akademia

Academy for Agents

Trening podstawowy

RE/MAX i Ty to wstępne szkolenie dla agentów stowarzyszających się z RE/MAX.

Podstawy rynku nieruchomości od A do Z to 5-dniowy intensywny warsztat wprowadzający w kwestie prawnych i ekonomicznych podstaw rynku nieruchomości w Polsce. Jednocześnie wprowadza praktyczne wskazówki i wiedzę dotyczącą działań w obszarze pośrednictwa na rynku nieruchomości.

Twoja Kariera RE/MAX to wielostopniowe szkolenie warsztatowe wspierające budowanie dynamicznej i udanej kariery w branży nieruchomości w oparciu o model RE/MAX (jakość usług, skuteczność, umiejętności negocjacyjne i innowacyjne techniki marketingowe). Praktyczny warsztat wprowadzający do budowania udanej kariery na rynku nieruchomości z marką RE/MAX. Sześć modułów tematycznych.

SUCCEED jest mentorskim programem wsparcia rozwoju kariery w zakresie: planowania, marketingu nieruchomości, analizy rynku, technologii RE/MAX, technik negocjacyjnych i podnoszenia skuteczności pracy. Praktyczny warsztat podnoszący umiejętności i skuteczność agentów. Wprowadza uczestników na wyższy poziom działań. Opiera się na realnych sytuacjach wynikających w pracy agenta. Dzięki formie warsztatowej, umacnia również relacje i współpracę pomiędzy agentami i właścicielem biura, uczy agentów efektywnej pracy z klientem oraz budowania długoterminowych relacji. Wprowadza też zaawansowane techniki skutecznego generowania poleceń.

Dodatkowe warsztaty, kursy, konferencje i seminaria - sprzedażowe oraz zawodowe - doskonalące i uzupełniające wiedzę merytoryczną i umiejętności praktyczne agentów.

Ponadto: każda osoba rozpoczynająca współpracę z RE/MAX otrzymuje w pierwszych miesiącach pracy wsparcie i opiekę Mentora. Mentoring służy sprawnemu wprowadzeniu do pracy na rynku i zapewnieniu wyższej skuteczności w działaniu od pierwszych tygodni pracy.

Trening zaawansowany

RE/MAX Advantage – interaktywna platforma dostępna dla wszystkich stowarzyszonych z RE/MAX – zawiera kursy i szkolenia online, materiały i narzędzia marketingowe oraz wiele innych przydatnych informacji / danych niezbędnych do rozwoju działalności i świadczenia najwyższej jakości usług w obrębie rynku nieruchomości.

Multimedialna, spersonalizowana platforma dostępna dla wszystkich współpracowników RE/MAX w Europie, online. Dostęp do bazy materiałów szkoleniowych, kursów online, materiałów marketingowych itp.

SALES POWER – dedykowany wyłącznie dla RE/MAX, nowatorski, warsztatowy kurs, którego autorem jest uznany na całym świecie coach – Tom Ferry. Trwający od 90-120 dni intensywny trening, który wynosi uczestników na wyższy poziom skuteczności i efektów podejmowanych działań biznesowych. 14-modułowy, zaawansowany program doskonalenia technik pracy.

CEL SZKOLENIOWY AKADEMII: zapewnić i dostarczyć agentom wielostopniowy system szkoleń i warsztatów gwarantujący dynamiczny rozwój kariery zawodowej.