Ogrodowa 74
34-400
Nowy Targ, Malopolskie, Poland
Poland RE/MAX english,polish Jan Gryguś Pełne zaangażowanie, czas – całkowita dyspozycyjność, współpraca i co najważniejsze zadowolenie klienta. Nazywam się Jan Gryguś i jestem agentem nieruchomości RE/MAX DUO. Pracuję po to, abyś Ty mógł się czuć bezpiecznie. Poświęcam czas, abyś TY mógł Swój zaoszczędzić. Do każdej transakcji podchodzę indywidualnie, aby najlepiej dopasować swoje działanie pod docelową grupę odbiorców. Słucham oczekiwań, bo to Twoje zadowolenie jest najważniejsze w całej transakcji. Jestem częścią zespołu TeamTime, w którym współpracuję z agentami: Dawidem Pajerskim, Bartłomiejem Kamyszem, Maciejem Tomalakiem, Arturem Zającem. Zespół pozwala mi na poszerzenie kontaktów, szybsze dotarcie do zainteresowanych, a ostatecznie najszybszą reakcję na ogłoszenie. Zakres mojego działania obejmuje powiat nowotarski, powiat tatrzański.
Zadzwoń i przekonaj się sam!

RE/MAX DUO - Wyróżniamy się na tle konkurencji. Zapewniamy Klientowi najlepszy serwis.


PLN [email protected]
Jan Gryguś - RE/MAX Duo II

Jan Gryguś

Office of RE/MAX Duo II - Nowy Targ PLN Ogrodowa 74
34-400
Nowy Targ, Malopolskie, Poland
Poland RE/MAX RE/MAX Duo II Nowy Targ RE/MAX Duo II

+48 792 019 417 Show...
+48 18 275 55 41 Show...

Send us a message 

Name
*
Name
Phone
E-Mail Address
Comments
 

License Number:13883

Office of RE/MAX Duo II - Nowy Targ Ogrodowa 74
34-400
Nowy Targ, Malopolskie, Poland
Poland RE/MAX RE/MAX Duo II Nowy Targ RE/MAX Duo II
Ogrodowa 74
34-400
Nowy Targ, Malopolskie, Poland

Jan Gryguś
Klucz do udanej transakcji ?

Pełne zaangażowanie, czas – całkowita dyspozycyjność, współpraca i co najważniejsze zadowolenie klienta. Nazywam się Jan Gryguś i jestem agentem nieruchomości RE/MAX DUO. Pracuję po to, abyś Ty mógł się czuć bezpiecznie. Poświęcam czas, abyś TY mógł Swój zaoszczędzić. Do każdej transakcji podchodzę indywidualnie, aby najlepiej dopasować swoje działanie pod docelową grupę odbiorców. Słucham oczekiwań, bo to Twoje zadowolenie jest najważniejsze w całej transakcji. Jestem częścią zespołu TeamTime, w którym współpracuję z agentami: Dawidem Pajerskim, Bartłomiejem Kamyszem, Maciejem Tomalakiem, Arturem Zającem. Zespół pozwala mi na poszerzenie kontaktów, szybsze dotarcie do zainteresowanych, a ostatecznie najszybszą reakcję na ogłoszenie. Zakres mojego działania obejmuje powiat nowotarski, powiat tatrzański.
Zadzwoń i przekonaj się sam!

RE/MAX DUO - Wyróżniamy się na tle konkurencji. Zapewniamy Klientowi najlepszy serwis.REPREZENTOWANIE NA WYŁĄCZNOŚĆ - Nasi agenci są obecni dla naszych klientów na każdym kroku.
EMPATIA I PRZEJRZYSTOŚĆ - Wierzymy, że klienci zasługują na uczciwe, przejrzyste i szczere reprezentowanie.
SZYBKOŚĆ I PROAKTYWNOŚĆ - Nasi agenci są szkoleni, by szybko odpowiadać na potrzeby klienta w jego ramach czasowych, a nie odwrotnie.

Languages Spoken

English
Polish