Ochrona danych osobowych








Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna. Zamierzeniem RE/MAX Poland jest szanowanie i ochrona prywatności osób odwiedzających naszą stronę internetową. Celem naszej polityki prywatności jest dostarczanie wiedzy na temat rodzaju informacji, które zbieramy i sposobie, w jakim są one przetwarzane. Nie gromadzimy informacji pozwalających na identyfikację poszczególnych użytkowników naszej strony internetowej. To ty możesz zdecydować, czy przekazać nam swoje dane osobowe za pośrednictwem poczty elektronicznej lub poprzez korzystanie z profilu wyszukiwania. Przekazane nam informacje są przechowywane i przetwarzane z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymogi polskiego prawa. W każdym przypadku powierzenia nam danych zachowamy ich poufność i nie będziemy przekazywać ich stronom trzecim. W przypadku odwiedzin strony remax-poland.pl, zbieramy pewne ogólne, statystyczne informacje, które jednak nie pozwalają na identyfikację indywidualnych użytkowników. Dane, które zbieramy, dotyczą częstotliwości odwiedzin strony; stron, które są oglądane; długości ich oglądania; obszar, z którego pochodzą goście odwiedzający naszą stronę oraz ISP, którego używają. Informacje zbierane są w celu poprawy jakości naszej strony internetowej, rozszerzenia lub dostosowania informacji, które znajdują się na naszej stronie oraz by uczynić wizytę na naszej stronie bardziej efektywną.


Linki do innych stron internetowych

Proszę być świadomym, że otwierając linki, które przenoszą Państwa na strony internetowe stron trzecich, podlegają Państwo ich polityce prywatności. RE/MAX wspiera ochronę prywatności przez Internet, nie może być jednak odpowiedzialny za akcje podejmowane przez strony trzecie.


Zgoda na pozyskiwanie informacji nieidentyfikujących użytkownika

Poprzez korzystanie z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę, aby RE/MAX Poland pozyskiwał i wykorzystywał Państwa dane zgodnie z naszym oświadczeniem o polityce prywatności. W przypadku, gdy RE/MAX Poland uaktualni swoją politykę prywatności, informacje te pojawią się na naszej stronie internetowej. Polecamy odwiedzać tą stronę regularnie, aby być świadomym, w jaki sposób w praktyce wykorzystujemy dane, które pozyskujemy dzięki Państwa wizytom na niej.









Find Agent