ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300
Monika Błotko - RE/MAX Invest

Monika Błotko

RE/MAX Invest

Office of RE/MAX Invest - Bielsko-Biala ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300

+48 33 821 90 05 Pokaż...
+48 600 708 220 Pokaż...

Send us a message 

Name
*
Name
Phone
E-Mail Address
Comments
 

Office of RE/MAX Invest - Bielsko-Biala ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300
ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300

Monika Błotko

"Praca wypełni ci dużą część życia. Jedynym sposobem na prawdziwą satysfakcję z pracy jest robienie tego, w czego wielkość się wierzy. A jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich dla ciebie jest miłość do tego, co się robi."
Steve Jobs

REKOMENDACJE KLIENTÓW :
Sprzedaż nieruchomości w tydzień!!! Polecam ze względu na zaangażowanie agenta, cierpliwość do ilości pytań:) ale przede wszystkim pełen profesjonalizm.
Joanna Wojewoda

Profesjonalne załatwienie skomplikowanej transakcji kupna jednej nieruchomości i sprzedaży drugiej, przy jednoczesnym załatwieniu kredytu na kupowaną nieruchomość i wszystkich formalności z tym związanych. Do dyspozycji był również notariusz w dogodnych dla nas godzinach.
Fachowa "sesja zdjęciowa" oferowanej przeze mnie nieruchomości i właściwe jej zareklamowanie poskutkowało szybką sprzedażą.
Pani Błotko była zawsze dostępna i pomocna.
Joanna Pietrusiak

Gorąco polecam. Transakcje niemożliwe do zrealizowania Monika zamyka w miesiąc :). Bardzo dziękuję za pomoc w sprzedaży domu! Pełen profesjonalizm!
Konrad Tomkiewicz

Profesjonalne załatwienie sprawy agent na 5 nawet 5 z plusem.
Agnieszka Adamczyk

Witam. Współpracę jak najbardziej polecam. Osoba profesjonalna, dobrze potrafi pokierować przebieg transakcji oraz zawsze odpowie na pytania w razie niejasności.
Kamil Kosyl

Witam, Pani Monika jest osobą godną polecenia. Zna się bardzo dobrze na swojej pracy, Jest osobą działającą bardzo profesjonalnie ,a co najważniejsze osiąga założone cele. Polecam współpracę!
Mariusz SachaLanguages Spoken

Polish