Ul. Hubska 44-48
Budynek D-3 Browaru Mieszczańskiego - II piętro

Wroclaw, Dolnoslaskie, Poland
50-502
Tomasz Małek - RE/MAX Grand

Tomasz Małek

RE/MAX Grand

Office of RE/MAX Grand - Wroclaw Ul. Hubska 44-48
Budynek D-3 Browaru Mieszczańskiego - II piętro

Wroclaw, Dolnoslaskie, Poland
50-502

+48 725-175-461 Show...
+48 668 010 668 Show...

Send us a message 

Name
*
Name
Phone
E-Mail Address
Comments
 

Office of RE/MAX Grand - Wroclaw Ul. Hubska 44-48
Budynek D-3 Browaru Mieszczańskiego - II piętro

Wroclaw, Dolnoslaskie, Poland
50-502
Ul. Hubska 44-48
Budynek D-3 Browaru Mieszczańskiego - II piętro

Wroclaw, Dolnoslaskie, Poland
50-502
License Number: 23946

Tomasz Małek

Gdy potrzebujesz PRAWDZIWEJ pomocy związanej z transakcją na rynku nieruchomości. Polecam swoje usługi. Tomasz Małek RE/MAX Grand Wrocław.

Najszybciej sprzedane mieszkanie w cenie ofertowej: 10 dni.
Najdroższa nieruchomość w ofercie: 7,9 mln zł
Największa nagroda po transakcji: Dalsze polecenia zadowolonych klientów.
Numer licencji zawodowej: 23946
REMAX Wrocław Tomasz Małek
Szanowny Kliencie.

Nazywam się Tomasz Małek i reprezentuję branżę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, z ramienia globalnej marki RE/MAX.

W RE/MAX wierzymy, że jesteśmy w stanie zmienić sposób postrzegania pracy pośrednika w Polsce i wzbudzić zaufanie do naszego zawodu.

Nasza misja to ucywilizowanie rynku pośrednictwa w naszym kraju, a robimy to poprzez codzienne działania na rzecz naszych klientów, profesjonalne przygotowanie do zawodu, jasne zasady współpracy i uczciwą, przyjazną komunikację.

Jeśli zależy Ci na efektywnej sprzedaży swojej nieruchomości i chciałbyś oddać cały proces w dobre ręce- polecam się do współpracy. Poniżej możesz przeczytać, w jaki sposób wykonuję swoją pracę.

Do usłyszenia!

Tel. +48 668 010 668


1.      Podejmuję współpracę tylko wtedy, kiedy mam pewność, że będę w stanie klientowi pomóc. Kluczowe warunki, jakie muszą być spełnione to:
•     klient ma 100% pewności, że chce sprzedać (co nie zawsze jest takie oczywiste)
•     oczekiwana cena jest realna do osiągnięcia
•     stan prawny/dokumentacja są uregulowane
2.     Pracuję na umowach ekskluzywnych (wyłączność), ponieważ tylko wtedy jestem w stanie zagwarantować swoje 100% zaangażowanie, odpowiednie środki na promocję i szerokie dotarcie do klientów, co w znakomitej większości przypadków przekłada się na szybką sprzedaż. Nie gwarantuję szybkiej sprzedaży, a jedynie znacznie zwiększam jej prawdopodobieństwo poprzez swoje działania.

3.     Obsługuję małą liczbę ofert w jednym czasie (do 10), bo tylko wtedy mogę się na nich odpowiednio skupić i promować.

4.      Tworzę plan sprzedaży oparty o wyselekcjonowanie potencjalnego klienta. Nie jestem zwolennikiem umieszczania ogłoszeń, które mają trafić do wszystkich.
•     określenie dla kogo to jest nieruchomość jest kluczowe przy procesie sprzedaży, od tego zależy opis, targetowana reklama na Facebook, czy nawet zdjęcia
5.      Typowe działania marketingowe to:
•     oszacowanie wartości rynkowej i wspólne ustalenie ceny ofertowej i transakcyjnej
•     zdjęcia/film do oferty
•     opis, który jest nieszablonowy, bo oprócz szczegółów technicznych zawiera w sobie jakąś historię, która ma przyciągnąć zainteresowanych
•     banner na nieruchomości (bardzo ważne, żeby potencjalny klient, który widzi nieruchomość miał możliwość wykonania telefonu tu i teraz)
•     reklama w mediach społecznościowych
•     szeroka współpraca z innymi pośrednikami, którzy być może mają klienta
•     często oddaję część swojego wynagrodzenia innemu pośrednikowi, jeśli ten przyprowadzi klienta, który dokona zakupu
• „dom otwarty”- inicjatywa, która ma na celu przyprowadzenie kilku klientów na raz, żeby obejrzeli nieruchomość i złożyli oferty
•     nie pobieram prowizji od strony kupującej, moim klientem jest tylko ta strona, która podpisała ze mną umowę (zazwyczaj sprzedający). Powoduje to większe zainteresowanie, gdy potencjalny kupiec na wstępie wie, że nie zapłaci dodatkowej prowizji.
•     przy negocjacjach zawsze stoję po stronie swojego klienta.
•     każdy klient jest rejestrowany z imienia i nazwiska i innych danych pozwalających na identyfikację w razie nieprzewidzianych zdarzeń jak np. włamanie po prezentacji.

Zapraszam do współpracy.

Reprezentuję branżę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, z ramienia rozpoznawalnej, globalnej marki. W RE/MAX wierzymy, że jesteśmy w stanie zmienić sposób postrzegania pracy pośrednika w Polsce i wzbudzić zaufanie do naszego zawodu. REMAX Wrocław.
Podejmuję współpracę tylko wtedy, kiedy mam pewność, że będę w stanie klientowi pomóc. Sprzedaję mieszania, oferuję sprzedaż domów, działek, lokali i obiektów komercyjnych.
Pracuję na terenie Dolnego Śląska i woj. opolskiego. REMAX Grand Wrocław. W wyjątkowych sytuacjach podejmuję się pracy w innych rejonach. Zawsze jednak jestem w stanie polecić zaufanego agenta w każdym zakątku Polski.

Languages Spoken

English
Polish