RE/MAX wchodzi na rynki Chin, Hong Kongu i Makao!

Twoja baza referali (poleceń Klientów z całego świata) powiększa się! Po miesiącach negocjacji, zostały sprzedane prawa franczyzowe RE/MAX dla terytorium Chin oraz Hong Kongu i Makao. Z tym nowym regionem RE / MAX jest obecny już w ponad 85 krajach.


Nowi właściciele RE/MAX China posiadają bogate doświadczenie w branży nieruchomości oraz w bankowości, finansach i franchisingu. Niedawno odwiedzili oni RE/MAX World Headquarters w Denver, aby sfinalizować umowę i ustalić szczegóły porozumienia, oraz uczestniczyli w uroczystej ceremonii podnoszenia flag.

Nowi właściciele wierzą, że wartości i profesjonalizm marki RE/MAX będą dobrze przyjęte przez chińskich konsumentów. Z ponad 1,3 miliarda ludzi i silną gospodarką, Chiny będą wspaniałą częścią sieci RE/MAX.

Ekspansja RE/MAX to fantastyczna okazja dla Ciebie, aby zbudować międzynarodowy biznes z innymi agentami sieci, jak również promować swoje oferty na rynku chińskich nabywców. Pierwsze biura RE / MAX mają otworzyć w Chinach w pierwszym kwartale 2013 roku, a główna siedziba RE/MAX China zlokalizowana będzie w Pekinie.

Od niedawna global.remax.com oferuje niemal 650.000 ofert z całego świata, a 25% odwiedzających witrynę pochodzi z Chin. Strona jest popularna wśród międzynarodowych użytkowników, ponieważ pozwala im szukać nieruchomość w ich własnym języku i obowiązującej walucie.

Źródło: RE/MAX International (28/08/2012)