Ogrodowa 74
34-400

Nowy Targ, Malopolskie, Poland
Paweł Zduniak - RE/MAX Duo II

Paweł Zduniak

RE/MAX Duo II

Office of RE/MAX Duo II - Nowy Targ Ogrodowa 74
34-400

Nowy Targ, Malopolskie, Poland

+48 18 275 55 41 Show...
+48 609 881 668 Show...

Send us a message 

Name
*
Name
Phone
E-Mail Address
Comments
 

Office of RE/MAX Duo II - Nowy Targ Ogrodowa 74
34-400

Nowy Targ, Malopolskie, Poland
Ogrodowa 74
34-400

Nowy Targ, Malopolskie, Poland

Paweł Zduniak

Dla wielu z nas sprzedaż, kupno, czy najem nieruchomości wiąże się ze sporym stresem. Pojawia się mnóstwo pytań: czy nie narażę się na ryzyko oszustwa, czy właściwie oszacowałam/ oszacowałem wartość posiadanej nieruchomości lub czy nie sprzedam nieruchomości taniej niż jest warta,czy zgromadziłam /zgromadziłem wszystkie niezbędne dokumenty, czy nie narażę się na odpowiedzialność fiskalną której wolałabym/wolałbym uniknąć? Te wątpliwości i wiele, wiele innych mogą uczynić z planowanej transakcji sytuację będącą źródłem niepotrzebnego i co równie ważne, łatwego do wyeliminowania niepokoju.
Najlepszą receptą na uniknięcie wspomnianej sytuacji jest powierzenie opieki nad swoją nieruchomością profesjonalistom.
Jestem jednym z Agentów biura nieruchomości RE/MAX DUO i chętnie zdejmę z Twoich barków ciężar niepotrzebnego stresu, zaoszczędzę Twój czas potrzebny na zgromadzenie dokumentów dotyczących nieruchomości. Moje zaangażowanie pozwoli uniknąć Ci osobistego i czasochłonnego uczestniczenia w często bardzo licznych i pochłaniających czas prezentacjach Twojej własności – jednocześnie przeprowadzę te prezentacje w sposób profesjonalny i podnoszący jej atrakcyjność, a tym samym usprawnię i zoptymalizuję proces sprzedaży.
Ukończyłem magisterskie studia prawnicze, podyplomowe studia na Politechnice Gdańskiej oraz liczne kursy z zakresu wielu dziedzin prawa. Posiadam także uprawnienia audytorskie. Zweryfikuję stan prawny Twojej nieruchomości, przygotuję kompletną wymaganą dokumentację oraz przeprowadzę Cię przez cały proces związany ze zmianą stanu prawnego Twojej własności.
Dlaczego więc obciążać się czymś co nie zawsze budzi w nas pozytywne skojarzenia.
Pozwól wykonać to mi za Ciebie.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Languages Spoken

English
PolishCertificates