RE/MAX - sposób na własny biznes.

Firma RE/MAX kojarzona jest na całym świecie z bardzo wysoką jakością usług. Energia, pasja i zaangażowanie w proces sprzedaży to wspólny mianownik łączący agentów RE/MAX na wszystkich kontynentach. Franczyza RE/MAX to przede wszystkim system biznesowy. Kupując licencję RE/MAX nabywamy dostęp do ugruntowanej i sprawdzonej w praktyce wiedzy. Ten usystematyzowany know-how wraz ze wsparciem sieci przyczynia się do sukcesu indywidualnych biur.

Firma RE/MAX, która od 41 lat działa w modelu franczyzowym, zapewnia swoim partnerom szerokie wsparcie marketingowe, szkoleniowe, administracyjne i technologiczne, i umożliwia realizację transakcji międzynarodowych. Dlatego RE/MAX jest najlepiej rozwijającą się organizacją w branży nieruchomości, która dziś działa w 97 krajach, posiada ponad 6300 biur i współpracuje z ponad 90 000 agentów. Przyjęty model współpracy sprawia, że jest ona najbardziej produktywną siecią agencji nieruchomości na świecie.

Sieć RE/MAX rozwija się także na rynku polskim wdrażając sprawdzony w wielu krajach model biznesowy. Swoją ofertę kieruje przede wszystkim do osób z doświadczeniem pracy w korporacjach, które poszukują większej niezależności i chcą sprawdzić się w swoim biznesie, wykorzystując dotychczasowy potencjał, doświadczenia i umiejętności oraz pracując pod egidą rozpoznawalnej na całym świecie marki. Kolejna grupa potencjalnych franczyzobiorców to przedsiębiorcy zakładający swoje pierwsze firmy lub zmieniający/uzupełniający dotychczasową działalność. Są wśród nich również kobiety, które powracają do aktywności zawodowej po przerwie związanej z wychowaniem dzieci. Zarządzanie własnym biurem w ramach sieci RE/MAX to przede wszystkim praca z ludźmi: budowanie/wspieranie efektywnych zespołów sprzedażowych i dbanie o zachowanie odpowiednich standardów. Najlepiej sprawdzają się zaangażowani franczyzobiorcy, którzy są organizatorami, motywatorami i liderami. Kilkustopniowe szkolenia RE/MAX dają wymaganą wiedzę i kształcą umiejętności, dzięki którym w stosunkowo krótkim czasie mogą oni efektywnie i skutecznie działać na rynku.

Model biznesowy firmy, jako świetny pomysł na własny biznes, został szczegółowo opisany w książce “Everybody Wins”, która dostępna jest także na półkach polskich księgarni pt. “Z korzyścią dla wszystkich. Historia firmy RE/MAX i płynąca z niej lekcja”. 20 marca 2014 roku w Warszawie w klubo-kawiarni Cup of Finance, podczas bezpłatnej prezentacji koncepcji biznesowej RE/MAX i po wcześniejszej rejestracji ([email protected]) będzie można zapoznać się z firmą osobiście.


Źródło: http://franchising.pl/