraz szybkością reagowania na nasze potrzeby.
Wyrażając nasze zadowolenie ze współpracy z firmą RE/MAX Top Nieruchomości rekomendujemy ją również przyszłym firmom jako odpowiedzialnego i solidnego partnera handlowego, posiadającego bogate doświadczenie na rynku nieruchomości.”

Referencje
Aleksandra Kampa
seeDOM Nieruchomości

„Wiosną 2012 roku zakończyłem załatwiać wszystkie formalności związane z podziałem mojej nieruchomości w m. Złotokłos. Chęć sprzedaży nowo powstałych działek zgłosiłem do kilkunastu biur nieruchomości w Warszawie i okolicy. Niewiele z tego wynikało. Zainteresowanie ofertą jakie było często wynikało z własnych działań marketingowych. Sytuacja zmieniła się gdy podpisałem umowę z firmą RE/MAX reprezentowaną przez Panią Agatę Niedźwiecką. Dość szybko doszło do 3 transakcji. Zamierzenia inwestycyjne mojej rodziny mogły wreszcie ulec przyspieszeniu.”
Referencje
Grzegorz Wojdak

Elzbieta was a great help to find a matching flat. Since we unfortunately do not speak polish she was able to act as agent between the renter and us. All the time she was really friendly and helpful. She was concerned that we are comfortable and get the things we need... We are very thankful for her efforts. Kind regards, Jan Meyer and Susann Klatt.”
2nd Semester, Forest Information Technology, Hochschule für nachhaltige Entwicklung Eberswalde (FH) & Warsaw University of Life Sciences (SGGW)

„Witam Panią, Państwa, chciałabym tą drogą raz jeszcze podziękować Państwu za udaną współpracę i sfinalizowanie transakcji. Szczególnie serdeczne moje podziękowania ślę Pani Elżbiecie Zakrzewskiej, za bardzo sprawne działanie, za uśmiech i pełen profesjonalizm. Mam takie nieodparte wrażenie, że choć sztuką jest znalezienie Klienta na nieruchomość, jeszcze większą sztuką jest przekonanie Go do prezentowanej oferty. Jestem pewna, że decyzyjność i szybkość Klienta jest wynikiem doskonałego podejścia Pani Elżbiety, także w sprawnym mobilizowaniu nas - właścicieli nieruchomości - do współpracy. Jestem też przekonana, że zawarta transakcja dała satysfakcję obu jej stronom. I cieszę się, że dom nasz sprawnie trafił w dobre ręce. Dziękuję i ciepło pozdrawiam.”
Ewa Kłosińska

„Pani Małgorzata Szymczak jest niezwykle "skutecznym", absolutnie lojalnym i uczciwym agentem. Dzięki jej pomocy w ciągu kilku miesięcy sprzedałam swoje mieszkanie mimo bardzo niekorzystnych w tym okresie warunków rynkowych. Pani Małgorzata zadbała o taką reklamę (współpraca ze wszystkimi agencjami nieruchomości w Warszawie i okolicach, projekt, druk i dystrybucja ulotek w najbardziej uczęszczanych punktach miasta), że w okresie 3 miesięcy od wystawienia go na sprzedaż moje mieszkanie odwiedziło kilkunastu potencjalnych klientów. W tym czasie na bieżąco informowała mnie o wszystkim (zmiana cen na rynku, ilość kontaktów telefonicznych dot. mojego mieszkania itp.) i wspólnie ze mną ustalała strategię sprzedaży. W każdej chwili mogłam się z nią skontaktować telefonicznie lub w razie potrzeby osobiście.
Dopilnowała również wszystkich formalności związanych z umową sprzedaży, niezbędnymi dokumentami, aktem notarialnym itp.
Poza tym Pani Małgorzata jest bardzo miłą, kulturalną, kontaktową i energiczną osobą. Współpraca z takim agentem to całkowite poczucie bezpieczeństwa i czysta przyjemność. Gorąco polecam.”
Małgorzata Kleniewska

„I would like to thank you all at RE/MAX Duo Zakopane for excellent service and commitment during our search for a company apartment in Zakopane. Dedicated and professional personnel Klementyna and Jolanta led us to a great apartment, and in addition you took care of our somewhat special needs regarding documentation and translations with ease. I will recommend you strongly to others anytime."
Best regards”
Thomas Skarstein

„Dziękujemy Panu Pawłowi Mrozowi z RE/MAX Top za doprowadzenie do transakcji sprzedaży naszego mieszkania. Stało się to dzięki jego wytrwałości, dużemu zaangażowaniu, profesjonalnemu doradztwu oraz umiejętnościom negocjacyjnym.
Bardzo cenimy współpracę z nim, która opierała się na ciągłym kontakcie z nami, bieżącym informowaniu o podejmowanych działaniach oraz uczestniczeniu we wszystkich etapach procesu sprzedaży zakończonym protokolarnym przekazaniem mieszkania.”
Eliza Stuczyńska, Witold Rechnio

„Droga Pani Sylwio z przyjemnością informujemy, że współpraca z Panią w temacie sprzedaży nieruchomości w Jaworzu była wzorowa. Był bieżący przepływ informacji w zakresie sytuacji zainteresowania się naszą nieruchomością, sytuacją na rynku w tej miejscowości, uzgadniane granicznej ceny sprzedaży, a w czasie oględzin nieruchomości wykazywała się Pani fachowością techniczną jak również podkreślała Pani główne atuty, które są istotne w negocjacjach. Byliśmy wyprzedzająco informowani o konieczności zebrania niezbędnych dokumentów przed podpisaniem aktu notarialnego, a niektóre dokumenty Pani sama odebrała w naszym imieniu. Wszystkie umowy - przedwstępna jak i sam akt notarialny były wcześniej uzgadniane trójstronnie: kupujący – sprzedający – i Pani jako przedstawiciel Firmy RE/MAX. Każda ze stron mogła wnieść swoje uwagi, ale wszystko kończyło się kompromisem.
Dziękujemy za współpracę i życzymy dalszych udanych transakcji.
Z wyrazami szacunku”
Danuta i Bronisław Tomalik

„Jestem pod dużym wrażeniem kompetencji, wiedzy i profesjonalizmu Pana Pawła Mroza z RE/MAX Top, który w imieniu właścicielki pośredniczył w sprzedaży działki, zakupionej przeze mnie i żonę. Transakcja zrealizowana wzorowo i w krótkim czasie, poprzedzona negocjacjami cenowymi – trudnymi, ale bardzo konkretnymi. Pan Paweł cechuje się dużą elastycznością, co bardzo ułatwia organizację wielu spraw związanych z zakupem. Ponadto jest człowiekiem słownym i dobrze zorganizowanym.
Gratulujemy i polecamy jego usługi!”
Paweł i Edyta

„Tą drogą chciałam podziękować p. Tamarze Pastuszyńskiej za profesjonalną pomoc, mądre rady i opiekę podczas wynajmowania mojego mieszkania. Wiedziałam, że p. Tamara wszystkiego dopilnuje i że robi to z pełnym zaangażowaniem."
Wielkie dzięki.”
Zuzanna Sobczak

Pani Tamaro, bardzo dziękuję za współpracę i wszystko co Pani dla mnie zrobiła! Naprawdę jestem niesamowicie wdzięczna i muszę powiedzieć, że dzięki Pani ten cały proces nie był aż taki bolesny :) Oczywiście jeśli będę miała jakichś znajomych którzy chcą kupić/sprzedać, albo nawet wynająć coś w Warszawie to na pewno Panią polecę! Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za współpracę!”
Aneta Chacała

„Hallo Frau Elżbieta,
Wir sind am Sonntag bei unsere Haus angekommt, und sind wir sehr zufrieden fuer Ihren guten Arbeit. Sie sind eine serioese Berufstaetige; Sie haben sehr gut Ihre Arbeit gemacht. Sie haben sehr gut Alles organisiert: bei Notarius, mit derm Einkaufer, mit uns (Verkaufer), und auch mit die Bezahlung. Ich hoffe, dass viele Leute finden in ihren Geschaeften guten und beruflichen Personen wie Sie!! In 5 Monaten haben Sie unsere zwei Wohnungen verkauft!!! Viele viele Danken und Gruessen!”

(Witaj Elżbieta, wróciliśmy w niedzielę do domu i jesteśmy bardzo zadowoleni z Twojej pracy. Pracuje Pani na "poważnie" i wiarygodnie. Wykonała Pani dobrą pracę, wszystko dobrze zorganizowała u notariusza, z Kupującymi, z nami jako Sprzedającymi, również z płatnościami. Mam nadzieje, że wielu Klientów będzie z Panią pracować - w pięć miesięcy sprzedała Pani nasze obydwa mieszkania na Marinie - bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.) (2013-06-13)
Giannalessio und Carmen Filippi

Pani Tamara sprzedała nasze mieszkanie w niespełna dwa miesiące. Pod koniec 2012 roku to wynik świetny. Atmosfera współpracy z Agentką: miła, spokojna, serdeczna. Zdecydowanie na plus: umieszczenie oferty na wszelkich portalach, rzetelnie oszacowana wartość rynkowa mieszkania, comiesięczne raportowanie. Znakomita wiedza o sprzedawanym mieszkaniu pozwoliła Agentce na rzetelną weryfikację klientów - mieszkanie oglądali tylko Ci, którzy byli nim naprawdę zainteresowani. W rezultacie pokazaliśmy mieszkanie dwóm klientom.”
Marta Pietrzykowska

„Pani Agnieszko z ogromną satysfakcją chcę Pani pogratulować tak wspaniałych agentów pani Marty Zagórskiej i Anny Aghazarian, które to w pełni profesjonalnie i życzliwie w atmosferze przyjaźni pomogły nam przeprowadzić zakup wymarzonej działki.
Dziękujemy i serdecznie gratulujemy"
Barbara i Adam

„Bardzo miła atmosfera oraz pełen profesjonalizm Agentek Jolanty Pyrtek-Horbińskiej i Joanny Zając.” (2013-03-26)
Joanna A.

"Czułam się bardzo bezpiecznie w czasie przebiegu tak ważnej transakcji w świetle prawa. Dziękuję przede wszystkim p. Jolancie Pyrtek-Horbińskiej” (2013-03-26)
Elżbieta B.

"Profesjonalne podejście, Agent Jolanta Pyrtek-Horbińska była współpracującą i gotową do pomocy.” (2012-09-03)
Agnieszka N.

„Pani Jolanta Pyrtek-Horbińska jest osoba bardzo kompetentna, udzielająca pomocy przy zakupie nieruchomości. Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.” (2013-09-03)
Agnieszka N.

„Dobry kontakt z Agentem Jolantą Pyrtek-Horbińską, prawidłowe przygotowanie transakcji.” (2012-02-24)
Małgorzata K.

„Super profesjonalna obsługa, stały kontakt Agentek Marty Zagórskiej i Anny Krauszowskiej Aghazarian, efektywna sprzedaż nieruchomości.” (2012-10-11)
Bronisław M.

„Za profesjonalizm pani Marty Zagórskiej, dużą pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności i życzliwy uśmiech.” (2012-05-30)
Katarzyna K.

„Sprawna, miła współpraca z Agentką Martą Zagórską, dbałość o klienta.” (2012-11-25)
Wiktor K.

„Pracę Agentki Marty Zagórskiej oceniam bardzo dobrze, na każdym etapie otrzymałem wsparcie. Dobre przygotowanie transakcji.” (2012-11-25)
Wiktor K.

„Będę polecała firmę oraz usługi pani Marty Zagórskiej, ponieważ wszystko jest załatwione szybko i solidnie.” (2012-04-06)
Małgorzata G.

„Pełna profesjonalna obsługa klienta oraz pełna dyspozycyjność Agentki Marty Zagórskiej.” (2012-01-07)
Sara S.

„Praca pani Marty Zagórskiej była wzorowa i bardzo profesjonalna.” (2012-01-07)
Sara S.

„Sprawne i profesjonalne działanie biura RE/MAX Duo w Zakopanem. Polecamy!” (2011-12-02)
Jan i Teresa S.