Mieszkanie - Sprzedaż - Katowice, Polska

Mieszkanie 74m2 Katowice, Osiedle Tysiąclecia

 Cena ofertowa
450,000 PLN InStock Inne waluty
 
Bolesława Chrobrego - Katowice, Polska
ZAREZERWOWANE
Rynek wtórny
Dostępne od: 05/05/2023
ID: 800061093-73
Całkowita liczba pokoi
4
Liczba sypialni
4
Liczba łazienek
1
Powierzchnia całkowita (m²)
7,390
Rok budowy
1975

Liczba pięter
14
Liczba toalet
1
Koszty utrzymania
800 PLN  Miesięcznie

Informacje dodatkowe

Umeblowane
Balkon
Widoki
Blisko autostrady
Blisko parku
Blisko parku dla dzieci
Blisko przystanku autobusowego
Blisko sklepów
Blisko szkół
Dobry dostęp komunikacyjny
Osiedle
Bieżąca woda
Gaz
Internet
Kanalizacja
Ogrzewanie miejskie
Prąd
Winda
Południe
Zachód
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

Nieruchomości Katowice - czego możesz się spodziewać?

Rynek nieruchomości w stolicy Aglomeracji Śląskiej nieustannie się rozwija. Oferty sprzedaży i wynajmu dotyczą nieruchomości, zlokalizowanych zarówno w centrum miasta Katowice, w dzielnicach mniej lub bardziej oddalonych od Śródmieścia, a także na terenach podmiejskich. W zależności od potrzeb możesz wybierać spośród nieruchomości, zlokalizowanych w klimatycznych kamienicach, blokach z wielkiej płyty, nowoczesnych apartamentach, budynkach, stylizowanych na lofty oraz w zabudowie jednorodzinnej i szeregowej. 

Dlaczego Katowice?

Katowice rozwijają się w wielu dziedzinach gospodarki, co sprawia, że boom na rynku nieruchomości w tym mieście nie zwalnia. Dotyczy to również cen za metr kwadratowy lokali mieszkalnych, przeznaczonych na sprzedaż. Ceny w katowickich nieruchomościach na sprzedaż porównywalne są z cenami w pozostałych, dużych miastach Polski, choć ustępują tym, które szokują zainteresowanych zakupem nieruchomości w Warszawie, Gdańsku i Krakowie.Najbardziej popularne na rynku nieruchomości są dzielnice, sąsiadujące ze Śródmieściem oraz dzielnice południowe, rozwijające się obecnie nie tylko pod względem infrastruktury, ale przyciągające wspaniałymi terenami zielonymi i rekreacyjnymi. Katowice dają Ci nieograniczone możliwości w poszukiwaniu swoich czterech ścian. 

Tradycja vs. nowoczesność

Jeśli jesteś tradycjonalistą, uwielbiasz śląski klimat oraz tradycje bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. Osiedle Nikiszowiec, Dzielnica Piotrowice, Giszowiec i świetnie skomunikowana okolica Trzech Stawów. Kultowe osiedla, powstałe z wielkiej, betonowej płyty, takie jak Osiedle Tysiąclecia oraz Osiedle Gwiazdy wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem potencjalnych nabywców zwłaszcza, że oprócz wygodnych przestrzeni mieszkań i doskonałego widoku na miasto z najwyższych pięter wieżowców posiadają rozbudowaną, doskonale funkcjonującą infrastrukturę osiedlową. Co zniechęca do zainteresowania kultowymi osiedlami w Katowicach? Przede wszystkim comiesięczne opłaty i konieczność przeprowadzenia w nowo nabytym lokalu remontu. Mieszkania w blokach użytkowane przez kilkadziesiąt lat wymagają nierzadko znacznych wkładów remontowych. 
Nowe mieszkania i domy to propozycja dla osób, którym niestraszny jest trud, związany z wykończeniem nieruchomości. Zaletą nieruchomości Katowice, w których nikt dotąd nie mieszkał jest dowolność aranżacji, a także swoboda w samodzielnym dzieleniu przestrzeni wewnętrznej. Prestiżowe, nowe osiedle domów lub budynków wielorodzinnych w Katowicach to doskonały wybór dla osób, ceniących najwyższą jakość życia Nowe osiedla w Katowicach powstają jednak w miejscach oddalonych od centrum miasta. Rzadko spotkasz wśród dostępnych ofert nowy budynek, adaptowany do dotychczasowej zabudowy Koszutki, Józefowca lub Bogucic. Jeżeli zamierzasz kupić mieszkanie w Katowicach, zastanów się nad swoimi potrzebami. Dla osób, ceniących bliskość centrum, zalety związane z tętniącym życiem miastem pozostają mieszkania na rynku wtórnym. Osoby, które zainteresowane są większym spokojem, bliskością terenów rekreacyjnych powinny wybierać nieruchomości Katowice, zlokalizowane w dzielnicach bardziej oddalonych od centrum. 

Co cieszy się największym powodzeniem?

Mieszkania i domy w Katowicach na rynku pierwotnym są wciąż dostępne i chętnie wybierane przez nabywców. Największym zainteresowaniem, w efekcie pandemii cieszą się obecnie mieszkania na parterze, posiadają one taras lub niewielki ogródek. Powoli odradza się zainteresowanie nieruchomościami mieszkalnymi na najwyższych piętrach budynków. W Katowicach nie brakuje również nieruchomości ekskluzywnych typu apartamenty. Przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów mieszkania i domy prezentują najwyższą jakość wykonania i wykończenia oraz dostępne są w prestiżowych lokalizacjach. Sprawdź, które nieruchomości spełnią Twoje wymagania.  
Agent prowadzący
Agata Kubik Agata Kubik ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Slaskie, Polska
43-300

Agata Kubik

PLN Polska RE/MAX RE/MAX Invest Bielsko-Biala ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Slaskie, Polska
43-300

Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Agata Kubik Agata Kubik ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Slaskie, Polska
43-300

Nr licencji: 19277

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Slaskie, Polska
43-300
PLN Polska RE/MAX RE/MAX Invest Bielsko-Biala

Ulubione

Podziel się i porównaj


Ostatnio oglądane

Podziel się i porównaj