ul. Bonarka 8
biurowiec SAWIG, IIP

Krakow, Malopolskie, Poland
30-415
Maciej Tomalak - RE/MAX Duo V

Maciej Tomalak

RE/MAX Duo V

Office of RE/MAX Duo V - Krakow ul. Bonarka 8
biurowiec SAWIG, IIP

Krakow, Malopolskie, Poland
30-415

+122 551 713 Show...
+48 605 959 600 Show...

Send us a message 

Name
*
Name
Phone
E-Mail Address
Comments
 

Office of RE/MAX Duo V - Krakow ul. Bonarka 8
biurowiec SAWIG, IIP

Krakow, Malopolskie, Poland
30-415
ul. Bonarka 8
biurowiec SAWIG, IIP

Krakow, Malopolskie, Poland
30-415

Maciej Tomalak

„Wspólny cel, wspólny sukces”

A jeśli współpracujemy z profesjonalistami z dziedziny pośrednictwa w nieruchomościach możemy śmiało przyznać, że wspólny cel jest gwarancją sukcesu. Jednak maksyma towarzysząca mi od początku pracy w nieruchomościach brzmi jeszcze bardziej branżowo: WSPÓLNY CEL – SUKCES MUROWANY.

Jako agent nieruchomości za priorytet traktuję zadowolenie każdej osoby, z którą mam przyjemność współpracować. Wierzę, że zadowolenie to nie tylko materia, ale przekonanie o prawidłowo podjętej decyzji.

Pełne zaangażowanie na każdym etapie, profesjonalizm a w konsekwencji stuprocentowe zadowolenie ze sfinalizowanej transakcji to synonim współpracy ze mną, a więc i z zespołem TEAM TIME. Zawsze podkreślam, że moja praca to coś więcej niż pośrednictwo w nieruchomościach. To zespół, który tworzę z klientem dla osiągnięcia wspólnego celu i pełnego zadowolenia.

Już sam tytuł magistra menadżera produktu, który otrzymałem kończąc studia w Krakowie, podpowiada, że oddanie kwestii nieruchomości jako produktu pod moją opiekę to dobry wybór. Przez ostatnie 3 lata zawodowo pełniłem też funkcję menadżera sieci kawiarni na terenie Krakowa. Tak zebranymi umiejętnościami, wiedzą oraz doświadczeniem posługuję się każdego dnia.

Prywatnie moją pasją od wczesnego dzieciństwa jest przede wszystkim unihokej. Współpraca drużynowa jak i ciągłe rozwijanie samego siebie, nie tylko sportowo, pozwoliło mi na reprezentowanie najlepszego od lat klubu w Polsce oraz barw narodowych jako zawodnik reprezentacji Polski. Jestem pewien, że niewiele osób tak dobrze jak ja rozumie, że dzięki współpracy można osiągnąć wielkie rzeczy. Ważny jest sprecyzowany wspólny cel. To właśnie sport sprawił, że w moim życiu wyznaczam sobie coraz trudniejsze wyzwania w każdej dziedzinie – także zawodowo.

Każdy z nas ma różne sposoby na spędzanie wolnego czasu, jednak łączy nas z pewnością jedno – powrót do domu czyli najważniejszego miejsca na ziemi.
Zapraszam do kontaktu na terenie Krakowa, Podhala i okolic aby wspólnie spełnić Państwa marzenia z gwarancją zadowolenia i sukcesu.

Languages Spoken

English
Polish