Buying

Dlaczego sprzedawać z RE/MAX?

Bez względu na to czy chcesz sprzedać mieszkanie, dom, nieruchomość komercyjną czy gruntową – mamy dla Ciebie idealnego agenta. Ponad 100 000 agentów w niemal 100 krajach jest gotowych pomóc Ci sprzedać nieruchomość za najlepszą możliwą cenę, w najkrótszym możliwym terminie i w najbardziej wygodny dla Ciebie sposób.


Twoje korzyści ze sprzedaży nieruchomości za pośrednictwem RE/MAX:

1.

Doświadczeni agenci wspierają Cię od początku do końca transakcji, a nawet dłużej

Sprzedaż domu wymaga przemyślenia licznych kwestii, a bez odpowiedniego doświadczenia łatwo jest przeoczyć istotne aspekty transakcji. Sprzedając za pośrednictwem RE/MAX uzyskujesz wsparcie osobistego agenta RE/MAX od początku do końca procesu sprzedaży i dostęp do wszystkich niezbędnych usług w zakresie efektywnej sprzedaży nieruchomości. Od prawidłowej analizy rynku w celu oszacowania wartości nieruchomości i ustalenia właściwej ceny ofertowej, aby dopasować ją do aktualnego popytu na rynku, przez przygotowanie, wprowadzenie i szeroką promocję nieruchomości, po wsparcie w spełnieniu wszelkich wymogów formalno-prawnych, Twój agent RE/MAX maksymalnie ułatwi Ci cały proces sprzedaży. Ponadto RE/MAX oferuje szeroką gamę usług przed- i posprzedażowych dostosowanych do Twoich potrzeb.

2.

Skuteczny marketing pod egidą rozpoznawalnej, zaufanej marki

Agenci RE/MAX dobiorą odpowiednie narzędzia z szerokiej gamy sprawdzonych instrumentów reklamowo-marketingowych, wybierając te najbardziej optymalne do sprzedaży Twojej nieruchomości, a cały proces odbywać się będzie w oparciu o markę przyciągającą rzetelnych nabywców, zarówno lokalnych, jak i globalnych. Dzięki naszej koncepcji sprzedaży opartej na współpracy Twoja nieruchomość będzie dostępna dla wszystkich agentów RE/MAX, a także dla agentów nieruchomości w całej branży, co znacznie skróci czas sprzedaży Twojej nieruchomości. Jako klient korzystasz z rozpoznawalnej marki RE/MAX, która przyciąga do nas zainteresowanych klientów – lokalnych i zza granicy.

3.

Międzynarodowa sieć skupiająca lokalnych agentów nieruchomości

RE/MAX to największa na świecie sieć agencji nieruchomości oparta na ścisłej współpracy pomiędzy biurami i ich agentami - lokalnymi ekspertami działającymi na lokalnych rynkach i obsługujących klientów ze swojej najbliższej okolicy. Twój osobisty agent RE/MAX będzie miał doświadczenie w zakresie zróżnicowanej dynamiki na rynku i będzie w stanie zasugerować odpowiednią cenę w kontekście bieżących warunków rynkowych. Agent będzie mógł prowadzić obiektywne negocjacje w Twoim imieniu i umożliwi Ci sprawne pokonanie przeszkód logistycznych i prawnych. Będziesz mógł polegać na profesjonalizmie i doświadczeniu swojego agenta, dzięki którym Twoja transakcja będzie bardziej produktywna i rentowna.

4.

Ponad 40 lat doświadczenia i rozwoju

Przez ponad 40 lat doprowadziliśmy nasze usługi w zakresie sprzedaży nieruchomości do perfekcji, a całą nagromadzoną wiedzę przekazujemy naszym agentom. Wszyscy agenci RE/MAX przechodzą regularne szkolenia i mają stałe wsparcie ze strony sieci, aby móc oferować usługi najwyższej jakości w zakresie sprzedaży nieruchomości. W ten sposób zapewniamy, że nasi agenci wiedzą najlepiej jak spełnić oczekiwania klienta – ponieważ to oni są lokalnymi ekspertami na swoich lokalnych rynkach.

Znajdź idealną nieruchomość