Wandy 54
Zielona Góra, Lubuskie, Poland
Poland RE/MAX german,polish,russian,ukrainian Andrzej Ziarek W mojej pracy, największą wartością jest zadowolenie klienta i poczucie bezpieczeństwa, które mogę mu ofiarować, kiedy decyduje się na współpracę właśnie ze mną. Lubię szukać indywidualnych rozwiązań, nie boję się trudnych spraw i skomplikowanych tematów. Uważam, że z każdej sytuacji, nawet najbardziej skomplikowanej jest wyjście i to mnie bardzo pasjonuje! Lubię pracę z ludźmi i dla ludzi a zmiana nieruchomości, jej sprzedaż lub zakup to często decyzje, które ludzie podejmują na zakończenie jakiegoś etapu w swoim życiu lub też kiedy rozpoczynają "nowe życie". To ogromnie fascynujące, że mogę przyczynić się do tego, aby pomóc spełnić czyjeś marzenia, że mogę w tym uczestniczyć oraz, że mam wpływ na to, żeby wybory moich klientów były bezpieczne, dobre i żeby dawały im szczęście oraz maksymalną radość ! PLN [email protected]
Andrzej Ziarek - RE/MAX Speedway

Andrzej Ziarek

Office of RE/MAX Speedway - Zielona Góra PLN Wandy 54
Zielona Góra, Lubuskie, Poland
Poland RE/MAX RE/MAX Speedway Zielona Góra RE/MAX Speedway

+48 535 299 417 Show...
68 418 64 60 Show...

Send us a message 

Name
*
Name
Phone
E-Mail Address
Comments
 

Office of RE/MAX Speedway - Zielona Góra Wandy 54
Zielona Góra, Lubuskie, Poland
Poland RE/MAX RE/MAX Speedway Zielona Góra RE/MAX Speedway
Wandy 54
Zielona Góra, Lubuskie, Poland

Andrzej Ziarek

Moja praca to praca dla ludzi. To udzielanie im realnej pomocy we wszystkich sprawach związanych ze sprzedażą i wynajmem lub zakupem ich wymarzonej nieruchomości.

W mojej pracy, największą wartością jest zadowolenie klienta i poczucie bezpieczeństwa, które mogę mu ofiarować, kiedy decyduje się na współpracę właśnie ze mną. Lubię szukać indywidualnych rozwiązań, nie boję się trudnych spraw i skomplikowanych tematów. Uważam, że z każdej sytuacji, nawet najbardziej skomplikowanej jest wyjście i to mnie bardzo pasjonuje! Lubię pracę z ludźmi i dla ludzi a zmiana nieruchomości, jej sprzedaż lub zakup to często decyzje, które ludzie podejmują na zakończenie jakiegoś etapu w swoim życiu lub też kiedy rozpoczynają "nowe życie". To ogromnie fascynujące, że mogę przyczynić się do tego, aby pomóc spełnić czyjeś marzenia, że mogę w tym uczestniczyć oraz, że mam wpływ na to, żeby wybory moich klientów były bezpieczne, dobre i żeby dawały im szczęście oraz maksymalną radość !

Oferuję wsparcie i pełne zaangażowanie na każdym etapie procesu transakcyjnego sprzedaży, kupna czy też wynajmu nieruchomości!
Moje doświadczenie i wiedza w 100% są angażowane do rozwiązywania każdego problemu!
Dokładam wszelkich starań, aby efekty mojej pracy, były lepsze od oczekiwań moich klientów!

Languages Spoken

German
Polish
Russian
Ukranian