Karmelicka 34/1a
Kraków, Małopolskie, Polska
31-128
Dominika Dąbrowska - RE/MAX Prestige

Dominika Dąbrowska

RE/MAX Prestige

OfficeOf RE/MAX Prestige - Kraków Karmelicka 34/1a
Kraków, Małopolskie, Polska
31-128

+48 12 422 60 45 Pokaż...
+48510146918 Pokaż...

Wyślij wiadomość 

Imię i nazwisko
*
Imię
Telefon
Adres e-mail
Uwagi
 

OfficeOf RE/MAX Prestige - Kraków Karmelicka 34/1a
Kraków, Małopolskie, Polska
31-128
Karmelicka 34/1a
Kraków, Małopolskie, Polska
31-128
Nr licencji: 22143

Dominika Dąbrowska

Doradca ds. marketingu i sprzedaży nieruchomości

Z branżą nieruchomości jestem związana od 8 lat. Od 2015 jako Agent Nieruchomości Międzynarodowego Biura Nieruchomości RE/MAX Prestige Group.
Ponad 7 lat temu założyłam pionierski na małopolskim rynku projekt www.ScenyDomowe.pl - home staging, czyli przygotowanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem.
Prowadzę liczne szkolenia i warsztaty z home stagingu, fotografii nieruchomości jak i z narzędzi marketingowych.
Wieloletnie doświadczenie zawodowe przekładam na sprzedaż nieruchomości moich klientów - ze skutecznością na poziomie 85%.

Najlepszy Agent Nieruchomości Kraków

Rok 2017 ukończyłam jako najlepszy agent biura RE/MAX Prestige - z międzynarodowym wyróżnieniem wśród Agentów RE/MAX International. W skali ogólnopolskiej, na ponad 200 agentów, zajęłam 7 miejsce.

Najlepszy Pośrednik Nieruchomości Kraków

Moją pasją są podróże, zatem czerpię z ogólnoświatowego zasięgu RE/MAX również w trakcie prywatnych wakacji. Co roku uczestniczę w wielu krajowych jak i międzynarodowych szkoleniach oraz konferencjach.
W 2016 roku inspirowałam się pracą kolegów na szkoleniu w Pradze, oraz na RE/MAX European Convencion w Rzymie. W roku 2017 szkoliłam się w jednym z najlepszych portugalskich biur nieruchomości - w Porto. W lutym odwiedziłam RE/MAX w Bangkoku. W sierpniu uczestniczyłam w szkoleniu jak i w konferencji RE/MAX Asia Pacific Convencion w Australii, z kolei w październiku w RE/MAX European Convencion w Lizbonie. W nagrodę za skuteczność i osiągnięte wyniki w 2017 roku, otrzymałam od biura RE/MAX Prestige bilet na uczestnictwo w największej konferencji nieruchomości na świecie - R4 REMAX Convencion w Las Vegas w lutym 2018 roku. 10 dni spędzonych w USA to dla mnie ogromne doświadczenie i wiedza z całego świata. To międzynarodowy networking i współpraca. Dzięki temu, oferty sprzedawanych przeze mnie nieruchomości promowane są też wśród agentów z całego świata. Rok 2018 to również aktywne uczestnictwo w European RE/MAX Convencion w Amsterdamie.

Od ponad 3 lat, co miesiąc, organizuję spotkania grupy 50 krakowskich agentów nieruchomości - zachęcając do wspólnej edukacji i współpracy.

Co o mojej pracy sądzą klienci?

Dobry Agent Nieruchomości Kraków

"Dominika, Thank you very much for the time and effort you have put in for finding a home for us, especially as Christmas and New year was nearing. The house is very nice and close to the tram station as requested. We know it was really difficult for you as most of the homes were rented out by the time you had contacted the owners, our heartfelt appreciation for this."
Darshana Ramachandran and Shanu Surendran

KLIKNIJ i przeczytaj jedne z najpiękniejszych referencji, jakie otrzymałam

"Pani Dominiko, jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc w sprzedaży mieszkania. Cała akcja przebiegła tak błyskawicznie, że do dzisiaj nie dowierzamy, że można to było tak sprawnie i zarazem fachowo poprowadzić. Dziękujemy też, że była Pani dostępna na każde zawołanie, również w sytuacjach awaryjnych. Oczywiście polecamy Panią jako osobę kompetentną, skuteczną i bardzo życzliwą. Niebawem odezwą się znajomi z prośbą o pomoc przy sprzedaży domu.
Pozdrawiamy serdecznie i za wszystko dziękujemy W.K. STANISLAWSCY"

Na
      </div>

      

      <div class=

strategia sprzedażowo-marketingowa dostosowana do potrzeb Twojej nieruchomości
skuteczne działanie, by szybko i dobrze sprzedać Twój dom
poszukiwanie nieruchomości inwestycyjnych na zamówienie

Języki, którymi się posługujemy

Angielski
Niemiecki
Polski