Mieszkanie - Wynajem - Poznań, Polska

 Cena ofertowa
2,200 PLN InStock Inne waluty
 
[Miesięcznie]
Sobczaka - Poznań, Polska
Rynek wtórny
ID: 790121004-156
Całkowita liczba pokoi
2
Liczba sypialni
2
Liczba łazienek
1
Powierzchnia całkowita (m²)
39

Piętro
1
Kaucja
4,000 PLN
Koszty utrzymania
600 PLN  Miesięcznie

Informacje dodatkowe

Umeblowane
Balkon
Garaż
Blisko autostrady
Blisko parku dla dzieci
Blisko przystanku autobusowego
Blisko sklepów
Dobry dostęp komunikacyjny
Osiedle
Bieżąca woda
Dishwasher
Kanalizacja
Ogrzewanie miejskie
Prąd
Wschód
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

Nieruchomości Poznań

Poznań to piękne miasto, usytuowane w województwie wielkopolskim, którego jest stolicą. To przekłada się na szereg przywilejów miejskich, jak też świetnie rozwiniętą infrastrukturę. Jak wiele ze strategicznych miejsc na mapie Polski, które mogą poszczycić się wysokim rozwojem przemysłowym i gospodarczym, jak też dużą ilością atrakcyjnych obiektów rozrywkowych i kulturowych, tak też Poznań znajduje się w pobliżu autostrady. To ułatwia zarówno handel narodowy, jak też międzynarodowy, ale również podróże pomiędzy innymi regionami kraju. Warte wspomnienia jest także lotnisko, które znajduje się w tym mieście. Dzięki temu z łatwością można odbywać bliższe i dalsze podróże rekreacyjne, jak też biznesowe. Świetnie rozwinięta sieć połączeń PKP i linii autobusowych idzie w parze z dużą liczbą publicznych środków transportu. Jak wiele innych miast turystycznych, jak też aglomeracji, w których mieszka duża liczba osób, rozwinięte są też sieci taksówek, w tym Uber.

Jakie nieruchomości można kupić lub wynająć w Poznaniu

Miasto to charakteryzuje się zróżnicowaniem, jeśli chodzi o nieruchomości. Poznań to miasto, w którym przebywają zarówno osoby uczące się, jak też aktywne zawodowo, nie posiadające jednak własnego mieszkania. Dlatego rynek nieruchomości na wynajem funkcjonuje tutaj na wysokim poziomie. Osoby świadczące tego rodzaju usługi są świadome, iż klienci mają określone wymagania, jeśli chodzi o standard mieszkań, czy domów szeregowych. Istotna jest przede wszystkim okolica, w tym wygodny dojazd do strategicznych części miasta. Na szczęście, zarówno transport własnym środkiem pojazdu, jak również komunikacją miejską jest bardzo łatwy. Poznań jest także przyjaznym miastem dla rowerzystów. Ścieżki rowerowe ulegają regularnej rozbudowie, co pozwala użytkownikom dwuśladów tak samo na aktywne spędzenie wolnego czasu, jak też dojazd do pracy właśnie w ten sposób. Same nieruchomości to z jednej strony nowoczesne obiekty mieszkalne, którymi są domy szeregowe lub mieszkania w blokach, z drugiej natomiast zlokalizowane w kamienicach nieruchomości. Poznań to doskonałe miejsce nie tylko pod względem turystycznego wypadu, ale też wiązania swojego życia i kariery z tym miastem.

Szeroki wybór nieruchomości w Poznaniu

Miasto to nie tylko jego mieszkańcy, ale również przedsiębiorstwa. Oznacza to, iż bardzo ważne jest stworzenie odpowiedniej przestrzeni do rozwoju firm, w tym handlowo - usługowych. Dlatego lokalny rynek bogaty jest w ciekawe oferty najmu powierzchni użytkowych. Założenie działalności w dużym mieście oczywiście wiąże się z większą konkurencja, jednak także z lepszymi perspektywami na owocne prowadzenie własnego biznesu.

Kupno mieszkania w Poznaniu

Każde, dobrze prosperujące miasto charakteryzuje się dobrze rozwiniętym sektorem przemysłowym, ale też rosnącą liczbą inwestycji deweloperskim. Tak też wygląda sytuacja w Poznaniu. Dla osób, które planują się tutaj osiedlić, jak też zakupić własne mieszkanie, rynek nieruchomości pozostaje otwarty. Nowe inwestycje powstają w atrakcyjnych częściach miasta. Zarówno w tym bliżej centrum, jak też na obrzeżach. Skąd takie zróżnicowane? Wszystko za sprawą faktu, iż ludzie mają różne potrzeby. Część mieszkań to inwestycje pod kątem wynajmu nieruchomości. Dlatego Poznań jest tak dobrze rozwijającym się miastem. Bogaty sektor inwestycyjny, duża ilość obiektów mieszkalnych i użytkowych, jak też rozwój lokalnego przedsiębiorstwa, ale też powstawanie filii firm zagranicznych przekłada się na perspektywy związane z życiem zawodowym, a zatem także z finansami. Dzięki temu o wiele łatwiej myśleć o przyszłości, jak też rozważać kupno własnego mieszkania na kredyt hipoteczny. Stabilne stanowisko i atrakcyjne stawki, jeśli chodzi o płacę, to kolejny element, który sprzyja nie tylko samorozwojowi, ale również ma istotny wpływ na ogólny rozwój miasta, jego gospodarkę, czy też ekonomię. Dlatego Poznań to ważne miejsce na mapie gospodarczej Polski, jak też doskonałe miejsce do zamieszkania, zarówno dla osób młodszych, jak też starszych.
Agent prowadzący
Ewa Manthey Ewa Manthey Poznańska 3/7
Poznań, Wielkopolskie, Polska
60-848

Ewa Manthey

PLN Polska RE/MAX RE/MAX Experts Poznań Poznańska 3/7
Poznań, Wielkopolskie, Polska
60-848

Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Ewa Manthey Ewa Manthey Poznańska 3/7
Poznań, Wielkopolskie, Polska
60-848

Poznańska 3/7
Poznań, Wielkopolskie, Polska
60-848
PLN Polska RE/MAX RE/MAX Experts Poznań

Ulubione

Podziel się i porównaj


Ostatnio oglądane

Podziel się i porównaj