OfficeOf RE/MAX Top - Warszawa

RE/MAX Top

Warszawa


(22) 242 80 60 Pokaż...
(22) 242 80 70 Pokaż...

Wyślij wiadomość 

Imię i nazwisko
*
Imię
Telefon
Adres e-mail
Uwagi
 

RE/MAX Top

ul. Klimczaka 8 lok. 42
Warszawa, Mazowieckie, Polska
02-797

Follow RE/MAX Top:

RE/MAX Top

Międzynarodowe Biuro Nieruchomości Warszawa, Wilanów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie kupna, sprzedaży i najmu nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy na zasadzie umowy ekskluzywnej (tj. z klauzulą wyłączności) - jest to dojrzała forma współpracy oferująca ogromne korzyści dla Klienta. W trosce o interesy naszego Klienta reprezentujemy tylko jedną stronę transakcji!

Bazujemy na ponad 45-letnich doświadczeniach firmy RE/MAX, zrzeszającej ponad 100 000 agentów w 7000 biur w blisko 100 krajach. RE/MAX to najbardziej produktywna i znana na świecie sieć agencji nieruchomości - lider w branży.

NIKT NA ŚWIECIE NIE SPRZEDAJE WIĘCEJ NIERUCHOMOŚCI NIŻ RE/MAX!

Wiemy, jak trudną decyzją jest kupno, sprzedaż czy wynajem nieruchomości. Nasi agenci to jednocześnie eksperci zapewniający sprawną, skuteczną i profesjonalną obsługę Klienta i dążący do Jego maksymalnej satysfakcji. Poza posiadaniem odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia, biorą oni udział w regularnych szkoleniach w celu ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Są również na bieżąco ze wszystkimi zmianami planowanymi lub wprowadzanymi na rynek nieruchomości, jak też śledzą najnowsze prognozy i wyniki sprzedażowe, aby zapewnić aktualne, niestandardowe rozwiązania.

Współpracujemy z wieloma partnerami, takimi jak radcy prawni, notariusze, doradcy kredytowi, inspektorzy techniczni, dekoratorzy wnętrz, firmy remontowe czy przeprowadzkowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowy serwis nawet w najbardziej skomplikowanych transakcjach. Domy, mieszkania, lokale usługowe, działki rolne, leśne, rekreacyjne, budowlane - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Klientów zapraszamy do współpracy, gwarantując pełne zaangażowanie, profesjonalną pomoc oraz sukces zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Zapraszamy wszystkich z Państwa, którzy jesteście gotowi powierzyć nam swoje sprawy. Byłym, obecnym i przyszłym Klientom dziękujemy za zaufanie.

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER DO NASZEGO BIURAWyświetl większą mapę

    Biuro nr 2 w Polsce Cent.-Półn. w 2016, nr 3 w Polsce i nr 1 w Polsce Cent.-Półn. w 2015, nr 1 w Polsce w 2014, nr 1 w Polsce w 2013, nr 2 w Polsce w 2012, nr 1 w Polsce w 2011, nr 1 w Polsce Cent.-Półn. w 2010.
    Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00.
    Współpracujemy z większością banków oferując kredyty na dogodnych warunkach!
    Dołącz do najlepszych - dołącz do RE/MAX! Agentów zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt z naszym biurem.

Języki, którymi się posługujemy

Angielski
PolskiCertyfikaty