Office of RE/MAX Speedway - Zielona Góra

RE/MAX Speedway

Zielona Góra


68 418 64 60 Show...

Send us a message 

Name
*
Name
Phone
E-Mail Address
Comments
 

RE/MAX Speedway

Wandy 54
Zielona Góra, Lubuskie, Poland

Follow RE/MAX Speedway:

RE/MAX Speedway

Sprzedając za pośrednictwem RE/MAX Speedway uzyskujesz wsparcie osobistego Agenta od początku do końca procesu sprzedaży oraz dostęp do wszystkich niezbędnych usług w zakresie efektywnej sprzedaży nieruchomości .

Co wyróżnia Naszych Agentów ?

1. Szeroki zasięg
dzięki globalnemu zasięgowi sieci RE/MAX , Twoja oferta staje się widoczna w całej Polsce jak i zagranicą kraju. Twoją ofertę wprowadzamy również do systemu wymiany ofert MLS co umożliwia jej promowanie w bazach danych i na stronach wielu biur.

2. Jakość
Nasi Agenci prezentują wysokie standardy obsługi zgodne z wytycznymi sieci RE/MAX. Ogłoszenie jednego pośrednika dodatkowo podnosi wiarygodność oferty , wzbudza zaufanie. Jedna oferta jest przejrzysta i spójna oraz eliminuje szkodliwe zjawisko rywalizacji pośredników .

3. Uczciwość
Agenci RE/MAX Speedway zobowiązani są do przestrzegania kodeksu etycznego , reprezentują TYLKO jedną stronę transakcji i tylko z jednej strony pobierają prowizję .

4. Kontakt
Klient komunikuje się tylko z jednym , dedykowanym Agentem co pozwala oszczędzić czas oraz zapewnia pełną kontrolę nad procesem sprzedaży nieruchomości .

5. Współpraca
Nasi Agenci współpracują z lokalnymi agentami z innych biur oraz w ramach sieci MLS RE/MAX. Nie podwajamy Naszej prowizji, tylko dzielimy się jedną , uzyskaną i zapisaną w umowie prowizją .

6. Bezpieczeństwo i kompleksowa obsługa
Agent reprezentuje wyłącznie interesy Klienta i działa na Jego korzyść, odpowiada za całość transakcji, śledzi losy nieruchomości, obserwuje lokalny rynek i reaguje na nowe trendy, a Klient zyskuje spokój .

7. Mocny i skuteczny marketing
Częścią umowy jest przygotowanie strategii marketingowej. Dzięki umowie na wyłączność bez obaw inwestujemy w promocję nieruchomości .

Maksymalne zaangażowanie w sprzedaż nieruchomości, dostęp do wielu skutecznych narzędzi , dbałość o szczegóły to więcej korzyści dla Naszego Klienta . RE/MAX Speedway to również dużo więcej możliwości dla Naszych Agentów , co jeszcze bardziej wzmacnia skuteczność i szybkość Naszych działań.
Znajdą Nas Państwo :

ul. Wandy 54
65-095 Zielona Góra
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00 - 17.00

Zapraszamy do kontaktu:
Administrator biura : Paulina Rygielska
tel : +68 418 64 60
mail: [email protected]
fb : remax.speedway.zg

    Zapraszamy Państwa serdecznie do kontaktu .

Languages Spoken

English
German
Polish
Russian