Z hiszpanami o nieruchomościach

W dniach 1 - 2 grudnia 2011 roku w Zajeździe Stara Stajnia w Pleszewie w woj. wielkopolskim, odbędzie się jedyne tego typu wydarzenie na polskim rynku nieruchomości, polsko – hiszpańskie sympozjum, mające na celu przybliżenie specyfiki przeprowadzania transgranicznych transakcji kupna - sprzedaży nieruchomości.

Gośćmi honorowymi będą Leonardo Cromstedt, właściciel trzech doskonale prosperujących hiszpańskich biur nieruchomości, posiadający 20-letnie doświadczenie rynkowe, uhonorowany wieloma nagrodami branżowymi, a także Dan Shriqui, jeden z najlepszych brokerów nieruchomości w Hiszpanii.

- W ostatnim czasie obserwujemy znaczny wzrost zainteresowania Polaków nieruchomościami w Hiszpanii, upatrujemy w nim ogromny potencjał i możliwość owocnej współpracy, stąd też nasza wizyta w Polsce, która ma na celu nie tylko wymianę doświadczeń ale także nawiązanie relacji i kontaktów biznesowych, które ułatwią nam realizacje transakcji w przyszłości - mówi sam Leonardo Cromstedt.

Organizator gwarantuje ogrom wiedzy, możliwość wymiany doświadczeń oraz doskonałą atmosferę.

Głównym pomysłodawcą i organizatorem spotkania jest Biuro Regionalne RE/MAX Poland North – West, rozwijające międzynarodową sieć franczyzowych biur nieruchomości RE/MAX na terenie Polski Północnej i Zachodniej.

Maja Woźny RE/MAX Polska Północ