Karmelicka 34/1a
Kraków, Małopolskie, Polska
31-128
Dominika Dąbrowska - RE/MAX Prestige

Dominika Dąbrowska

RE/MAX Prestige

OfficeOf RE/MAX Prestige - Kraków Karmelicka 34/1a
Kraków, Małopolskie, Polska
31-128

+48 12 422 60 45 Pokaż...
+48 510 146 918 Pokaż...
+48 12 422 60 45 Pokaż...

Wyślij wiadomość 

Imię i nazwisko
*
Imię
Telefon
Adres e-mail
Uwagi
 

OfficeOf RE/MAX Prestige - Kraków Karmelicka 34/1a
Kraków, Małopolskie, Polska
31-128
Karmelicka 34/1a
Kraków, Małopolskie, Polska
31-128
Nr licencji: 22143

Dominika Dąbrowska

Doradca ds. marketingu i sprzedaży nieruchomości
Agent Roku 2017

Ponad 7 lat temu założyłam pionierski na małopolskim rynku projekt www.ScenyDomowe.pl specjalizującym się w home stagingu - przygotowaniu nieruchomości na sprzedaż lub wynajem.
Prowadzę liczne szkolenia i warsztaty dot. home stagingu jak i fotografii nieruchomości.
Z kolei wieloletnie doświadczenie sprzedażowe i marketingowe przekładam na skuteczną sprzedaż nieruchomości moich klientów.

Najlepszy Agent Nieruchomości Kraków

Współpraca z krakowskim biurem RE/MAX PRESTIGE to rozwinięcie pasji do nieruchomości i doskonalenie się w tej branży i wiedza z ponad 40-letniego doświadczenia RE/MAX na całym świecie.

Rok 2017 ukończyłam jako najlepszy agent biura RE/MAX Prestige i z międzynarodowym wyróżnieniem wśród Agentów RE/MAX International.

Najlepszy Pośrednik Nieruchomości Kraków

Moją prywatną pasją są podróże, zatem czerpię z ogólnoświatowego zasięgu RE/MAX również w trakcie prywatnych wakacji. W 2016 roku inspirowałam się pracą kolegów z Czech i Słowacji - na szkoleniu w Pradze, oraz czerpałam mnóstwo wiedzy na RE/MAX European Convencion w Rzymie. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach, konferencjach branżowych, również jako prelegent.
Od blisko 2 lat, w każdym miesiącu, organizuję spotkania dla grupy 50 krakowskich agentów nieruchomości - zachęcając do wspólnej edukacji i współpracy.

Rok 2017 rozpoczęłam od 4-dniowego szkolenia w najlepszym biurze w Portugalii - Porto. W lutym odwiedziłam koleżanki w RE/MAX w Bangkoku. W sierpniu uczestniczyłam w szkoleniu jak i w konferencji RE/MAX Asia Pacific Convencion w Australii, z kolei w październiku odwiedziłam Lizbonę aktywnie uczestnicząc w RE/MAX European Convencion. W nagrodę za osiągnięte wyniki, otrzymałam bilet na uczestnictwo w największej konferencji nieruchomości na świecie - R4 REMAX Convencion w Las Vegas.

Co o mojej pracy sądzą klienci?

Dobry Agent Nieruchomości Kraków

"Dominika, Thank you very much for the time and effort you have put in for finding a home for us, especially as Christmas and New year was nearing. The house is very nice and close to the tram station as requested. We know it was really difficult for you as most of the homes were rented out by the time you had contacted the owners, our heartfelt appreciation for this."
Darshana Ramachandran and Shanu Surendran

KLIKNIJ i przeczytaj jedne z najpiękniejszych referencji jakie otrzymałam

"Pani Dominiko
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc w sprzedaży mieszkania.Cala akcja przebiegła tak błyskawicznie że do dzisiaj nie dowierzamy, że można to było tak sprawnie i zarazem fachowo poprowadzić.Dziękujemy też ,że była Pani dostępna na każde zawołanie, również w sytuacjach awaryjnych.Oczywiście polecamy Panią jako osobę kompetentną,skuteczną i bardzo życzliwą.Niebawem odezwą się znajomi z prośbą o pomoc przy sprzedaży domu.

Pozdrawiamy serdecznie i za wszystko dziękujemy W.K. STANISLAWSCY"

Jak Tobie mogę pomóc?

Dominika Dąbrowska
Menadżer Zespołu Sprzedaży
Doradca ds. marketingu i sprzedaży nieruchomości
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Licencja nr 22143

[email protected]
tel. 510-146-918

strategia sprzedażowo-marketingowa dostosowana do potrzeb Twojej nieruchomości
skuteczne działanie, by szybko i dobrze sprzedać Twój dom
poszukiwanie nieruchomości inwestycyjnych na zamówienie

Języki, którymi się posługujemy

Angielski
Niemiecki
Polski