akademia-4

Academy for Managers

Szkolenia dla Franczyzobiorców

Swoim franczyzobiorcom RE/MAX oddaje profesjonalne i praktyczne programy szkoleniowe zapewniające powodzenie w prowadzeniu biura od jego uruchomienia, przez planowanie działalności, zarządzanie finansami, program rekrutacyjny po trening mentorski.

RE/MAX oferuje unikatowe na skalę europejską systemy szkoleń i treningów

W roku 2014 RE/MAX International świętuje 41-lecie rozwoju sieci biur nieruchomości swojej marki niemal na wszystkich kontynentach świata. Sieć w Polsce - podobnie jak na całym świecie - silnie wspierana jest przez system doskonalenia zawodowego i umiejętności sprzedażowych agentów stowarzyszonych w RE/MAX.

Wsparcie merytoryczne oraz organizacyjne otrzymują również franczyzobiorcy - właściciele biur i menadżerowie zarządzający zespołami agentów.

System szkoleń oferowanych przez RE/MAX oparty jest na najlepszych praktykach oraz doświadczeniach z rynku nieruchomości i wspomagany dodatkowo wiedzą uznanych specjalistów, wśród których znajdziemy m.in. takie osobistości coachingu, jak: Tom Ferry, Brian Buffini, Daryll Davis, Richard Robbins czy Jim Van Horn i wielu, wielu innych.

Przez szkolenia i trening bezpośredni wszyscy współpracownicy RE/MAX mają dostęp do unikatowej wiedzy i mogą wciąż doskonalić swoje umiejętności, bez względu na dotychczasowy staż i doświadczenie. Niemal 90 tys. agentów RE/MAX pracujących na rynkach całego świata korzysta z tego samego źródła wiedzy, uzupełnionego i dostosowanego do realiów lokalnych rynków. Szkolenia stacjonarne, seminaria, konferencje, szkolenia online, praktyczne warsztaty i coaching prowadzą do bezpośredniej wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk sprzedażowych w ramach ścisłej współpracy pomiędzy wszystkimi agentami RE/MAX w Polsce, Europie i na świecie.

Na terenie naszego kraju korzystamy ze wszystkich systemów szkoleniowych sieci RE/MAX, jak również współpracujemy z najbardziej doświadczonymi i uznanymi polskimi specjalistami z branży nieruchomości.