Biuro w organizacji
Krakow, Malopolskie, Poland
Dominika Dąbrowska - RE/MAX Duo V

Dominika Dąbrowska

RE/MAX Duo V

OfficeOf RE/MAX Duo V - Krakow Biuro w organizacji
Krakow, Malopolskie, Poland

+48510146918 Pokaż...

Send us a message 

Name
*
Name
Phone
E-Mail Address
Comments
 

OfficeOf RE/MAX Duo V - Krakow Biuro w organizacji
Krakow, Malopolskie, Poland
Biuro w organizacji
Krakow, Malopolskie, Poland
License Number: 22143

Dominika Dąbrowska

Twoja Agentka Nieruchomości

Z branżą nieruchomości jestem związana od 8 lat. Od 2015 jako Agent Nieruchomości Międzynarodowej Sieci Biur Nieruchomości RE/MAX
.
Ponad 8 lat temu założyłam pionierski na małopolskim rynku projekt www.ScenyDomowe.pl - home staging, czyli przygotowanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem.
Jako pasjonat fotografii, prowadzę dla biur i agentów nieruchomości warsztaty fotografii nieruchomości.
Wieloletnie doświadczenie zawodowe przekładam na sprzedaż nieruchomości moich klientów - ze skutecznością na poziomie 85%.

Najlepszy Agent Nieruchomości Kraków


Moją pasją są podróże, zatem czerpię z ogólnoświatowego zasięgu RE/MAX również w trakcie prywatnych wakacji. Co roku uczestniczę w wielu krajowych jak i międzynarodowych szkoleniach oraz konferencjach.
W 2016 roku inspirowałam się pracą kolegów na szkoleniu w Pradze, oraz na RE/MAX European Convencion w Rzymie. W roku 2017 szkoliłam się w jednym z najlepszych portugalskich biur nieruchomości - w Porto. W lutym odwiedziłam RE/MAX w Bangkoku. W sierpniu uczestniczyłam w szkoleniu jak i w konferencji RE/MAX Asia Pacific Convencion w Australii, z kolei w październiku w RE/MAX European Convencion w Lizbonie. W nagrodę za skuteczność i osiągnięte wyniki w 2017 roku, otrzymałam od biura RE/MAX Prestige bilet na uczestnictwo w największej konferencji nieruchomości na świecie - R4 REMAX Convencion w Las Vegas w lutym 2018 roku. 10 dni spędzonych w USA to dla mnie ogromne doświadczenie i wiedza z całego świata. To międzynarodowy networking i współpraca. Dzięki temu, oferty sprzedawanych przeze mnie nieruchomości promowane są też wśród agentów z całego świata. Rok 2018 to również aktywne uczestnictwo w European RE/MAX Convencion w Amsterdamie.
Kolejne wyjazdy i konferencje przede mną.

Od ponad 4 lat, co miesiąc, organizuję spotkania grupy 50 krakowskich agentów nieruchomości - zachęcając do wspólnej edukacji i współpracy.

Co o mojej pracy sądzą klienci?

"Dominika, Thank you very much for the time and effort you have put in for finding a home for us, especially as Christmas and New year was nearing. The house is very nice and close to the tram station as requested. We know it was really difficult for you as most of the homes were rented out by the time you had contacted the owners, our heartfelt appreciation for this."
Darshana Ramachandran and Shanu Surendran

KLIKNIJ i przeczytaj jedne z najpiękniejszych referencji, jakie otrzymałam

"Pani Dominiko, jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc w sprzedaży mieszkania. Cała akcja przebiegła tak błyskawicznie, że do dzisiaj nie dowierzamy, że można to było tak sprawnie i zarazem fachowo poprowadzić. Dziękujemy też, że była Pani dostępna na każde zawołanie, również w sytuacjach awaryjnych. Oczywiście polecamy Panią jako osobę kompetentną, skuteczną i bardzo życzliwą. Niebawem odezwą się znajomi z prośbą o pomoc przy sprzedaży domu.
Pozdrawiamy serdecznie i za wszystko dziękujemy W.K. STANISLAWSCY"

Jak Tobie mogę pomóc?

[email protected]
tel. 510-146-918

strategia sprzedażowo-marketingowa dostosowana do potrzeb Twojej nieruchomości
skuteczne działanie, by szybko i dobrze sprzedać Twój dom
poszukiwanie nieruchomości inwestycyjnych na zamówienie

Languages Spoken

English
German
PolishCertificates