Lokal handlowy/usługowy - Wynajem - Nowy Sącz, Polska

Lokal biurowy na wynajem

 Cena ofertowa
35 PLN InStock Inne waluty
 
[Cena za m2]
11 Siemiradzkiego - Nowy Sącz, Polska
Rynek pierwotny
ID: 800211012-12
Powierzchnia działki (m²)
1,000
Pow. zabudowy (m²)
70,326
Rok budowy
2020

Liczba pięter
2
Czynsz za m²
35.00
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Informacje dodatkowe

Garaż
Bieżąca woda
Gaz
Prąd
Dostępne dla osób niepełnosprawnych
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Nowy Sącz jest miastem na południu Polski, w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego. Miasto zlokalizowane jest w centrum Kotliny Sądeckiej, w widłach dwóch głównych rzek; Dunajca i Kamienicy Nawojowskiej. Powierzchnia miasta liczy 57,58 km², a liczba ludności zamieszkującej to 84 129 osób. Miasto a co zatem idzie powiat nowosądecki sąsiaduje z sześcioma innymi powiatami województwa małopolskiego: nowotarskim, limanowskim, bocheńskim, brzeskim, tarnowskim oraz gorlickim. Ok. 30 km od granic miasta przebiega granica Polsko-Słowacka. Sercem naszego miasta jest Ratusz-siedziba władz Nowego Sącza, który stoi pośrodku rynku – centralnego placu miasta. Nowy Sącz w dużym stopniu zachował swój średniowieczny wygląd, znajduje się tu wiele interesujących zabytków. Warto odwiedzić między innymi zarówno Bazylikę Kolegiacką, Synagogę, Dom Gotycki, wiele starych i zabytkowych kościołów, jak i ruiny Zamku Królewskiego z XIV wieku, malowniczo usytuowanego na dolinie Dunajca.

Nieruchomości w Nowym Sączu

W Nowym Sączu działa obecnie około 34 agencji nieruchomości. Nie brakuje tutaj mieszkań, domów, działek z rynku wtórnego jak i z pierwotnego. Za najbardziej prestiżową lokalizację w Nowym Sączu uchodzi osiedle Wólki. Mieszkania w centrum raczej wybierają ludzie starsi, aby mieć wszędzie blisko. Natomiast młodzi, wybierają oazy spokoju, jak osiedle Wólki, czy przytylne domki na ulicy Jamnickiej. Nieruchomości wystawionych na sprzedaż i wynajem jest bardzo dużo, a ich wybór zależy tylko od oczekiwań i budżetu jakim dysponuje klient.

Życie w Nowym Sączu

Nowy Sącz to malownicze miasto, któremu atrakcyjności dodaje fakt, że góry widać tu niemal z każdego miejsca. Turystyka jest jedną z głównych gałęzi rozwoju, gdyż wiele osób przyjeżdża na wypoczynek do okolicznych gmin uzdrowiskowych. Jednak prawdziwą wizytówką miasta jest ulica Jagiellońska- główny deptak Nowego Sącza. Zabudowana reprezentacyjnymi kamienicami z przełomu XIX i XX wieku, w których znalazły miejsce atrakcyjne butiki, galerie sztuki, restauracje jest miejscem gdzie toczy się kulturlne i rozrywkowe życie miasta. Obowiązkowym punktem programu każdego turysty jest skosztowanie tutejszych, najlepszych lodów, wyrabianych niezmiennie, od prawie 100-la,t tę sama metodą w cukierni Rodziny Argasińskich. Przy tej okazji nie można nie wspomnieć firmie KORAL produkującej lody,znane w całej Polsce i za granicą. Firma ta rozpoczęła swoją działalność w 1979 roku. Z małego zakładu rzemieślniczego, produkującego lody cukiernicze na przestrzeni wielu la,t firma przekształciła się w największego w Polsce producenta lodów. Do Nowego Sącza przyjeżdża wielu studentów nie tylko z Polski, ale i z całego świata, gdyż znajduje się tu jedna z pierwszych niepublicznych uczelni w Polsce Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University. Istotne znaczenie dla rozwoju gospodarczego Nowego Sącza i regionu, w tym podniesieniu jego atrakcyjności inwestycyjnej, ma budowa Parku Technologicznego - MMC Brainville, inaczej mówiąc centrum rozwoju biznesu. Jednym słowem w Nowym Sączu nie można się nudzić, każdy znajdzie coś dla siebie czy będzie to kino, galeria sztuki czy nawet degustacja lodów na pewno miło spędzi tu czas.

Restauracje

W naszym mieście znajduje sie wiele uroczych restauracji i kawiarenek. Wiele z nich ma bogate menu, które nie odstrasza ceną, Poniżej mały przewodnik po najpopularniejszych restauracjach, kawiarniach w Nowym Sączu:
- Restauracja Ratuszowa - znajduje sie na centralnym placu miasta. Specjalność tej restauracji to kuchnia: polska. Średnia cena obiadu 20 PLN. Daniem, które cieszy sie tam największą popularnością są pierogi wypełnione rozmaitymi nadzieniami.
- Restauracja Bohema - mieści się w przestronnych piwnicach jednej z kamienic w samym centrum Nowego Sącza. To urokliwe miejsce w którym można zjeśc nie tylko specjały polskiej kuchni, ale również świetną pizze, a na deser wypic przepyszną kawę.
- Karczma na Kamieńcu - to wyjątkowe miejsce w Nowym Sączu gdzie nie tylko można smacznie zjeść ale i mile spędzić czas w klimatycznych wnętrzach. Karczma ta oferuje typowo polskie dania. Dominują pierogi, ale nie tylko. Wszystko to w towarzystwie obsługi na najwyższym poziomie.
- Restauracja i Winiarnia Strausscafe - mieści się w centrum Nowego Sącza. Restauracja z klasą: mozna tu wypic pyszną kawę i markowe wino. Serwowane są tu specjały kuchni polskiej i europejskiej. Przytulne wnętrze kawiarni, bar z kominkiem wpływa na niepowtarzalny klimat restauracji, który z pewnością urzeknie wiele osób.
- Restauracja Kupiecka - mieści się w podziemiach Małopolskiego Centrum Kultury. Była wielokrotnie nagradzana jako najlepszy lokal w mieście. Lokal jest prestiżowym miejscem z wieloletnią tradycją, który cieszy się popularnością wśród mieszkańców Nowego Sącza.

Transport

Nowy Sącz nie jest dużym miastem dlatego też najłatwiej i najszybciej poruszać się po nim pieszo. Komunikację miejską stanowią autobusy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego- MPK Nowy Sącz. Obecnie MPK obsługuje linie o numerach: od 1 do 48 oraz 101 i 102 (nocne), będące zarówno trasami na terenie miasta, jak również pobliskich miejscowości. Przez Nowy Sącz przechodzą dwie linie kolejowe: - linia kolejowa 96 Tarnów–Leluchów - linia kolejowa 104 Chabówka–Nowy Sącz Nowy Sącz nie posiada portów lotniczych. Jednak niedaleko miasta znajduje się lotnisko w Łososinie Dolnej, które powstało w 1960r. Działalność tu prowadzi Aeroklub Podhalański. Odbywały się tu między innymi w 1979 r. Międzynarodowe Zawody Modelarskie, a w 1983 r. Mistrzostwa Świata w Modelarstwie Rakietowym. Jednak teraz lotnisko to utrzymuje się przede wszystkim z lotów reklamowych, propagandowych, organizacji festynów lotniczych z okazji święta Lotnictwa, które cieszą się dużą popularnością.
Agent prowadzący
Izabela Nowak Izabela Nowak Nawojowska 97
Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
33-300

Izabela Nowak

PLN Polska RE/MAX RE/MAX Perfect Nowy Sącz Nawojowska 97
Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
33-300

Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Izabela Nowak Izabela Nowak Nawojowska 97
Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
33-300

PLN Polska RE/MAX RE/MAX Perfect Nowy Sącz

Ulubione

Podziel się i porównaj


Ostatnio oglądane

Podziel się i porównaj