ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
43-300
Wojciech Szypuła - RE/MAX Invest

Wojciech Szypuła

RE/MAX Invest

OfficeOf RE/MAX Invest - Bielsko-Biała ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
43-300

+48 33 821 90 05 Pokaż...
+48 509 737 203 Pokaż...

Wyślij wiadomość 

Imię i nazwisko
*
Imię
Telefon
Adres e-mail
Uwagi
 

OfficeOf RE/MAX Invest - Bielsko-Biała ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
43-300
ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
43-300

Wojciech Szypuła

Zawsze marzyłem o tym, aby moja praca była moją pasją. Marzenia szybko stały się celem, podjąłem jedną z lepszych decyzji w moim życiu. Postanowiłem zmienić branże budowlaną. Nie chciałem myśleć "znowu do roboty" " byle do weekendu". Wiedziałem, że tylko ja mam wpływ na to z jaką myślą się obudzę przed wyjściem do pracy. Tak zaczęła się moja kariera jako AGENTA NIERUCHOMOŚCI. Dziś reprezentuje jedno z najlepszych polskich biur nieruchomości RE/MAX, a mój potencjał rośnie z tygodnia na tydzień.

Zawsze lubiłem ponad przeciętność, w końcu to coś wyjątkowego. Chciałem aby w moim życiu i w mojej osobie było coś ponad. Dzięki temu mam nieodpartą motywację do ciągłego rozwoju i nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji. W życiu zawodowym pomaga mi dyscyplina, którą wykształciłem w sobie poprzez sport.
Jestem ambitną osobą, która w perfekcjonizmie dąży wytrwale do swoich celów. Wiem jedno ... chce być NAJLEPSZY w tym co robię.

Dzięki tym cechom mojej osobowości mogę zapewnić swoim klientom, że zrobię co w mojej mocy żeby sprostać ich wymaganiom. Praca agenta to nie tylko dobre zdjęcie, barwny opis, odbieranie telefonów i finalizacja transakcji. To również sprawdzenie nieruchomości pod kątem prawnym, zyskanie zaufania sprzedającego jak i kupującego, dobra prezencja swojej osoby i obiektu. Swoim klientom mogę zaoferować obszerną bazę kontaktów, ponieważ należę do różnych grup biznesowych. Ponad to moja wcześniejsza praca zostawiła po sobie informacje, które dziś z powodzeniem mogę wykorzystać. Priorytetem dla mnie jest dobro i zadowolenie moich klientów. Współpracując ze mną masz pewność, że potraktuje Cię indywidualnie i poświęcę na naszą współpracę wymaganą ilość czasu.

"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu."
Konfucjusz
„Nie ma rzeczy niemożliwych – są tylko trudne do wykonania”
      Aleksander Wielki

Języki, którymi się posługujemy

Angielski
Polski