ul. Lipnicka 4
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300
Konrad Drosiński - RE/MAX Home Professional

Konrad Drosiński

RE/MAX Home Professional

OfficeOf RE/MAX Home Professional - Bielsko-Biala ul. Lipnicka 4
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300

723 615 520 Pokaż...
+48 33 816 51 89 Pokaż...
+48 723 615 520 Pokaż...

Send us a message 

Name
*
Name
Phone
E-Mail Address
Comments
 

OfficeOf RE/MAX Home Professional - Bielsko-Biala ul. Lipnicka 4
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300
ul. Lipnicka 4
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300

Konrad Drosiński

Twój osobisty Agent Nieruchomości RE/MAX
Co 30 sekund agent RE/MAX pomaga komuś znaleźć wymarzony dom

Szczerze polecam Pana Konrada Drosińskiego.
Pełne zaangażowanie, profesjonalizm i działanie, które w szybkim tempie doprowadziło do finalizacji transakcji. Miałam wcześniej do czynienia z innym pośrednictwem, kompletna porażka a pod opieką Pana Konrada od samego początku pełne bezpieczeństwo i fachowość.
Cały proces sprzedaży - od wystawienia nieruchomości, poprzez pozyskanie zainteresowanych, znalezienie odpowiednich kupujących, skompletowanie dokumentów, aż do samego podpisania umowy przed notariuszem - przebiegł błyskawicznie, bez najmniejszego wkładu z mojej strony.
Barbara

Serdecznie dziękuję za Twoje zaangażowanie oraz owocną współpracę. Wykazujesz się nie tylko profesjonalizmem i znajomością rynku, ale przede wszystkim życzliwością i pomocną dłonią na każdym etapie sprzedaży. Poczucie, że ja i moja rodzina, mogliśmy liczyć na Twoje wsparcie oraz rady od początku do końca naszej współpracy było nieocenione.
Gratulujemy wiedzy oraz wysokiej kultury osobistej, które przekładają się na Twoje wyniki.
Życzymy samych sukcesów i bardzo dziękujemy za wzorowe przeprowadzenie transakcji oraz pomoc, która nie raz wykraczała poza Twoje obowiązki.

Pozdrawiam,
Kazimiera z Czańca

Współpraca z Panem Konradem Dorosińskim to istna przyjemność. Jednym zdaniem: sprzedał nasz dom w dwa miesiące, podczas gdy inni agenci nieruchomości sprzedawali go pięć lat. Tu nie potrzeba więcej słów. Fakty mówią same za siebie. 
Dziękujemy, Agnieszka i Piotr

Panie Konradzie, chciałem bardzo podziękować za wzorową współpracę, jesteśmy bardzo z żoną zadowoleni, ponieważ przez kilka lat mieliśmy do czynienia z przeróżnymi biurami nieruchomości, które bardzo podobnie do siebie funkcjonowały, totalnie nieprofesjonalnie podchodząc do swojej pracy i do klienta. To czym Pan nas zaskakiwał na każdym kroku, to właśnie pełen profesjonalizm pod każdym względem, jak np. podejście do klienta czy prezentacja wszelkich dokumentów, lub wyjaśnianie wszystkiego naprawdę wzorowo. Wiele by można pisać w samych superlatywach i, co się mało kiedy zdarza, nie mam ani jednej uwagi do pracy, którą Pan świetnie wykonał. Życzę Panu naprawdę od serca szybkiego awansu na kolejne szczeble kariery, bo moim zdaniem to nieunikniona droga i kwestia czasu.
Tylko tak trzymać dalej!
Kończąc, napiszę jeszcze, że zanim miałem okazję współpracować z Panem, moja opinia związana z biurami nieruchomości była całkowicie negatywna, nawet na samą myśl przychodziły złe skojarzenia, ale współpraca z Panem całkowicie to odmieniła i przy kolejnej okazji, gdy będę potrzebował pomocy w tym zakresie bez wahania i z ulgą zwrócę się do Pana.
Pozdrawiam serdecznie Bogusław W.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pełen profesjonalizm świadczonych przez Pana usług i ekspresową pomoc w sprzedaży naszej nieruchomości. Jesteśmy pod wrażeniem Pana fachowości działania.
Uważamy, że jest Pan właściwą osobą na właściwym miejscu, a firmie Remax gratulujemy takiego pracownika.
Życzymy dalszych sukcesów zawodowych.
Pozdrawiamy serdecznie.
Klaudia i Przemysław J.

Pan Konrad Drosinski w pełni wywiązał się z pośrednictwa sprzedaży mojego mieszkania jako agent REMAX.
Była to profesjonalna obsługa, działał szybko i wzorowo - jestem w 100% usatysfakcjonowana jego zaangażowaniem i kulturą osobistą. Dlatego pragnę wyrazić szczere podziękowania dla Niego i Firmy. Jestem bardzo zadowolona z usługi i według mnie tacy ludzie to przyszłość branży nieruchomości.
Pozdrawiam, życzę owocnych sukcesów.
Wiesława K.

Bardzo dziękujemy Panu Konradowi Drosińskiemu za sprzedaż naszej działki w Bielanach.
Kiedy pierwszy raz rozmawialiśmy na temat współpracy, mieliśmy pewne wątpliwości ponieważ planowaliśmy prowadzić sprzedaż samodzielnie. Lecz od kiedy zaczęliśmy korzystać z Jego usług, przekonaliśmy się, że korzyści i rezultaty są o wiele większe niż koszt jaki ponieśliśmy. Jego zaangażowanie i profesjonalne podejście do tematu zaowocowały sprzedażą w ciągu kilku miesięcy od podpisana umowy.
Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Bogusław i Jolanta J.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Konradem Drosińskim.
Dzięki jego wiedzy, znajomości rynku oraz kreatywności nasza działka została sprzedana w ciągu 4 miesięcy. Pan Konrad wyręczył nas w całym procesie sprzedaży i niejednokrotnie wykazywał się zaangażowaniem wykraczającym poza zakres jego obowiązków.

Szczerze polecamy i życzymy dalszych sukcesów oraz wielu zadowolonych klientów.
Marcin i Renata K.

Doradzę i pomogę przejść bezpiecznie, sprawnie i w miłej atmosferze przez cały proces zbycia, nabycia, wynajmu, najmu i inwestycji w nieruchomości. Będę przy Tobie aż do momentu ostatniej wizyty u notariusza
Posiadam licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

Languages Spoken

Polish