Buying

Kup swój dom z RE/MAX

Jakość, skuteczność, szeroka gama usług i bezpieczeństwo – oto oferta największej sieci w branży nieruchomości na świecie. Wybierając RE/MAX, dokonujesz najlepszego wyboru bez względu na to czy kupujesz nieruchomość po raz pierwszy, szukasz nowego domu dla siebie i swojej rodziny, kupujesz posiadłość wakacyjną lub inwestycyjną. Każdego roku obdarza nas zaufaniem ponad 1,8 miliona klientów. Stań się jednym z nich i pozwól, by przedstawiciele RE/MAX sprawnie przeprowadzili Cię przez proces kupna nowego domu.


Trzy największe korzyści przy zakupie z RE/MAX:

1.

Ogromny wybór ofert nieruchomości w ramach międzynarodowej sieci RE/MAX

Ponad 7000 biur w ponad 100 krajach na całym świecie sprawia, że RE/MAX jest liderem na rynku nieruchomości. Ze względu na mocno rozwiniętą sieć dystrybucji, oferta RE/MAX jest wyjątkowo szeroka. Nasz system franczyzowy, obejmujący ponad 100 000 agentów nieruchomości, to aktywna sieć, w ramach której agenci współpracują ze sobą i korzystają ze wspólnej puli ofert nieruchomości. To zdecydowana korzyść dla klientów, ponieważ mogą wybierać spośród wielu nieruchomości potencjalnie odpowiadających ich oczekiwaniom.

2.

Oszczędzaj czas dzięki profesjonalnemu wsparciu agentów RE/MAX

Mimo iż RE/MAX oferuje szeroką gamę nieruchomości, nie przeciążamy naszych klientów zbędnymi informacjami. Zamiast tego agenci RE/MAX dokonują wstępnej selekcji nieruchomości spełniających wymogi klienta. Naturalnie, zakres usług obejmuje regularne udzielanie informacji w ustalonym terminie, pomoc w kompletowaniu i przygotowywaniu dokumentacji potrzebnej do sfinalizowania transakcji, pomoc w negocjacjach oraz współpracę z innymi specjalistami na rynku nieruchomości (kompleksowość usług).

3.

Skorzystaj z doświadczenia i potencjału RE/MAX

Przez ponad 40 lat doprowadziliśmy nasze usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami do perfekcji, a całą zgromadzoną wiedzę przekazujemy naszym agentom. Wszyscy agenci RE/MAX przechodzą regularne szkolenia i mają stałe wsparcie ze strony sieci, aby móc oferować usługi najwyższej jakości w zakresie kupna nieruchomości. W ten sposób zapewniamy, że nasi agenci wiedzą najlepiej jak spełnić oczekiwania klienta – ponieważ to oni są lokalnymi ekspertami na swoich lokalnych rynkach.

Znajdź idealną nieruchomość