About RE/MAX

RE/MAX – największa sieć biur nieruchomości na świecie

Założona w 1973 r., firma RE/MAX szybko stała się jedną z największych sieci agencji nieruchomości na świecie działających na zasadzie franczyzy i obecnie posiada ponad 100 000 agentów w ponad 100 krajach. Dziś RE/MAX jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na europejskim i globalnym rynku nieruchomości.

Sekretem sukcesu RE/MAX jest ukierunkowanie na ludzi – klientów, agentów, franczyzobiorców. Dostarczając agentom i właścicielom biur najlepsze narzędzia, cenne wsparcie i możliwość ciągłego podwyższania kwalifikacji, RE/MAX zapewnia swoim klientom niezmiennie wysoki standard usług w zakresie obrotu nieruchomościami. Dodatkowo, zarówno klienci, jak i agenci, korzystają z międzynarodowej sieci i współpracy pomiędzy poszczególnymi biurami, które ułatwiają kupno i sprzedaż nieruchomości w innych krajach bądź przez cudzoziemców.

Zaczęło się od marzenia i planu naszkicowanego na skrawku papieru

Wszystko rozpoczęło się w 1973 r., kiedy założyciele firmy, Dave i Gail Liniger, wdrożyli koncepcję Real Estate Maximum, która zrewolucjonizowała rynek nieruchomości. Pomysł był prosty: przyciągnąć najlepszych agentów nieruchomości, zapewniając im różnorodne przewagi konkurencyjne w ramach wspólnej marki RE/MAX. Korzystniejsze plany wynagrodzenia dla agentów, unikalny system szkoleń oraz najnowocześniejsza technologia pomogły w dynamicznym rozwoju RE/MAX. Koncepcja ta okazała się bardzo skuteczna i umożliwiła nam utworzenie szerokiej międzynarodowej sieci skupiającej profesjonalistów na rynku nieruchomości.

Biznes prowadzony przez firmę rodzinną uczynił RE/MAX numerem 1 w Europie

W 1995 r. Walter Schneider i Frank Polzler wprowadzili RE/MAX na rynek europejski, zakładając europejską siedzibę główną firmy w szwajcarskiej miejscowości Zug oraz w Wiedniu, w Austrii. To właśnie oni byli siłą napędową ekspansji RE/MAX na rynku kanadyjskim w 1980 roku, a 15 lat później na rynku europejskim.

Polzer Polzer Schneider Na zdjęciu: Frank J. Polzler, Michael Polzler, Walter Schneider

Dziś ten rodzinny biznes reprezentuje 30% globalnej działalności RE/MAX. Urodzony w tej rodzinie pionierów na rynku nieruchomości, Michael Polzler pełni funkcję dyrektora zarządzającego RE/MAX w Europie. Dzięki połączeniu jego wizji i ducha przedsiębiorczości ze sprawdzonymi rozwiązaniami, europejska sieć RE/MAX urosła do ponad 17 000 agentów działających w 32 krajach na tym kontynencie.

Pozostajemy najbardziej produktywnymi i innowacyjnymi profesjonalistami w branży nieruchomości

Charyzmatyczne przywództwo Michaela Polzlera umożliwia nam stały rozwój i realizowanie jego wizji, aby zmienić sposób, w jaki sprzedaje się nieruchomości w Europie. RE/MAX wspiera i aktywnie promuje profesjonalizację branży nieruchomości poprzez współpracę pomiędzy agentami oraz innowacyjność.