Office of RE/MAX Smart - Warszawa

RE/MAX Smart

Warszawa


+48 571 296 728 Show...

Send us a message 

Name
*
Name
Phone
E-Mail Address
Comments
 

RE/MAX Smart

Korfantego 58
Warszawa, Mazowieckie, Poland
01-496

Follow RE/MAX Smart:

RE/MAX Smart

Ekipa RE/MAX SMART to avengersi polskiego rynku agentów nieruchomości. Nieustraszeni, niezwyciężeni, niezawodni i zawsze gotowi do działania!
SYSTEMATYCZNIE SIĘ ROZWIJAMY! PROWADZIMY STAŁY NABÓR NA AGENTÓW NIERUCHOMOŚCI.

Planujesz spieniężyć lub wynająć swoją nieruchomość, a nie wiesz, jak się do tego zabrać? Od początku wychodzisz z założenia, że najlepiej powierzyć tę misję zawodowcom? Mamy dla Ciebie jedyną słuszną radę: zgłoś się do nas! Odnajdziemy Twojego kupca wszędzie; nigdzie się przed nami nie ukryje, nawet na innej planecie!

Niesiemy także pomoc tym, którzy pragną stać się posiadaczami czy lokatorami mieszkania lub domu. Wystarczy, że opiszesz nam swoją potrzebę, a my ją zaspokoimy, i już wkrótce zamieszkasz w wymarzonym miejscu.

Team RE/MAX SMART to grupa przesympatycznych i bardzo skutecznych agentów, którzy roztoczą opiekę nad Tobą i Twoim prywatnym światem, sporządzą profesjonalną ofertę, przygotują mieszkanie pod kątem sprzedaży bądź wynajmu, zorganizują sesję zdjęciową i home staging. A wszystko po to, by wydobyć z Twojego domu jego wyjątkowe walory i zaprezentować je widzom. Skuteczność to nasze drugie imię!

Czekamy na wiadomość od Ciebie!
tel.: +48 571 296 728
e-mail: [email protected]

    RE/MAX SMART zrzesza ponad 20 aktywnie działających Doradców ds. Nieruchomości na terenie Warszawy i okolic. Nasz Zespół wyróżniają najwyższe standardy w świadczeniu usług: sprzedażowych, marketingowych, negocjacyjnych.
    Rozwiązujemy problemy w procesach transakcyjnych. Monitorujemy trendy rynku. Reprezentujemy zawsze, tylko jedną stronę transakcyjną.
    Nasi Doradcy przeprowadzą cały proces sprzedażowy pogłębiony o analizę ekonomiczną, weryfikację prawną oraz zadbają o promocję i marketing oferty na najwyższym poziomie.
    Efektywnie, bezpiecznie oraz szybko pomożemy Państwu sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość.

Languages Spoken

English
French
German
Polish
Russian
Spanish