Mieszkanie - Sprzedaż - Olsztyn, Polska

Nowy Loftowy Apartament 88,88 m - Centrum Olsztyna

 Cena ofertowa
1,000,000 PLN InStock Inne waluty
 
Niepodległości - Olsztyn, Polska
Rynek wtórny
Dostępne od: 11/07/2022
ID: 790211001-75
Całkowita liczba pokoi
4
Liczba sypialni
3
Liczba łazienek
1
Powierzchnia całkowita (m²)
94.01
Pow. zabudowy (m²)
88.88
Rok budowy
2020

Liczba pięter
3
Opis otoczenia (lokalnej społeczności)

Olsztyn – magiczne miejsce, położone w środkowej części województwa warmińsko-mazurskiego nad rzeką Łyną, w granicach Pojezierza Olsztyńskiego, otoczone jeziorami i lasami, a przecięte rzeką Łyną - ten krajobraz nie ma sobie równego w całej Polsce. W dzielnicy Śródmieście powstał „GRAND HOUSE Niepodległości”, inwestycja zlokalizowana przy ul. Niepodległości w samym Centrum Olsztyna. Zaledwie 500m dzieli „GRAND HOUSE Niepodległości” od ulicy Stanisława Staszica – Starego Miasta oraz skupionych w nim zabytków (z dominantą Katedry Św. Jakuba, Zamku, Wysokiej Bramy). Jest to serce Olsztyna, w którym są wszystkie instytucje samorządowe, kulturalno- oświatowe, punkty usługowe z licznymi pubami, restauracjami i sklepami. Tutaj odbywają się różne imprezy handlowo-usługowe np. „Jarmark Warmiński”, a w amfiteatrze im. Czesława Niemena koncerty oraz „Olsztyńskie Lato Artystyczne”. Niedaleko stąd do Centrum Techniki i Rozwoju Regionu „ Muzeum Nowoczesności”, kina czy Galerii Handlowej.
Koszty utrzymania
38,445 PLN  Miesięcznie

Informacje dodatkowe

Umeblowane
Osiedle
Dostępne dla osób niepełnosprawnych

Pokoje

Wymiary

Powierzchnia pokoju

Salon
Na podłodze położony jest trawertyn w piaskowym odcieniu, dominują stonowane biele i beże tworząc jeden charakter i styl we wszystkich pomieszczeniach. W Apartamencie znajdują się meble z egzotycznego drewna Mango a loftowego charakteru nadają drzwi przesuwne z drewna sosnowego oraz drewniane belki. Oświetlenie, wykończenie mebli, drzwi - okucia koloru czarnego. Listwy przypodłogowe - drewniane. W salonie nowy TV 85 cali oraz nowy komfortowy narożnik wysokiej jakości.
17,77 mkw.

Kuchnia
Kuchnia została zamontowana w czerwcu 2022 r. ( nowy jeszcze nie używany sprzęt Electrolux ).
14,37 mkw.

Pokój dzienny
15,02 mkw.

Pokój dzienny
9,16 mkw.

Pokój dzienny
11,68 mkw.

Łazienka
5,67 mkw.

Hol
15,21 mkw.

Balkon
6 mkw.

Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

Nieruchomości Olsztyn

Zakup nieruchomości jest zawsze wyzwaniem, ale jest to również sprawdzona metoda lokowania oszczędności. Olsztyn jest miejscem kojarzonym głównie z walorami turystycznymi. Nieruchomości Olsztyn to coraz większy rynek dla turystów decydujących się na zakup lokum i spędzanie czasu w tych okolicach. Cisza, spokój i urokliwe widoki, a także kilkanaście jezior w obrębie miasta sprawiają, że znajdą tu miejsce zarówno zwolennicy aktywnego wypoczynku, jak i amatorzy błogiego lenistwa.

Dlaczego warto zainwestować w nieruchomości na Warmii i Mazurach?

Rozwój rynku nieruchomości na Warmii i Mazurach postępuje wraz z ożywieniem Olsztyna, obserwowany jest także duży wzrost budowy nowych mieszkań w mniejszych miejscowościach idących śladem stolicy województwa. Rejon województwa warmińsko-mazurskiego jest jednym z najpiękniejszych miejsc w kraju, ale jednocześnie miejscem niedocenianym, dlatego ceny nieruchomości w tym regionie nie są wysokie. Inwestycja będzie opłacalna ze względu na możliwość dalszego wynajmu domu lub mieszkania albo zamieszkania samemu w tej okolicy. Najważniejszymi dzielnicami miasta poza Śródmieściem są Zatorze, Nagórki, Jaroty, Pieczewo, Kortowo, Dajtki i Likusy. Nieruchomości Olsztyn to bliskość natury, możliwość uprawiania sportów wodnych, zdrowe jedzenie jest także inwestycją w zdrowy styl życia i komfort psychiczny. Jeżeli nie będziesz mógł sam zamieszkać w zakupionym domu lub mieszkaniu, na pewno znajdziesz mnóstwo chętnych do wynajęcia lokum na Warmii i Mazurach.

Dlaczego Olsztyn?

Olsztyn czyli stolica Warmii to miasto pełne zabytków oraz atrakcji. Oprócz niezapomnianych widok na Starym Mieście zapewnić może nam świetnie spędzony czas na łonie natury. Warmia nazywana jest Krainą Tysiącem Jezior, których w samym Olsztynie jest aż 16. Olsztyn prowadzi również bogate życie kulturowe. Latem w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego organizowane są rozmaite koncerty, teatry uliczne oraz kina plenerowe. Miasto idealnie sprawdzi się dla osób, które pragną żyć jednocześnie blisko natury jak i budynków. Olsztyn mimo, że jest największym miastem na Warmii, liczy jedynie 200 tysięcy mieszkańców.

Atrakcyjność miasta dla turystów

Dużym atutem jest położenie miasta. Bardzo dobra komunikacja umożliwia dotarcie samochodem w krótkim czasie do większych miast Warszawy czy Trójmiasta, dlatego w sezonie letnim coraz więcej osób postanawia spędzić tu swój urlop w okolicach Mikołajek czy Giżycka. Jeśli z różnych względów nie możesz brać pod uwagę kupna mieszkania czy domu w okolicach Olsztyna, warto zdecydować się na zakup działki budowlanej. Budowa domu weekendowego generuje dużo niższe koszty, poza tym już na etapie projektowania możesz uwzględnić swoje potrzeby. Nie można zapominać, że Warmia i Mazury są również atrakcyjnym rejonem zimą, mieszkańcy Olsztyna korzystają z okolicznych stoków narciarskich, wielu lodowisk krytych oraz na świeżym powietrzu. Mimo dobrej jakości dróg i znakomitej komunikacji z resztą kraju jest to region w dalszym ciągu z dostępem do dzikiej przyrody i niewykorzystany.

Inwestycja pod kątem wynajmu w Olsztynie

Jeżeli posiadasz wolne środki, albo poszukujesz pewnej inwestycji, to na pewno warto zastanowić się nad kupnem mieszkania pod wynajem w Olsztynie. Polacy coraz częściej korzystają z lokalnych miejsc wypoczynku. Piękne krajobrazy, dostęp do różnorodnych sportów wodnych, bliskość natury oraz fakt, że Warmia i Mazury są niejako miejscem nieodkrytym, sprawiają że wszystkie hotele, hostele i agroturystyka są w tym regionie szczególnie oblegane. Inwestycja w lokale w tym regionie może okazać się bardzo rozsądnym i opłacalnym rozwiązaniem.

W statystykach Olsztyn wyróżnia się pod względem stosunkowo młodego wieku mieszkańców, większość mieszkańców to ludzie w wieku produkcyjnym. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski przyciąga studentów z Polski i z zagranicy. Olsztyn posiada bogate zaplecze edukacyjne i z pewnością można go nazwać miastem studenckim. Studenci o wiele chętniej decydują się na wynajem mieszkania niż na zamieszkanie w akademiku. To co zdecydowanie przyciąga młodzież do Olsztyna to znane w całej Polsce juwenalia. Kortowiada przekształca się w miasto studenckie, które niczym nie odstępuje od tych znanych z filmów.

Nieruchomości Olsztyn to ciągły wzrost popytu w dużej mierze z powodu stale zwiększającej się liczby studentów. Zakup mieszkania pod wynajem okazuje się bardzo intratną inwestycją, studia z reguły trwają kilka lat, a wiele osób decyduje się na pozostanie w mieście po zakończonej edukacji. Z reguły, zanim zdecydują się na zakup własnego mieszkania, musi upłynąć kilka lat, dlatego możesz na tym również zyskać, wynajmując mieszkanie.
Agent prowadzący
Edyta Liberda-Łowicka Edyta Liberda-Łowicka Dorotowo 399
Stawiguda, Warmińsko-Mazurskie, Polska
11-034

Edyta Liberda-Łowicka

PLN Polska RE/MAX RE/MAX Liberty Stawiguda Dorotowo 399
Stawiguda, Warmińsko-Mazurskie, Polska
11-034

Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Edyta Liberda-Łowicka Edyta Liberda-Łowicka Dorotowo 399
Stawiguda, Warmińsko-Mazurskie, Polska
11-034

PLN Polska RE/MAX RE/MAX Liberty Stawiguda

Ulubione

Podziel się i porównaj


Ostatnio oglądane

Podziel się i porównaj